kacenka6144 kacenka6144 komentáře u knih

Zajatkyně Zajatkyně Shannon Drake (p)

Příběh zasazený do doby povstání Skotů proti Angličanům, který dokazuje, že láska si nevybírá. Padni komu padni.

08.03.2021 5 z 5

Králův rytíř Králův rytíř Shannon Drake (p)

Mellyora a Waryk - dvě naprosto rozdílné povahy, které se skvěle doplňovaly. Jejich vzájemné slovní souboje mě bavily. A Mellyořiny útěky neměly chybu. :-)

08.03.2021 5 z 5

Umění svádět Umění svádět Stephanie Laurens (p)

Předpokládám, že je toto jedna z autorčiných prvotin - sladká a naivní Harlequinka.

25.02.2021 3 z 5

Vlk z Vysočiny Vlk z Vysočiny Hannah Howell

Po lehkém zklamání z Barbara z Vysočiny jsem ráda, že se tato série vrací ke svému standardu.

19.02.2021 4 z 5

Barbar z Vysočiny Barbar z Vysočiny Hannah Howell

Po delší době jsem se vrátila ke knížce o rodině Murrayových, které jsem si docela oblíbila. U tohoto příběhu mi, na rozdíl od těch předchozích, něco chybělo. Všechno bylo takové víc naivní. Pustím se do dalšího nepřečteného dílu a uvidím, jestli jde jenom o výjimku nebo už spisovatelce (kterou mám mimo jiné velice ráda) došla v této řadě inspirace.

17.02.2021 3 z 5

Něžná pomsta Něžná pomsta Teresa Medeiros

Doba nebojácných rytířů a ještě nebojácnějších pannen, aneb zkrocení zlého muže.

11.02.2021 4 z 5

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Tenhle díl mě bavil asi nejvíc. Slovní souboje mezi Archiem a Clarou měly "šťávu". Knížka patří mezi takovou tu předvítalenou klasiku, ale aspoň jsme se vyhnuli "sazeničkám brambor" a "kuřecím kotletám". Příjemná oddychovka, když venku padá sníh a mrzne, až sebou člověk občas praští.

10.02.2021 4 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Po Sexy farmáři další knížka se "zemědělskou tematikou". Příběh není žádným veledílem, ale plní funkci lehké oddechovky. Jenom si úplně nedovedu představit, jak vypadá kuřecí kotleta.

08.02.2021 3 z 5

Zkrocení markýze z Raventhorne Zkrocení markýze z Raventhorne Stephanie Laurens (p)

Vždycky jsem měla ráda knížky o rodině Cynsterových, ale občas už se začíná ve všech těch rodinných vztazích ztrácet.

04.02.2021 4 z 5

Pokušení Henrietty Cynsterové Pokušení Henrietty Cynsterové Stephanie Laurens (p)

Po delší době jsem se vrátila k sérii o rodině Cynsterových a docela příjemně jsem se pobavila. I když je děj předvídatelný a některé zápletky těžce uvěřitelné, pořád je to "to", co od knížek tohoto žánru očekávám - oddych a uvolnění.

01.02.2021 4 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Od této autorky to byla moje první knížka a už se těším na další. Ben mě svým sebevědomím bavil a Sare byla taky docela fajn. V knížce je i pár dost vtipných hlášek.

28.01.2021 4 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Od Penelope Ward už jsem četla lepší knížky. Ale i tak se to dalo.

28.01.2021 3 z 5

Rule Rule Jay Crownover

Věčně nasraný mladý muž a hodná pipka, co na něho do věčnosti čeká. Ale konec dobrý, všechno dobré...

13.01.2021 3 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Prostě wow. Mám štěstí, že mám knížku ve čtečce, protože papírovou verzi už bych si nikdy nepřečetla. Byla by úplně rozmáčená.

03.01.2021 5 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Knížky těchto autorek nejsou jenom klasickou přeslazenou romantikou, ale mají svůj příběh. A tenhle byl parádní. A hlavně nečekaný.

31.12.2020 5 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Tahle série se autorce povedla. Sotva dočtu jednu knížku, už celá natěšená sahám po další.

23.12.2020 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Další super příběh z téhle série. Děj se pomalu začíná přesouvat mimo školní areál . Jax je fajn milej kluk a Calla se musí občas ponimrat ce své minulosti, aby obstála v současnosti. Jsem zvědavá, kam nás zavede další díl.

16.12.2020 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Tak tohle byl prostě příběh...

10.12.2020 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Cameron je prostě sympaťák se srdcem na dlani, který je tam vždy pro Avery.

08.12.2020 5 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Tak zase jedná chudá asistentka ke štěstí přišla. :-)

07.12.2020 4 z 5