Zkrocení markýze z Raventhorne

Zkrocení markýze z Raventhorne https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330276/bmid_zkroceni-markyze-z-raventhorne-QB1-330276.jpg 4 101 21

Cynsterovská sága série

Dvě Cynstersovy sestry série

2. díl

Mary vždy dostane to, co chce! A nejen proto, že je Cynsterová… Poslední svobodná dívka z rodu Cynsterů přece nemůže zůstat na ocet! Mary je rozhodnutá vzít osud do vlastních rukou a najít si manžela, o jakém vždy snila. Na pomyslném seznamu potenciálních ženichů je tvrdohlavý lev všech salonů Ryder Cavanaugh, markýz z Raventhorne, skoro až na posledním místě. Jenže to vypadá, že Osud s ní má jiné plány! Markýz se kolem ní stále motá a pronásleduje ji na každé společenské akci této sezony. Jako by ji sváděl, chtěl ji přesvědčit, aby se stala jeho markýzou… Mary mu odolává, ale jen do chvíle, než si uvědomí, že Ryder vůbec netouží po bohatství Cynsterových, ale po jejím srdci.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Taming of Ryder Cavanaugh

Senza Jenka
08.04.2024 3 z 5

Přečetla jsem ze série zatím jen 3 knihy, ale už začínám mít dojem, že jsou tak trochu "přes kopírák". Autorka umí vybudovat napětí, ale trestuhodně s ním šetří. Ta osudovost (zejména stále dokola opakovaná) je také trochu únavná.
Takže... fajn, ale asi raději po troškách.

miruska1
22.11.2021 3 z 5

Hlavní hrdinové se mi líbili. Začátek super,pak standard podle autorky =kopec zbytečnosti (táto část knihy se mi četla hodně ťažko) , poslední 3 kapitoly zas dobrý. Nejvíc potěšil epilog.

kacenka6144
04.02.2021 4 z 5

Vždycky jsem měla ráda knížky o rodině Cynsterových, ale občas už se začíná ve všech těch rodinných vztazích ztrácet.

Medasek
26.09.2020 5 z 5

Naprostá nádhera. A ten epilog potěšil mé srdce.

MakiMel
10.05.2020 4 z 5

Docela dobře odhadnutelná a také vtipně napsaná červená knihovna. Na můj vkus příliš dlouhé popisy milostných scén, jako oddechové čtení rozhodně nezklame.

helena9598
08.04.2020 4 z 5

První kniha kterou jsem o klanu Cynsterů četla. Autorka píše přesně podle mého gusta. Příběh je sice odhadnutelný,ale je to moc pěkně vykresleno.

Bess.h
15.11.2019 3 z 5

Tak trochu jiný styl.

Úplnou náhodou jsem narazila na tuhle spisovatelku a tak jsem trochu nešťastně jako po první knížce sáhla po téhle, která je až dvacátá v sérii. Naštěstí knížka funguje dobře i sama o sobě. A teď, když jsem Stephanii Laurensovou objevila, zkusím i další knížky a hezky popořadě.
A teď k tomu stylu. Tahle knížka byla vším klasická červená knihovna a přeci jiná. Taková rozvláčná v popisování ale i tak čtivá. Pravda, na konci to mohlo být víc vypilovanější. Tak nějak mi neseděl charakter nevlastní matky. Víc by se hodilo, kdyby Lavinie byla popisovaná víc chladnější a rozumnější. Než taková náladová a sebestředná.
Ale co musím vypíchnout, je hlavní hrdinka. Ta fakt nad věcmi do hloubky uvažovala a pak přišla na správný význam. A Ryder taky ušel :-)

Závěrem: byla jsem mile překvapená a tak dávám tři hvězdy (čtyři a pět hvězd si nechávám pro náročnější četbu, která mě musí s cela uchvátit). Můžu jen doporučit.

narisa
11.11.2019 5 z 5

Moc pěkné zakončení série v jedné generaci. Rydera a Mary jsem si opravdu oblíbila ????.

jaja1989
02.09.2018 5 z 5

Super kniha přečetla jsem jedním dechem.

rampapa
12.04.2018 5 z 5

Já ty knížky o rodině Cynsteryovců prostě miluji.Tahle toho též příkladem. Vřele doporučuji.

munka
11.03.2018 5 z 5

Pekné ukončenie príbehov o jednej generácií Cynsterovcov.

Enny4
14.09.2017 5 z 5

Knížka se mi líbila, myslela jsem že tím série končí ale přímo na ni navazuje další kniha Zimní romance o nejmadší generaci Cynsterových. Takže super...

Garena
28.08.2017 5 z 5

Příběh Mary a Rydera mě bavil, byly to dvě „tvrdé palice“ proti sobě. Autorka to tu oproti svým předchozím knihám trochu upravila a romantickou zápletku vyřešila poměrně brzy už v první části knihy.

Celkově to bylo povedené zakončení osudů jedné generace, autorka tak může plynule přejít k jejich dětem. Ostatně v závěru knihy si na to pěkně umetla cestičku.

mikika
10.07.2017 3 z 5

tak dlouho jsem na ni čekala, až bylo očekávání na knize to nejlepší. nuda, bez nápadu, v porovnání s Chladnokrevným ničemou od Kleypas vychází Markýz dost bledě...

alzbeta4340
03.04.2017 5 z 5

Povedená sladká tečka za celou sérií. Velmi odpočinkové čtení. Doufám, že S.L. toho ještě mnoho napíše, po jejich knihách by se mi stýskalo.

maryzka
26.03.2017 2 z 5

Kniha sice nebyla nudná, konec báječný, ale nevěsta trochu ,, kách" jak se říkalo slušným způsobem( volně přeloženo- rychlé námluvy, zásnuby , šup do postele) docela rychlé na 18. století a to ještě nenastoupil teoreticky ,, viktoriánský styl Anglie"

blek72
25.03.2017 odpad!

Myslím,že v pohodě je to vlastně přídavek ke trojici sester.Asi bude ještě o lucile ,tak uvidíme.Mám tuhle autorku ráda na nic si nehraje.

havrmoni
14.03.2017 5 z 5

Po přečtení tohoto dílu a zvlášť epilogu,mám chuť přečíst si to vše od začátku. Tato rodina je příbuzensky či přátelsky spojena vlastně skoro se všemi ze sérií Klub Bastion a Černá kobra. I proto se mi to líbí,jak při sobě drží. Krásné zakončení a ani neočekávám nějaké pokračování,bylo by to už nalepování nové generace na starou. A že těch dětí ode všech je :).

lenka9778
13.03.2017 3 z 5

Celkem ušla. Já bych řekla, prostě dva berani....... ale největší radost jsem měla z epilogu. Konečně jsem se trochu doftííípila kolik, kdo a s kým čeho mají.... :)

blanci
07.03.2017 5 z 5

Dokonalé zakončení jedné generace Cysterů... děj byl strhující se znaky zločinu i lásky.
Nejvíce se mě líbilo zakončení , kde je přesně popsán každý člen rodiny jejich děti a směr v životě.
Těším se jak převezme otěže otce Sebastián Cynster doufám že bude pokračování.

romance historické romance

Stephanie Laurens (p)