Pohanská princezna

Pohanská princezna https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46163/bmid_pohanska-princezna-NVu-46163.jpg 4 54 14

Deveraux série

4. díl

Po matčině smrti přicestuje krásná Keely do Anglie, aby se setkala se svým otcem, vévodou Robertem. Ten, ačkoli je hodně překvapen, ji přijme s láskou a slíbí jí najít vhodného ženicha. Jenže Keely je právoplatnou dědičkou vévodova bohatství a anglický dvůr je plný intrik. Hrdá kráska i její něžné srdce se dostanou do vážného nebezpečí...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Love in a Mist , 1994

kacenka6144
08.02.2023 3 z 5

Knížku jsem si vybrala kvůli čtenářské výzvě, protože se odehrává v 16. století. Celé je to takové naivňoučké. Knížka je součástí série, ale do češtiny je přeložený jenom jeden díl. Zajímal by mě příběh Rhyse a Morgany.

emilieselden
04.12.2020 4 z 5

Krásná romantická kniha jak má být. Zajímavé prostředí, Wales, Anglie, 16. století....

Ála1968
27.06.2020 4 z 5

To byla nádhera.Skotsko propojené s Anglií.Úžasné-romantičkám vřele doporučuji

Mellsak285
09.10.2017 5 z 5

Krasné čteni při ,kterém nechcete knížku pustit z ruky a řádky míjíte jeden za druhým.
Pohádkový příběh s vtipnou romantickou zápletkou odehravajic v krásném prostředí ,plný pohanskych rituálu a tradic ,které jsou v Anglii už jisto zapomenuty.

tatafa
05.08.2017 4 z 5

Krásná a poutavá kniha plná zvratů a romantiky, která je ideální pro víkendový odpočinek. Zároveň člověka dokáže i hodně poučit o dnes už zapomenutých druidských tradicích i přetvářce a strojenosti církve a šlechty ... vřele doporučuji.

havrmoni
08.11.2016 3 z 5

Nebylo to špatný,ale...a těch ale je tam dost. Nepřeskakovala jsem a přečetla jsem ji na dvakrát, takže se čìst dala,děj tam taky byl. Nejvìc mi vadila hrdinka,někdy normální 18.náctiletá holka,ale spíš většinou až přehnaně naivnì a i hloupoučká nanynka.

Jessybelle
27.04.2016 5 z 5

Moc pěkná kniha, měla jsem ji přečtenou hned.

Luccy78
19.11.2015 5 z 5

Nádherná kniha plná tajemných druidských tradic, falešného pozlátka na dvoře královny Alžběty, závisti, ale i bratrské náklonnosti a čisté lásky. Opravdu krásný příběh, mě se líbil.

moudivlacek
03.09.2015 4 z 5

Tajemno z nadpřirozena, obdivuji lidi s těmito schopnostmi, které má autorka, nesměji se jim, je plno věcí, které si neumím vysvětlit, proto jsem ráda, že kráska našla muže svého srdce a on ji přijal takovou, jaká je. V té době to asi nebylo určitě jednoduché.

sabanka
03.07.2015 5 z 5

Líbí se mi jak je v této knize vše bráno s nadhledem.... Skvělý román k bazénu či moři ;)

Kamiliana
19.10.2013 4 z 5

Pohanské druidské zvyky svázané s přírodou versus povrchní život na dvoře Alžběty I. propojený s reálnou postavou alžbětinského krasavce hraběte Richarda Devereuxe. Na daný žánr zdařilé :-)

katerinad
02.10.2013 4 z 5

já si čtení užila, četly jsme ji s kamarádkou u moře, každá jsme se střídaly ve čtení po pár kapitolách, ke konci se mi kniha však trochu přestala líbit

Dádulka67
20.05.2012

Pěkné romantické počteníčko pro ukrácení dlouhých zimních večerů nebo při lenošení na pláži. Autorka moc hezky vystihla spřízněnost hlavní hrdinky s přírodou a povrchnost dvora. Příběh je jednoduchý, ale má děj a hlavně končí dobře.

maryzka
20.05.2012 odpad!

Příšerně ubrečený, souboj světa křestanského s pohanským.Hlavní hrdinka má svoje zvyky, které angličanům připadají magické takže je musí tajit, ale vzhledem k tomu jak je krásná tak ostatní muži ji milují, ale ženy nenávidí.

Anglie láska 16. století Wales historické romance

Patricia Grasso