Tři malá tajemství

Poslední díl ze série MacLachlan Family. Autorka bestsellerů Liz Carlyle uzavírá svoji skandální trilogii smyslným románem o dvou spřízněných duších, které spolu sdílí tajemství... nebo dvě... nebo tři. Kdysi dávno spolu utekli. Ale potom temperamentní Skot Merrick MacLachlan přijal peníze od otce lady Madeleine, aby jejich manželství bylo anulováno. Nebo nepřijal? Dvakrát se Maddie vdala. Jednou z lásky, jednou kvůli přepychu. Opět je sama jen se svým milovaným synem - dokud jí osud nepošle do náruče její první lásky. Tři malá tajemství tančí mezi nimi. Vždy po ní neskonale toužil, ona nikdy nezapomněla na jeho doteky. Ale jizvy, které způsobila jejich mladistvá vášeň, jsou hluboké. Třetí tajemství bude buď symbolem jejich zkázy, nebo shledáním, o kterém se ani neodvažovali snít......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/63_/63066/tri-mala-tajemstvi-63066.jpg 423

MacLachlanovi 4.

Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Three Little Secrets, 2006

Kniha Tři malá tajemství

biki
31.01.2016

Právě jsem dorazila celou sérii a jsem velmi mile překvapena. Jednotlivé díly měly vzestupnou kvalitu a tak souhlasím s předchozím komentářem - to nejlepší na konec. Oba hlavní hrdinové to vůbec neměli lehké, přitom situace, které prožívali, mi nepřipadaly až tak přehnané (samozřejmě s výjimkou Geoffova "daru", ale zase zajímavý prvek v příběhu). V rámci žánru dávám nevyšší hodnocení.

havrmoni
06.10.2015

Jo,to nejlepší na konec. Nejradši bych přeskočila všechny nedůležité stránky,jak jsem byla nedočkavá dozvědět se jak to s nimi dopadne. ,,Bohužel" všechny stránky byly potřebné pro vyprávění příběhu. Tato kniha mě přesvědčila,abych pokračovala ve čtení dalších od této autorky.

gabca007
05.12.2013

Tento díl se mi líbil moc. Žádná unylá šlechtična a klasický prostopášník. Merrick je chlap se vším všudy a autorka dokázala charaktery postav skvěle popsat, stejně jako jejich vzájemnou přitažlivost, vášeň, sex ....no prostě myslím, že stojí za přečtení.

VladkaBU
15.07.2013

Tímto třetím dílem jsem celou trilogii začala. Příběh Madeleine a Merricka mě natolik zaujal, že jsem chtěla znát i osudy jeho bratra a přítele. Hezké čtení a oddych.

WEIL
25.09.2011

Peníze, půvab a přece i hříchy a nuda.