Dvě malé lži

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Hrabě z Wynwoodu byl příliš lehkovážný na to, aby dokázal ovládnout tak rafinovanou ženu, jakou je Viviana Alessandri. A krásná operní pěvkyně byla příliš slavná na to, aby se stala paní na Wynwoodu. Zdrcená Wynwoodovým odmítnutím sňatku, nabídla Viviana svoji ruku dalšímu bohatému hraběti. Ale osud si najde cestu, jak si pohrát se srdci milenců a zažehnout plamen vášně. Nyní, když má být oslaveno Wynwoodovo nedávné zasnoubení, dostane Viviana poslední šanci, aby získala zpět jeho lásku?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/47_/47608/dve-male-lzi-47608.jpg 427
Série

MacLachlanovi 3.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)
Orig. název

Two Little Lies, 2005

více informací...


Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Dvě malé lži

Přidat komentář
110022
20.05.2016

Má první kniha od této autorky, a mile překvapila, je úžasně romantická a dobře se čte, líbila se mi. Tak zkusím ještě další knížky.

havrmoni
06.10.2015

Tak tohle se mi líbilo docela celé nejen od půlky. Na mě však bylo toho italského temperamentu u hl.hrdinky moc. Ne toho v mládí,to byli výbušný a paličatý oba a je to výsada nezkušeného mládí,ale v pozdějším věku. Taky jsem nějak nepobrala,jak někdo s jejím ,,elánem" dovolila,aby se jí dělo to co se dělo(divná věta,ale nechci prozrazovat ) a pak se nasmyslně oháněla slovy i bičíkem. To je asi to jediné co mi nesedlo.

gabca007
01.01.2014

Tak tomu říkám vášnivá romance.
Kdo by nechtěl zažít takovou spalující vášeň? :)

VladkaBU
15.07.2013

příběh druhého z trojice kamarádů, pohodvé čtení