Všechno o vášni

Gyles, hrabě z Chillingworthu, byl jmenován čestným Cynsterem. Již brzy se chystá oženit, ale má to být sňatek z rozumu a ideální kandidátkou na manželku z dobrého rodu, poslušnou a obdařenou věnem, je Francesca Rawlingsová. Když ji Gyles na námluvách náhodou spatří v zahradě, nemůže být spokojenější – nehrozí, že by se do mdlé dívčiny mohl kdy zamilovat. Jenže pak mu do náruče vletí půvabná zelenooká ďáblice a Gyles je v pokušení na své domluvené manželství zapomenout. Netuší ovšem, že jeho nehezkou domnělou nevěstou je někdo úplně jiný a nezkrotná dívka, jejímuž kouzlu dokonale propadl, je právě Francesca…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77609/big_vsechno-o-vasni-Mny-77609.jpg 4.1141

Cynsterovská sága 7.

Vydáno: , Ikar (ČR)

All About Passion, 2001

Kniha Všechno o vášni

Eliot30

Po dlouhé době mohu říct, že jsem tušlila kdo za čím stojí, ale i tak nádherný příběh.

miruska1
27.10.2021

Vážně uvažuji o tom že tu sérii nedočtu. 21 kapitol- prvních šest mě vtahlo do zajímavého příběhů a pak 14 kapitol o ničem, jen kopa nepodstatnych keců , poslední kapitola ušla. Nemohu tenhle díl ani doporučit, bylo to jako čtení za trest.

moudivlacek
18.09.2021

Naoko chladný hrabě Gyles (čestný člen Cynsterů) a jeho dračice žena hraběnka Franceska jsou spolu spojeni manželským slibem. Ale on chtěl klidnou, poddajnou ženu, a ona chce, aby jí otevřel své srdce. Chladný rozum proti hřejivému a upřímnému srdci. Co zvítězí? Kdo pochopí, co je více? Navíc Gyles musí čelit "nezvyklým nehodám" na panství, které ohrožují jeho duševní rovnováhu. Gyles je rozhodnutý chránit svou ženu, milovat ji všude a vždy, když má možnost, přesto si udržet odstup. Jenže Franceska je rozhodnutá se nedat, chce stejnou lásku, jakou měli její rodiče. A je rozhodnutá v tomto boji zvítězit. Jenže není to lehké, když je tu někdo "tajemný", komu se toto její snažení nelíbí....
Krásná romantika a příjemná vsuvka mezi příběhy s Cynstery na jedno pošmurné odpoledne. Kniha vyhladí vrásky a pohladí srdce i duši.

cukrovka
12.06.2021

Je to příjemná čtivá oddechovka. Romantika s erotikou kterou zpestřuje trocha nebezpečí.

vcielka
15.09.2020

tak 3,5 hviezdy. Zo zaciatku ma to bavilo i pacilo az kym neprislo k svadbe. Potom to pre mna stratilo ten naboj zaujimavosti. Kedze kto je ten zly vedel citatel od zaciatku, len hlavni hrdinovia na to nevedeli prist, tak ani nijak zahadne to nebolo a uz som si len hovorila: no uz prestante zvatlat, ukoncite to.
Skoda, ze s Chillingwortha sa stal klon hrdinov z predchadzajucich knih serie a stratil tak vlastnu osobnost. A tie jeho zatajovania a vyhybanie sa svojej zene lebo s nou nebude rozpravat o tom preco k nej pridal ochranku... dovod preco jej to nechcel vysvetlit? okrem toho pravda, ze autorka chcela nejake dramaticno navyse aj ked isla cez nezmyselne reakcie a situacie

Medasek
03.09.2020

Miluji romantické příběhy se šťastným koncem. Jsem ráda, že autorka tady pozměnila alespoň trošičku strukturu svého příběhu.

havrmoni
21.06.2020

I když si říkám, že je to zbytečně dlouhé, stejně si to přečtu znovu. Čtu tuhle sérii asi potřetí a stále mě baví, stále se mi líbí.Baví mě epilogy , soudržnost rodiny a jejich přátel. Musím se přiznat, že tímto dílem končí má oblíbená, jak to popsat, stará parta?. Prostě i když další díly o mladších Cynsterech jsou taky fanj a líbí se mi, už to není ono. A ta nová generace, děti těchto, to už ani nemuselo být.

narisa
01.10.2019

Začátek se mi velice líbil, ale druhá půle příběhu byla zase pozvolnější. To, kdo usiluje Francesce o život víme od začátku, bohužel se nekonalo žádné překvapení. Gyles mě překvapil, byl jiný než jsem čekala podle předchozích dílů. Ale nechápu, proč se tak zdráhal.