Nebezpečná plavba

Nebezpečná plavba https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484884/bmid_nebezpecna-plavba-xl3-484884.jpg 4 12 4

Dobrodružný a dramatický příběh s kořeny ve skotské středověké historii má i smyslně romantickou linii, v níž se kříží zájmy skotského krále, dvorských intrik a dynastických zájmů s poctivými city a úmysly čestných lidí. Během plavby po moři učiní zvídavá lady Alyson MacGillivrayová šokující zjištění, že na palubě je v utajení budoucí skotský král. Její překvapení se však zanedlouho změní v hrůzu, když plavidlo přepadnou piráti, unesou malého prince a nechají lady Alyson na pospas osudu. Kapitána Jaka Maxwella pověřil král, aby sledoval loď přepravující prince. Když zahlédne Alyson bojující o život v rozbouřeném moři, rychle jí přispěchá na pomoc. Brzy to mezi nimi začne jiskřit. Mladá kráska se však kvůli tomu, že byla svědkem princova únosu, ocitá v nebezpečí. A jestli má jejich láska přežít, Alyson a Jake musejí hrát hru plnou intrik se smrtícími následky. (Třetí kniha z trilogie)... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Highland Lover , 2012

kacenka6144
24.01.2023 3 z 5

Taková jednohubka. O Skotsku a jeho rytířích jsou napsané daleko lepší knihy. S větší akcí, romantikou i erotikou.

rampapa
22.06.2022 5 z 5

Na tenhle díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Miluju tyhle knížky od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a Skotsko.

orinka3
01.06.2022 2 z 5

Nenáročná a jednoduchá kniha pro ženy. S historií to moc společného nemá. Mohlo se to odehrát kdykoliv a kdekoliv. Celkem nudné. Takže odkládám.

ivazik
06.01.2022 4 z 5

Hned na první straně je faktická chyba... V roce 1402 nemohli znát kukuřici.

mořeplavba piráti

Amanda Scott (p)