Skvělá partie

V malém městečku si nikdo nenechá ujít šťavnaté drby... Terri Rayburnová je dívka s jistou pověstí. Nezaslouží si ji, ale protože vyrostla na předměstí Summer Hillu, ví, jak to na maloměstě chodí. Jediný způsob, jak se vypořádat s klevetami, je ignorovat je. Takže si hledí svého a vede letní resort u jezera Lake Kissel. Když se ovšem jednoho dne vrátí domů z krátké pracovní cesty a objeví ve svém domě u jezera pohledného cizince, zavětří něco nekalého. Někdo si tu hraje na dohazovače a Terri musí přiznat, že Nate Taggert je přesně její typ. Jenomže je zároveň zasnoubený s dcerou starosty a naprosto nedostupný. Ti dva se kupodivu spřátelí, zatímco si Nate zvyká na život u jezera. Když však Nate zaslechne drby o Terri, je opravdu překvapený. Ví, že je Terri inteligentní, krásná a silná dívka, a tak se rozhodne odhalit zdroj těch pomluv. Terri chce hodit minulost za hlavu, jenže Nate se nezastaví, dokud neodhalí pravdu – i když by ta pravda mohla být víc, než oba dokážou unést....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/427682/skvela-partie-3Z6-427682.jpg 4.615

Summer Hill 2.

Vydáno, Baronet

Met Her Match, 2019

Kniha Skvělá partie

pip11

Příběh se odehrává v rekreační oblasti u jezera Kissel (s):) ve Virginii. Pěkně se to četlo a bylo to, stejně jako dvacet let stará záhada, po celou dobu poutavé.

agatha2

Druhý díl série ze Summer Hillu byl skvělý. Zatímco první díl, od kterého jsem měla velká očekávání, protože avizoval děj na základě Pýchy a předsudku, což miluji, mě trochu zklamal, tento díl reputaci této série napravil. Dostala jsem od něj přesně to, co jsem potřebovala. Autorka perfektně zachytila atmosféru malého amerického městečka se vším dobrým, ale i tím špatným, co může sevřená komunita přinést (klepy, odsouzení apod.) Terri s Natem jsem si zamilovala v podstatě od prvních stránek. I když se zde jedná o romantický příběh, kterým já holduji zcela výjimečně, tento naštěstí pro mě není přeslazený, je inteligentní, zasazený do atraktivního prostředí okolí jezera, které hostí výletníky a prázdninové návštěvníky kempu, o který se Terri se svou rodinou stará. Hned bych si tam zajela na dovolenou. Bylo to milé, lehké, osvěžující a celkově odpočinkové čtení, které jsem si užila a bude mi po Summer Hillu smutno.

Celá recenze v záložkách recenzí od Knižní střípky.

Evka3814

Opět skvěle počteníčko. Tentokrát to byl napínák,taková romantika propojená s detektivkou:). Už se těším na další knihu této autorky

lusitta05

Toto sa mi páčilo, mám rada takéto príbehy so šťastným koncom, namakaných šikovných chlapov,a krásne, múdre ženy, ktoré vedia čo chcú. Žiadni pubertiaci, veľmi osviežujúce.

Ptáci v trní
Ptáci v trní