Koupit knihy

Patricia Maxwell

Jennifer Blake pseudonym

americká, 1942


Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 29 knih

Komentáře (3)

DUNIKO
23.08.2020

Četla jsem jen Šíp v srdci a moc se mi knížka líbila.

Luccy78
26.11.2016

Jennifer Blakeová je jednou z nejúspěšnějších a nejznámějších autorek milostných bestsellerů. Její příběhy byly inspirovány vlastní romantickou zkušeností.
Jennifer se vdávala z lásky ve svých patnácti letech a první dítě se jí narodilo, když jí bylo šestnáct. Muž, který si ji dokázal svými milostnými dopisy a sliby věčné lásky získat, je dnes stále jejím oddaným partnerem a šťastným dědečkem čtrnácti vnoučat.

PomněnkaPrvní
11.10.2013

Autorka má očividně ráda mužská jména začínající písmenem R. Zatím co jsem od ní četla, tak to byli hlavní hrdinové Rolf, Reynaud, 2x Rafael, Rudyard, Renold, René, Ramon, Roland, Ryan, Rowan, Refugio, Ravel, Rone :o) Že by to bylo tím, že její manžel je Jerry Ronald, její synové Ron a Rickie a její zeťové Roddy a Robi? :o) Celkově příběhy paní Blake hodnotím jako průměrné, občas se jí ale podaří něco hodně dobrého, např. kniha Anděl se špatnou pověstí nebo Šíp v srdci. Samostatně nad tím vším stojí kniha Vůně snu, která je naprosto dokonalá. Přesně ten typ knihy, která Vám ovlivní život a nikdy na ni nezapomenete.