Skotské nevěsty

Skotsko je zemí legend a lásky, zemí klanů, svobodných zemanů, cti a vášní. Proto tak přitahuje romantické spisovatele, včetně čtyř slavných autorek, které spojily své příběhy o vítězných láskách a chystaných svatbách do tohoto díla. Čtenář se v něm střetne se čtveřicí nezapomenutelných hrdinek objevujících lásku ve světě stejně nezkrotném, jako jsou muži, jež jsou jim přisouzeni....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50412/skotske-nevesty-50412.jpg 3.874
Vydáno, Baronet

Scottish Brides, 1999

Kniha Skotské nevěsty

tetepoko
18.05.2020

Kniha Skotské nevěsty obsahuje čtyři krátké povídky, které přesně splňují požadavek na chvíli se zastavit, zapomenout na okolní svět, ale hlavně (!) se nezačíst na několik hodin. Jedná se o povedený výběr, kdy každá z povídek má své skotské, romantické a humorné kouzlo.

DUNIKO
16.11.2019

Nebylo to špatné ale nejhezčí byl poslední příběh Karen Ranney Glenlyonská nevěsta to bylo moc pěkné.I když si osobně myslím že kdyby každá spisovatelka nepsala o tom svém příběhu celou knížku to by bylo počteníčko.

EvikU.
07.04.2017

Celkem to šlo, díky skotsku. Mám ráda knihy o skotsku. No a kdo rád čte, tak nemusí číst jen samé bestsellery. ☺

lenka9778
07.02.2017

Čekala jsem od knihy víc ale je možné že mě až tak nenadchla už jen z toho důvodu že v ní byly dvě autorky které jsem neznala. Za mě bych ale dala 5* samostatně příběhu GRETNA GREEN od Julia QUINN. Moc jsem si jej užila. Ještě se mi relativně líbil příběh "Pod svatebním kiltem". Autorku jsem neznala alemoc mě neoslovila. Relativně proto, že nemám ráda když si ti dva i v tu nejintimnější chvilku vykají.

havrmoni
20.05.2015

Souhlasím,že první byla slabší,ale ty ostatní byli fajn. Nejvtipnější byla od Quinn a nejvíc se mi líbila ta 2.

Ditules
13.11.2014

Nejlepší je ta 3. povídka.

miruska1
10.09.2014

Prvy pribeh nič moc,ale tie ostatne sa mi pačili

BlueIvy
30.08.2014

Nóóó, úprimne, jediná dobrá poviedka je tá od Julie Quinn :)

romance historické romance Skotsko

Autoři knihy