Tygřice

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Krásná a inteligentní Jessica Meredithová řídí během dědečkovy těžké nemoci jeho loďařskou společnost. Musí čelit mladému a pohlednému loďařskému magnátovi Rafaelu Castelarovi a jeho bezohledným snahám o převzetí firmy ve chvíli, kdy se společnost ocitá ve finančních potížích. Ale jejich setkání v Brazílii je odstaví na slepou kolej. Castelar obrátí její dosavadní život naruby. Tento muž chce získat nejen rodinný podnik, aby ho spojil se svým, ale i krásnou vnučku. Jessica se zoufale brání jeho obchodním i milostným výbojům , i když ji tajemný Brazilec od samého počátku přitahuje. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/5971/tygrice-5971.jpg 4.136
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Baronet
Orig. název

Tigress, 1996

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Tygřice

Přidat komentář
moudivlacek
07.02.2016

Ze začátku mne kniha moc nenadchla, ale nakonec děj dostal zajímavý spád a já se začetla. Asi jsem i přes jistou "tvrdost" měla raději Rafaela než hlavní hrdinku. Muž, tvrdý podnikatel, zároveň však chlap, který miluje rodinu a žádá lásku. Bojuje o ní a ví, že mu jeho vyvolená za to vše stojí. Hrdinka si musí uvědomit, že ne každý je lump, a že je lépe život prožít, než jen přežívat.

fidáš
19.03.2014

Zase krásná kniha od této autorky.


PomněnkaPrvní
20.04.2013

Autorka celkem povedeně vystihuje povahy obou hlavních hrdinů. Líbilo se mi, že se děj neotřele odehrával částečně i v Brazílii, chyběly mi tam ale nějaké reálie. Rafael třeba mohl Jessicu provést po Riu a čtenář se mohl o tomto městě dozvědět něco víc. Detektivní zápletka je dobře promyšlená a pochybnosti, které trápily hlavní hrdinku, trápily i mě :o) Úsměvný mi ale přišel konec "dobrého" padoucha, který samozřejmě musí zemřít, protože co s ním - když byl vlastně "dobrý", přece nemůže jít do vězení ;)