Nepoddajná touha

Rok 1802. Caroline Richmondová prožila celé dětství u své tety v Bostonu a se svým otcem, žijícím v Londýně, si pouze dopisovala. Teď konečně přijíždí spolu se svou bostonskou sestřenicí za ním. Jejich setkání je vroucí a láskyplné, ale Caroline brzy přichází na to, že jeho život nebyl tak bezstarostný, jak se podle dopisů zdálo, a že oběma zde hrozí jakési nebezpečí. Zároveň má ještě jednu starost: jak zbavit pýchy zámožného a hezkého vévodu Bradforda a jak získat jeho opravdovou lásku. On i ona zanedlouho poznávají, že jedinou cestou je spojit se proti intrikám a společnému nepříteli… ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/3123/nepoddajna-touha-3123.jpg 4.2108

Rebellious Desire (1986)

Vydáno:, Oldag

Kniha Nepoddajná touha

keiko33
19.01.2018

Taka jednohubka. Nebolo to zle, le takych pribehov som uz citala tolko, ze ma tento nicim neprekvapil. Mne sa ta Bradfordova povaha celkom pacila. Ved potreboval zenu, ktora by ho obmakcila a skrotila.

Samira
13.12.2017

Po dočtení se nemohu úplně ztotožnit z mnoha kritickými komentáři. Ano hrdina byl mezek a i mne především na konci jeho nadutost lehce štvala. Za slabší bych ji však neoznačila. Četla se naopak výborně a hlavní dvojici to spolu prostě šlo. Hrdinka mu byla jednoznačně rovnoceným soupeřem a jejich slovní i jiné přestřelky mne více než pobavily.
Již se těším na další autorčin kousek, nikdy nezklame.

PerlaZP
27.11.2017

Mám ráda téměř celou tvorbu JG, ale tato knížka mi vážně nesedla - Šlo o docela krátký příběh s řadou nepřesností...
Tento příběh bohužel řadím ke slabší tvorbě autorky, kam podle mě patří i např. celá série "Nevěsty Claybornů"...
Knížce dávám tři hvězdičky...

Ewik
10.08.2016

Kniha se mi moc líbila a patří mezi mé oblíbené. Nevím proč, ale arogantního Bradforda mám ráda. Možná i proto, že Carolina si od něj nenechá nic moc líbit a dá mu i okusit jeho vlastní medicínu. Všechno bylo dávkováno ve správné míře, přesně tak, jak má být.

07.08.2016

Kniha je trošku slabší než jiné autorčiny knihy. Ale i tak je to pěkný romantický příběh pro oddychové čtení.

ospalaa
08.04.2016

Hezká oddychovka, četla jsem od Garwood i lepší díla, ale každopádně se četla, ostatně jako všechny její knihy, dobře. A to jak prospala ten koncert mě fakt hodně pobavilo.

havrmoni
08.04.2016

Hezká oddechovka. Celou dobu jsem čekala až se spolu s hrdinkou dozvím důvod arogantního a nedůvěřivého chování hrdiny k ženám a nic. Až ke konci kdy už smířená s tím,že je prostě takový jaký je,bez příčiny, se to vyjasnilo. Dokázal být něžný a milý,ale vzápětí na zabití. Sice jsem pochopila proč,ale ..... Je to podruhé v dloooouhé řadě knih,kdy jsem měla radši jí než jeho. I když konec to zachránil.

moudivlacek
03.09.2015

I této knížce dávám palec nahoru, doporučuji.

Dannielle
17.10.2014

Od této autorky jsem četla už lepší. Toto je průměr

inule
11.05.2014

Docela pěkné oddechové počtení. Děj je plynulý, napínavý, žádné zbytečné záseky.

fidáš
19.03.2014

Výborná knížka, poutavý příběh.

Tiama
07.04.2013

Nemám ráda takové arogantní panáky, takže mi to vadilo. Chyběla mi tam nějaká pořádná dějová linka, neuspokojilo mě to.

simoina
28.03.2013

prosím prodá někdo tuto knihu ? děkuji

Charley
11.05.2012

No jak tuto knihu popsat....začátek vcelku ušel, ale v celé knížce mi vadilo chování Bradforda....bylo hrozně arogantní a představovalo chování, které na lidech nemám ráda -typický egocentrismus. Po svatbě už teprve to bylo vidět. K závěru se tedy "změnil" , ale proměna je hrozně nedůvěryhodná. Pocit z přečtené knihy mi tedy zůstal takový, že jsem ještě více alergická na despoty. Mojí představu o lásce a romantice tato kniha opravdu nesplnila. Bohužel, takové hodnocení dávat knihám nerada :(
Ale postava, kterou jsem si oblíbila byl Milford - škoda, že o něm ta kniha nebyla :)

pro ženy

Julie Garwood