Královský svůdce

Angelina Fortinová, půvabná kráska z Luisiany, se proti své vůli zaplétá do hry o trůn Ruthenie, malého království na Balkáně. Korunní prínc Maxmillim byl zavražděn a král z tohoto činu podezírá svého mladšího syna Rolfa. Rolf je rozhodnut najít vraha a dokázat svou nevinu, a proto přes celou Evropu až do Ameriky sleduje stopu jediného svědka zločinu - Claire de Buys, sestřenice půvabné Angeliny. Obě dívky si jsou natolik podobné, že místo Claire unese Rolf Angelinu. Když konečně pozná svůj omyl, je rozhodnut dozvědět se od své zajatkyně, kde se Claire skrývá. Divoký a nevyspytatelný princ neváhá použít všech rafinovaných způsobů, jak zlomit ubohou dívku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15367/kralovska-rodina-ruthenie-kralovsky-Cy3-15367.jpg 4.155

Královská rodina Ruthenie 1.

Vydáno, Baronet

Royal Seduction, 1983

Kniha Královský svůdce

Aja39

Knížka je čtivá, ale nějak mě úplně neoslovila ale určitě neodrazuji od čtení.

vivalamuff
01.11.2019

Skvěle napsaná knížka. Taky asi jediná, která se mi od Blake líbila. Děj byl po celou dobu napínavý, nenašla jsem hluchá místa. Na konci vás čekají překvapivá odhalení.

havrmoni
22.05.2019

To bylo fakt čtivé až do konce. Vždycky když jsem si myslela, že už to bude klidné, tak šup a zase nějaký zvrat. A líbila se mi hrdinka.

katitek
19.03.2018

skvěle napsáno - romantika, napětí, trocha erotična :) jedna z mých nejoblíbenějších knih

smartasan
03.06.2017

Skvělý příběh!

moudivlacek
26.02.2016

Nádherné čtení, které mohu jen doporučit, byť se ze začátku budete zlobit na chování hlavního hrdiny, na druhou stranu ho určitě pochopíte, jen se musíte vcítit do té doby a tehdejší morálky. O to víc se skláním před hrdinkou, její ctí a úctou k rodině, byt ta její lásku neopětuje. Konec vás udrží v napětí až do posledních řádků. A skončíte s úsměvem na rtech.

Hřibče
13.01.2016

Příjemné romantické čtení. Druhá polovina knihy mi přišla akčnější, ale to může být způsobeno i tím, že jsem tu první část četla celkem dlouho, zatímco tu druhou jsem doslova slupla za den a půl. Moc se mi líbí prostředí a reálie se kterými si autorka umí v knize pohrát a skvěle je popsat. Díky tomu si vždy dovedu děj představit do nejmenších detailů a mám téměř pocit, jako kdybych tam s hrdiny byla také. :)

VytíVlčice
23.06.2015

Naprosto nádherný příběh plný napětí. Dávám pět hvězdiček a určitě doporučuji k přečtení. Patří mezi mé nejoblíbenější. Stejně jako Láska a čest. Podle mě se čtenář určitě dokáže vcítit do hlavních hrdinů. Druhá část knihy mi přišla sice trošičku zdlouhavá, ale rozhodně to nezkazilo dojem celého děje.

Ryanova pomoc
Ryanova pomoc