kacenka6144 kacenka6144 komentáře u knih

Lord Belzebub Lord Belzebub Loretta Chase

Knížka se čte skoro sama. Nezkrotná Jess a nabručený Sebastian vás musí jako dvojice bavit. Byla to moje první knížka od této autorky, ale určitě si najdu i její další knížky.

20.05.2023 5 z 5

S vikomtem v ložnici S vikomtem v ložnici Gayle Callen

Knížku jsem četla před lety (mnoha). Venku už víc než 24 hodin prší a tohle je ten správný příběh k zachumlání se do deky a ke skleničce vína. A ještě si splním další položku ve Čtenářské výzvě.

17.05.2023 5 z 5

Vévoda pro Dianu Vévoda pro Dianu Sabrina Jeffries

Už i tato autorka píše snad jen z povinnosti. Knížka neurazí, ale ani že byste si po přečtení řekli "Páni, to byla jízda", tak to taky ne.

15.05.2023 3 z 5

Mladá pro manželství Mladá pro manželství Paula Marshall

Knížku jsem si přečetla kvůli letošní Čtenářské výzvě. Nenáročné čtení, i když dialogy mezi Elizabeth a Andrewem jsou někdy pěkně jiskrné. Jenom nechápu obálku této knížky, která nemá s ústřední dvojicí nic společného.

15.05.2023 3 z 5

Slušný vybavení Slušný vybavení Lauren Blakely

Série pokračuje ve stejném duchu. Ale ne každá ženská dokáže myslet a psát jako chlap (celou knížku). Takové nenáročné holčičí počteníčko. A předpokládám, že se dočkáme ještě dalšího jednoho až dvou pokračování. Potencionální páry v téhle sérii ještě jsou.

03.05.2023 3 z 5

Hrátky s doktorem Hrátky s doktorem J. D. Hawkins

Taková pohodová oddechovka na víkend. Jenom ten název - Hrátky s doktorem?! Zní to spíš jak titul nějaké erotické fantazie.

24.04.2023 4 z 5

I když nemá tato autorka příliš vysoké hodnocení, já se u jejích knížek dobře bavím. A jiné to nebylo ani u této. Chris s chováním přerostlého dítěte (aspoň na první pohled) a Bella, která udržuje jejich vztah v rovnováze. Příjemná oddechovka, u které si nemusíte utírat oči.

19.04.2023 5 z 5

Pro sebe jako stvořeni Pro sebe jako stvořeni Sarah Hogle

Od začátku jsem se nemohla do knížky začíst, Naomi bych dala nejraději "tečku". Ale někdy v půlce nastal ve vyprávění zlom a já ho dočetla s úsměvem na rtech.

18.04.2023 3 z 5

Moje (tak trochu) dočasná chůva Moje (tak trochu) dočasná chůva Penelope Bloom

Knížka bez žádných velkých dramat a zvratů. Lehká zápletka na pár stránkách. Ale pokud chcete přežít deštivý víkend v klidu se skleničkou vína, bude tahle knížka ten správný společník.

13.04.2023 4 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Ale jo, docela to šlo. Je to přesně styl téhle spisovatelky. Taková trochu vztahová sci-fi, ale ne od každé knížky čekáme zvratové drama a někdy na to ani není nálada a potěší tyhle jednoduché, předem dané příběhy.

12.04.2023 4 z 5

Ronanovo srdce Ronanovo srdce Melanie Moreland

Zase jsem se nezklamala. Knížky téhle autorky jsou čím dál lepší. Krásně propojuje všechny známé postavy z dřívějších sérií. Jenom ten konec se dal o pár stránek zkrátit. Ale to píšu jenom pro to, abych měla i nějakou připomínku. ;-)

11.04.2023 5 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Mám ráda knížky této spisovatelky a serie BAM a Kontrakt patří k mým nejoblíbenějším knížkám. Její příběhy mají klasický scénář, takže vím, co mě čeká. Ale ne každému se podaří všechno propojit jako MM. Už jsem se pustila do dalšího dílu a těším se na další. Zatím určitě nejsem zklamaná.

06.04.2023 5 z 5

Královsky obdařen Královsky obdařen Emma Chase

Za mě z celé série nejlepší. Ellie a Logan - nebezpečně třaskavá směs. :-)

"Nemůžu za to, že mě klíče pořád opouští. Dám je na určité místo, abych je tam pak našla - a přísahám bohu, narostou jim nohy a utečou. Houdiniho bastardi." - Bože, jak já té holce rozumím.

31.03.2023 5 z 5

Skotské nevěsty Skotské nevěsty Julia Quinn

Byly to sice jenom povídky, ale docela jsem se bavila. Od těchto dam taková milá klasika.

31.03.2023 4 z 5

Urozená kapsářka Urozená kapsářka Cathy Maxwell

Taková milá Harelquinka. Ale dost se těším na poslední díl. Až dojde konečně i na vévodu.

29.03.2023 4 z 5

Partie století Partie století Cathy Maxwell

Bylo to příjemné počtení, romantika jak má být. Nečekejte žádné velké zvraty a napětí. Pokud chcete strávit klidný večer s knížkou, protože v televizi nic nedávají, není toto špatná volba. Jsem zvědavá na pokračování a jak si povede Gavin.

23.03.2023 4 z 5

Polib mě znovu Polib mě znovu Stella Tack

Tak nějak nevím. Na začátku mi připadal Prescot dost nedospělý a nevyzrálý. Zhruba kolem půlky se začalo konečně něco dít, takže jsem si knížku užila. Ale zase taková pecka to nebyla.

22.03.2023 3 z 5

Královský svůdce Královský svůdce Jennifer Blake (p)

Zápletka nebyla špatná, ale knížka má zbytečně moc stránek. Kdyby autorka vynechala zbytečné popisy, které jsem nakonec stejně přeskakovala, a zkrátila knížku o třetinu, byl by to daleko akčnější příběh. I tak jsem si čtení užila.

20.03.2023 3 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Tuhle spisovatelku prostě žeru. Její knížky mají všechno, co od toho žánru potřebuji a očekávám. 3 bratři Millesovi jsou už zadaní, takže teď budu čekat, čeho dalšího se od této autorky dočkáme. Doufám, že to nepotrvá moc dlouho.

17.03.2023 5 z 5

Její keřík Její keřík Penelope Bloom

Sérii jsem dočetla tak trochu z povinnosti. Jsem zvědavá na její další knížky.

17.03.2023 3 z 5