Jeden malý hřích

Jeden malý hřích https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39578/jeden-maly-hrich-39578.jpg 4 48 10

MacLachlanovi série

Sir Alasdair MacLachlan je prostopášník a sukničkář. Když se po jednom ze svých milostných dobrodružství ukryje ve stanu cikánů, věštec uvnitř jej varuje, že už brzy ho dožene vlastní minulost. A skutečně. Jedné noci jej probudí bouchání na dveře, za nimiž spatří mladou ženu. Je to Esmee Hamiltonová, která byla vyhozena z domu po smrti své matky, lady Achanalt, a s ní je tu malá holčička Sorcha, Esmeeina nevlastní sestra. Alasdair se snaží popírat otcovství, ale není mu to nic platné. I když si není schopen přesně vzpomenout na onu noc, Esmee je přesvědčena, že ví, jak to bylo. Sorcha je plodem dva roky starého milostného dobrodružství lady Achanalt a Alasdaira MacLachlana…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

One Little Sin , 2005

Ála1968
14.05.2023 4 z 5

Za mě rozhodně lepší než první díl.Bavila jsem se a moc se mi to líbilo.

kacenka6144
19.12.2022 4 z 5

Příjemná romanťárna, která nám připomene, že na každého jednou dojde. :-)

munka
05.02.2020 4 z 5

Pekná oddychovka, ak bude možnosť prečítam si aj ďalšie diely.

Lembac
21.01.2018 4 z 5

Alasdair MacLachlan si někdy zaslouží (ránu) pěstí, ale snad i trochu toho štěstí. To druhé zmíněné mu vpadne neočekávaně do života ve formě slečny Esmee Hamiltonové a její malé sestřičky Sorchy, která má být údajně jeho dcerou. Starý mládenec, který žije jen pro ženy, víno a zpěv, je touto novinkou naprosto šokován, a ještě víc ho zaskočí nutnost se o dítě postarat. Jeho obranné reakce jsou někdy docela vtipné: "Možná ji nechám hrát si s kapesními nožíky! Možná jí dám utišující lék do ovesné kaše! Možná ji dokonce naučím, jak označit karty nebo… nebo jak zatížit kostky! Nezapomeňte, že jsem velmi nemorální muž!“ :-) Postupně se mezi zkušeným Alasdairem a nevinnou Esmee vytvoří víc než vřelé pouto, které dokáže polepšit i toho největšího hříšníka.

Tato knížka je o řád optimističtější a veselejší než vyprávění o lordu Devellynovi (Láska a hřích). MacLachlan je sice pěkné kvítko, ale i v něm se kdesi hluboko nachází ryzí srdce, prostě červená knihovna. Dobré.

helenkan
30.01.2017

Nějak mě to neuchvátilo.

havrmoni
05.10.2015 4 z 5

Opět jsem se nemohla začíst nebo spíš ze začatku to šlo pak mě to moc nebavilo a od půlky to začalo být zajímavé. Knihy s tímto námětem jsem četla asi tři,ale jen jedna byla hezčí než tato.
Bůh ví proč jsem si myslela,že Alasdair je z těch 4 nejmladší.A už vůbec jsem nečekala,že zmíňka o Alericovi s prvního dílu bude ve stejném duchu nebo spíše,že bude on ve stejném stavu jako ve svém příběhu -opilý. Nějak mám obavu,že polepšení hrdinů, co se opilosti týče, se nekoná. Jdu do další knihy,sice teprve třetí,ale už teď vím,že budou patřit k těm ke kterým se nevracím. 4* jsem dala,protože znám daleko horší knihy a tahle si je zaslouží i když tato autorka nebude úplně tak můj ,,šálek".

gabca007
23.11.2013 5 z 5

Příjemná oddechovka, navíc docela vtipně napsaná. Navnadila mne na další knihy této autorky.

VladkaBU
15.07.2013 5 z 5

Knížka, která má ještě dvě pokračování, příběh jednoho z bratrů, v němž sukničkář najde opravdovou lásku a smysl života

ivule85
27.01.2013 5 z 5

Moc pěkný příběh :)

WEIL
25.09.2011

Jeden malý hřích se od prostopášníka očekává. Ale když jich dělá hodně a vstoupí mu do života věštec, tak se karta jeho života může v mžiku otočit.

Anglie romance historické romance

Liz Carlyle