Jeden malý hřích

Sir Alasdair MacLachlan je prostopášník a sukničkář. Když se po jednom ze svých milostných dobrodružství ukryje ve stanu cikánů, věštec uvnitř jej varuje, že už brzy ho dožene vlastní minulost. A skutečně. Jedné noci jej probudí bouchání na dveře, za nimiž spatří mladou ženu. Je to Esmee Hamiltonová, která byla vyhozena z domu po smrti své matky, lady Achanalt, a s ní je tu malá holčička Sorcha, Esmeeina nevlastní sestra. Alasdair se snaží popírat otcovství, ale není mu to nic platné. I když si není schopen přesně vzpomenout na onu noc, Esmee je přesvědčena, že ví, jak to bylo. Sorcha je plodem dva roky starého milostného dobrodružství lady Achanalt a Alasdaira MacLachlana…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/39578/jeden-maly-hrich-39578.jpg 4.136

MacLachlanovi 2.

Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

One Little Sin, 2005

Kniha Jeden malý hřích

munka

Pekná oddychovka, ak bude možnosť prečítam si aj ďalšie diely.

Lembac
21.01.2018

Alasdair MacLachlan si někdy zaslouží (ránu) pěstí, ale snad i trochu toho štěstí. To druhé zmíněné mu vpadne neočekávaně do života ve formě slečny Esmee Hamiltonové a její malé sestřičky Sorchy, která má být údajně jeho dcerou. Starý mládenec, který žije jen pro ženy, víno a zpěv, je touto novinkou naprosto šokován, a ještě víc ho zaskočí nutnost se o dítě postarat. Jeho obranné reakce jsou někdy docela vtipné: "Možná ji nechám hrát si s kapesními nožíky! Možná jí dám utišující lék do ovesné kaše! Možná ji dokonce naučím, jak označit karty nebo… nebo jak zatížit kostky! Nezapomeňte, že jsem velmi nemorální muž!“ :-) Postupně se mezi zkušeným Alasdairem a nevinnou Esmee vytvoří víc než vřelé pouto, které dokáže polepšit i toho největšího hříšníka.

Tato knížka je o řád optimističtější a veselejší než vyprávění o lordu Devellynovi (Láska a hřích). MacLachlan je sice pěkné kvítko, ale i v něm se kdesi hluboko nachází ryzí srdce, prostě červená knihovna. Dobré.

helenkan
30.01.2017

Nějak mě to neuchvátilo.

havrmoni
05.10.2015

Opět jsem se nemohla začíst nebo spíš ze začatku to šlo pak mě to moc nebavilo a od půlky to začalo být zajímavé. Knihy s tímto námětem jsem četla asi tři,ale jen jedna byla hezčí než tato.
Bůh ví proč jsem si myslela,že Alasdair je z těch 4 nejmladší.A už vůbec jsem nečekala,že zmíňka o Alericovi s prvního dílu bude ve stejném duchu nebo spíše,že bude on ve stejném stavu jako ve svém příběhu -opilý. Nějak mám obavu,že polepšení hrdinů, co se opilosti týče, se nekoná. Jdu do další knihy,sice teprve třetí,ale už teď vím,že budou patřit k těm ke kterým se nevracím. 4* jsem dala,protože znám daleko horší knihy a tahle si je zaslouží i když tato autorka nebude úplně tak můj ,,šálek".

gabca007
23.11.2013

Příjemná oddechovka, navíc docela vtipně napsaná. Navnadila mne na další knihy této autorky.

VladkaBU
15.07.2013

Knížka, která má ještě dvě pokračování, příběh jednoho z bratrů, v němž sukničkář najde opravdovou lásku a smysl života

ivule85
27.01.2013

Moc pěkný příběh :)

WEIL
25.09.2011

Jeden malý hřích se od prostopášníka očekává. Ale když jich dělá hodně a vstoupí mu do života věštec, tak se karta jeho života může v mžiku otočit.