kacenka6144 kacenka6144 komentáře u knih

Rozpolcené srdce Rozpolcené srdce Arnette Lamb

Knížka neurazí, ale ani nenadchne. Taková ta zlatá střední cesta. Na některých dějových liniích se dalo ještě trochu zapracovat a nenechat je tak otevřené. Ale popis Alpininých útěků mě docela pobavil.

22.09.2020 3 z 5

V erbu slunce V erbu slunce Arnette Lamb

Knížku jsem četla už před pár lety, ale velice ráda jsem se k ní vrátila. Mám ráda příběhy ze Skotska a znovu se těším na celou sérii.

17.09.2020 4 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Příběh měl naprosto jasný směr, ale docela mě bavil. Jenom by mě zajímalo, jak vypadá sazenička brambory. :-)

15.09.2020

Hell Boys Hell Boys M. T. Majar (p)

Už první knížka z téhle série nebyla úplně klasickou slaďárnou. A v téhle bylo určitě víc nebezpečí než sexu. U obou jsem se dobře bavila. Chlapské komentáře tady dobře vystihují všechny možné situace. Úplně jsem slyšela svoje kamarády.

14.09.2020 5 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Vtipné, napsané s nadhledem.

13.09.2020 5 z 5

Proti osudu Proti osudu Gaelen Foley

Co člověk, to názor. Když si budu chtít přečíst něco uvěřitelného, tak sáhnu po historickém románu nebo nějakém životopise. Když si budu chtít vyčistit hlavu, otevřu podobnou knížku a nechám se unášet příjemnou fantazií.

28.08.2020 3 z 5

Pod kůží Pod kůží Julie Kenner

Jo, musím souhlasit s komentářem, že Sylvia byla občas trochu hysterická blbka a ano, silnou ženu si taky představuju trošku jinak, ale nakonec to vlastně docela šlo. Proč čteme tyhle knížky? Protože se chceme samotné aspoň trošku zasnít a nechat se unést. Problémů si člověk užije v běžném životě dost a dost. A nevím proč, ale ani služební limuzínu a tryskáč nemám taky běžně k dispozici. :-)

19.08.2020 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Já si knížku docela užila. Všem je jasné, že to nakonec dobře dopadne, ale při létání se přece může stát cokoliv. Příjemná letní oddychovka.

17.08.2020 5 z 5

Nemravné známosti Nemravné známosti Sylvia Day

Já se docela bavila. Jak se dá všechno vyjádřit na 100 stránkách. Ale Sebastian, Lucien a pak HUGO. :-)

16.08.2020 4 z 5

Magnusova volba Magnusova volba Amanda Scott (p)

Na styl téhle autorky si prostě těžko zvykám.

16.08.2020 3 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Klasická linie příběhu - on slavný, bohatý a ještě ke všemu krásný, ona duše čistá, prostá, otevřená a navíc zvláštně krásná. A můžeme začít. Je pravda, že u téhle knížky se dočkáme i nějakých překvapení. Jenom si na ně musíme počkat až do poslední čtvrtiny.

02.08.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Chtělo by se napsat "Fajn oddychovka", ale ona to vlastně až taková oddychovka nebyla. Jak já těm dvěma držela palce.

30.07.2020 5 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

Pokud se chce člověk trochu odpoutat od reality, tak tady je na nejlepší cestě. Kde jsou, proboha, všichni ti mladí, smyslní magnáti, bohatí sportovci a supermanageři!!!!!! Odcházím hledat na jógu. :-)

29.07.2020 4 z 5

Dar lásky Dar lásky * antologie

5 krátkých povídek od různých autorek. Tady je důkaz, že plno příběhů se může vejít do 80 stran, obsáhnout všechny aspekty tohoto žánru a nic neošidit. Jenom jsem si měla knížku nechat na později. Číst romantické příběhy, které se odehrávají o Vánocích, v nejteplejších dnech roku je fakt trochu divný.

28.07.2020 4 z 5

V bouři V bouři Sabrina Jeffries

Nakonec dávám jenom 4 hvězdičky. A může za to Rhys. Občas mě totiž trošku štval.

26.07.2020 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Super letní oddychovka. Tohle prostě patří naprosto přesně k dovolenkovému relaxu.

25.07.2020 5 z 5

Trochu jiná slečna Bridgertonová Trochu jiná slečna Bridgertonová Julia Quinn

Nakonec dávám plný počet hvězd. Tahle dvojice mě prostě bavila.

24.07.2020 5 z 5

Zkrocení šarmantního rebela Zkrocení šarmantního rebela Suzanne Enoch

Miluju knížky této autorky. Tady se asi prostě splést nedá. :-)

20.07.2020 5 z 5

Za vším hledej Bridgertonovy Za vším hledej Bridgertonovy Julia Quinn

Další pohodová knížka od této autorky. Těším se na další díly této série.

20.07.2020 4 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Na léto úplně ideální oddychové čtení - pokud chce člověk jenom tak relaxovat a nehledá v tom žádné hlubokomyslné sdělení. :-)

20.07.2020 4 z 5