Lord Belzebub

Lord Belzebub https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143637/bmid_scoundrels-lord-belzebub-44r-143637.jpg 4 89 19

Scoundrels série

3. díl

Sebastian, markýz z Dainu, má už od studií přezdívku Belzebub. Po matce zdědil vášnivost i snědou pleť a černé vlasy, takže se „knížeti temnot“ podobá fyzicky i svou ďábelsky nevyzpytatelnou povahou. O své panství se příliš nestará: tráví čas v Paříži, popíjením s kamarády, hraním karet a v náruči prodejných žen. Trvá to však jen do chvíle, kdy do Dainova života vstoupí tvrdohlavá Jessica. Když se jejich cesty v jednom pařížském starožitnictví poprvé zkříží, staré zásady a nevraživosti jdou stranou. Prudká fyzická přitažlivost převrátí jejich životy naruby. Ovšem dokáže touha přerůst v něco trvalejšího a silnějšího, ve skutečnou lásku?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Lord of Scoundrels , 1995

kacenka6144
20.05.2023 5 z 5

Knížka se čte skoro sama. Nezkrotná Jess a nabručený Sebastian vás musí jako dvojice bavit. Byla to moje první knížka od této autorky, ale určitě si najdu i její další knížky.

Edita1702
18.05.2023 5 z 5

Krásný příběh, hodně jsem se smála , stále se tam něco děje. Knihu doporučuji, sama se k ní ráda vrátím.

Siegrid
11.01.2023 4 z 5

Skutečně podobný příběh jako Bridgertonovi 1.díl.

Kačka227
16.04.2022 5 z 5

Moc se mi to líbilo. Po delší době jsem si přečetla zase nějakou pěknou oddechovku. Oba hlavní představitelé mě neskutečně bavili. Ta chemie mezi nimi byla od prvního okamžiku a vydržela až dokonce.

karamelka57
08.06.2021 4 z 5

No pozrime ho lorda Belzebuba, ako skrotol :)

Pri prológu som pustila slzu, bolo mi to tak velmi luto to vsetko! Uchechtavala som sa pri iskreni a chemii medzi hlavnymi hrdinami, hlavne z toho, ako sa tomu nas lord branil :)

Skoda, ze ta iskra tam potom niekde kdesi pohasla, zacali sa riesit vaznejsie veci a uz to nabralo trochu inu atmosferu.
Jess bola uzasna zena, pekne svojmu lordovi "ponapravala chrbticu".
A ako to uz v tychto romanciach byva, na zaklade animalnej pritazlivosti vznikla velka laska.

petraj30
26.01.2021 5 z 5

Krásný, netradiční a velice vtipný příběh, který rozhodně nedoporučuji číst v plné čekárně lidí:-):-)
Jess byla naprosto skvělá. Pohotová, vnímavá a velice velice inteligentní. Řekla bych, že teď patří mezi nejchytřejší hrdinky, se kterými jsem se kdy díky četbě setkala.
Zato Sebastian byl tvrdý oříšek. Bohužel v dětství nepoznal moc lásky, tak se to na něm projevilo v dospělosti. Byl strašně náladový, ale podle mě to bylo někdy až moc přehrávané.
Příběh jsem si od začátku užívala. Byla to moc pěkná kniha a moc mě mrzí, že nebyly přeloženy další knihy z této série. Myslím, že by to stálo za to. Skvělé :-)

Ludmila02
29.11.2020 5 z 5

Perfektní kniha.

Myskat
07.07.2020 5 z 5

Četla se mi krásně. Měla spád a vtip. Mám ráda knížky s detektivní zápletkou, tadle ji neměla a přesto mě bavila a nemohla jsem se odtrhnout. Parádní oddychovka, pohádka pro dospělé.

Aja39
22.06.2020 5 z 5

Tohle byl vážně krásný a poutavý příběh. Sebastian nebyl ten krásný idol jako v jiných knihách ba právě naopak přesný opak ale stejně si ho oblíbíte a čekáte jak se to vše vyvine a Jessica je úžasná a originální. Určitě nečtu knihu naposled.

Lerry
19.02.2020 5 z 5

velmi povedené, bavila jsem se jsem ráda že jsem se nenechala odradit obálkou

vcielka
26.10.2019 5 z 5

Dala by som aj 6 hviezd, keby som mohla. Jedným slovom? Iné. Áno, bolo to iné, než väčšina historických ženských románov. Ženská nebola padavka, dokázala myslieť, využívať životné skúsenosti, neprotirečila si, netrpela schizofréniou, neoplývala zbytočným sentimentom a nepotrebovala zachraňovať, naopak, prekážku so zdvihnutou hlavou prekročila a zachraňovala sama. A to ani nehovorím o nádhernom prirodzenom humore. Túto knihu ukladám na piedestál vo svojej knižnici a hnevám sa, že už len 4 knižky od tejto autorky mám možnosť prečítať. A vcelku starého dáta. To mi ani nedáva žiadnu nádej, že sa pokračuje v jej vydávaní.

havrmoni
13.04.2018 5 z 5

Nádhera, ke které jsem se po letech vrátila. Mám ráda všechny knihy této autorky,ale tato je moje nejmilejší.

smartasan
03.08.2016 5 z 5

Nádherná knížka, ke které se velmi ráda vracím.

Izzy87
02.03.2016 5 z 5

Moc hezká kniha

cukrovka
30.08.2015 5 z 5

Příjemné čtení, vtipné dialogy.

miruska1
22.08.2014 5 z 5

Mne sa kniha pačila. Je čtiva. Zasmiala som sa,bolo to svojim sposobom aj napinave a prijemne oddychove čitanie.

machrus
24.08.2013 3 z 5

Musím napsat,že mi to přišlo jiné než jiné romantické příběhy,ale přesto mi tam něco chybělo,ale příjemné čtení.

jaja10
13.07.2013 3 z 5

Tak tato kniha mě nijak zvlášť neoslovila. Chase hlavního hrdinu vykreslila tak, že jsem si opravdu představovala, že se jedná o nějakou příšeru...... :-) tentokrát Chase moc nezabodovala.

malazluta
02.04.2013 2 z 5

Čekala jsem od této knížky trochu víc, chvilkama mi přišel příběh a některé dialogy o ničem. Přesto si myslím, že si své čtenáře tato kniha najde.

19. století Francie cestování historické romance

Loretta Chase