kacenka6144 kacenka6144 komentáře u knih

Pokud zůstaneš Pokud zůstaneš Courtney Cole

Tohle mě bavilo. Trochu jiný příběh, ukáplo i pár slz.

24.07.2021 4 z 5

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

Mám ráda knížky této autorky a k některým jsem se už stačila i vrátit. Chci oddech, chci pohodu. Tohle ty knížky do posledního puntíku splňují.

21.07.2021 4 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Volné pokračování Campusu. Mám ráda knížky ze sportovního prostředí. Autorka je zřejmě velká hokejová fanynka. Ale jde jí to dobře.

21.07.2021 4 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Další vydařená autorčina kniha. Není to jen o erotice, ale o příběhu obyčejných lidí.

30.06.2021 5 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Knížky téhle autorské dvojice mě vždycky baví.

28.06.2021 5 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Na poslední knížku jsem se moc těšila, protože první dva díly jsem zhltla v podstatě během dvou dnů. Ale nemůžu si pomoct - něco malinko tomu scházelo. Jako by byl třetí díly trochu šitý horkou jehlou. Takže o hvězdičku míň. Když ale vezme všechny tři knížky dohromady, vznikne nám z toho dost dobrá trilogie, ke které se určitě časem zase ráda vrátím.

24.06.2021 4 z 5

Sladká pomsta Sladká pomsta Julia London (p)

Bavily mě oba díly této série. Je škoda, že konec zůstal otevřený. Ale třeba ho někdy autorka dotáhne až do samého finále. Prostor tady určitě je.

23.06.2021 5 z 5

Vytoužený polibek Vytoužený polibek Rowan Keats

K zrzce a blondýnce přibyla černovláska. Některé věci jsou sice těžko uvěřitelné, ale přesto jsme se konečně dozvěděli, kdo je "muž v černém plášti".

25.05.2021 4 z 5

Levandulové ráno Levandulové ráno Jude Deveraux (p)

Zatím dám 4* a počkám, kam se celá série posune. Ale jsem docela zvědavá.

04.05.2021 4 z 5

Skvělá partie Skvělá partie Jude Deveraux (p)

K této autorce jsem se vrátila po delší době. A knížka mě vůbec nezklamala. Měla příběh, nechyběla romantika, ale nic přehnaného.

29.04.2021 4 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Trošku zbytečná knížka, i když byl někdy pohled z Travisovi strany docela zajímavý.

21.04.2021 3 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Neuvěřitelný příklad toho, jak může docela dobrou knížku "zabít" otřesný překlad. Tolik přechodníků nemají Staré pověsti české s Babičkou dohromady. Ale jinak byl příběh docela fajn.

19.04.2021 4 z 5

Takové o ničem. Scházel tomu nějaký příběh. Někdy jsem přemýšlela, kolik je vlastně Julii let. Bram poměrně sympaťák.

16.04.2021 3 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Jedno odpoledne a bylo vyřešeno. Tohle je prostě jízda.

09.04.2021 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Waw, tak tohle byla jízda. Dočetla jsem a hned ráno si koupila druhý díl. Už se těším na další vývoj.

08.04.2021 5 z 5

Neodolatelný ničema Neodolatelný ničema Valerie Bowman

Nakonec dávám jenom 3 hvězdičky. Nenáročná romantika s jednoduchou zápletkou. Téma špionství bylo zpracováno určitě lépe a napínavěji. Příjemný zpestřením byla postava Deliah. Ale s napětím očekávám další díl s Rafeovým "zlým" dvojčetem.

07.04.2021 3 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Souhlasím s některými předchozími názory. Bylo to celé takové najivňoučké. Taková slušnější Harlequinka.

31.03.2021 3 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Nakonec dávám 4*, ale předešlé díly se mi asi líbily víc. Tady tomu něco málo chybělo. Ale jsem zvědavá na další díl.

26.03.2021 4 z 5

Vdej se ještě dnes Vdej se ještě dnes Linda Needham

Tahle knížka a vlastně celá série patří k těm naivnějším. Ale na druhou stranu je hezké číst o skvělých nebojácných ženách.

24.03.2021 3 z 5

Vítězný rytíř Vítězný rytíř Shannon Drake (p)

Nějak jsem se nemohla do knížky začíst. Těch bojů už asi bylo trochu moc. Možná to bylo i tím, že jsem četla už 4. díl série v řadě. Takže teď si před těmi dalšími dám trochu oraz.

12.03.2021 3 z 5