Muž ve stínu

Kam se poděli všichni zajímaví muži v Londýně? Amanda Cynsterová není ochotná slevit ze svých nároků na dokonalého manžela, ale díky tomu už strávila osm osamělých sezon. Odhodlá se proto vzít věci do svých malých ruček a navštíví místo, kam mají dámy vstup zakázán a kde by se mohla vyskytovat tolik vítaná špetka nebezpečí. Věci se ale poněkud vymknou a Amanda se ocitne v nesnázích, ze kterých je nečekaně zachráněna tajemným džentlmenem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/101298/muz-ve-stinu-101298.jpg 4.4101

Cynsterovská sága 8.

Vydáno, Ikar (ČR)

On a Wild Night, 2002

Kniha Muž ve stínu

narisa

Spolu se třetím dílem nejlepší příběh, netáhlo se to tak jako u jiných dílů této série. Kniha se mi opravdu líbila :)

NatyDee

Krásný příběh, bavila jsem se, jak si šla Amanda za svým a Martin jí byl dobrým soupeřem. Kniha obsahuje i menší detektivní zápletku, která uzavírá Martinovu minulost a otevírá budoucnost s Amandou. Jediné negativum jsem videla v tom, že v překladu bylo ke konci pár chybek ve jménem a překlepy, ale jinak pěkné odpočinkové čtení.

rampapa

Na příběh o Amandě jsem se velmi těšila. A hned od začátku bylo jasné že hlavní slovo v tomhle příběhu bude mít žena. Knížku velmi doporučuji.❤❤❤

Radka1911

Tato kniha byla od autorky má první, a bohužel vůbec nesplnila mé očekávání. Nicméně, určitě si od autorky ještě něco přečtu. Knížka má vysoké hodnocení, autorka je velmi oblíbená, možná jsem jí jenom četla v nesprávnou dobu.

Maruš.D
14.09.2018

Hned ze začátku knihy, bylo vidět že tento díle se role “svůdníka” stane žena. Své plus si Amanda získala svou strategií, jak si omotat Dextra kolem ruky, což se jí podařilo, myslím si, velmi dobře. To že se mu oddala ve třetině knihy, nebylo na škodu, kniha hned dostala jiný spád. Věta “Musím si tě vzít” mne dostala a vůbec se nedivím reakce, kterou dostal. Potom se ale příběh dlouho táhl, a byla to jak hra na kočku a myš. Kdy myš měla společenský život a kočka se ve společnosti nechtěla objevit, ale zároveň myš chytit chtěla. Po dalších xx stránkách se do příběhu přiletla nám již známá detektivní zápletka. Příběh dostal zase jiný spád. I přesto, že je kniha zdlouhavá, tak mi nevadilo ji číst, protože byla velmi pěkně napsaná a postavu Dextra jsem si hrozně zamilovala.

JessieEx
23.10.2017

Knížku jsem otevírala bez velkých očekávání, zato se zvědavostí. Tušila jsem něco jako "erotickou Jane Austen". Běžně takové věci nečtu, ale chtěla jsem si udělat vlastní názor na celkem oblíbenou autorku - alespoň u nás v knihovně oblíbenou.
Musím říct že erotické to bylo. Velmi. Možná až moc. Veškerý zbylý děj byl naprosto bezduchý, jakoby jen taková omáčka navíc, aby se neřeklo, aby prostě nebylo 100% knížky jen o sexu. Bohužel Jane Austenové to nesahalo ani po kotníky. Nevadí mi knížky zasazené do této doby, ale autorka to musí umět. Já jsem se dvěma třetinami knihy nemohla vůbec prokousat, naštěstí poslední třetina kupodivu byla nejen celkem čtivá, ale snad i napínavá. Přesto však už po dalším románu této autorky nejspíš nesáhnu.

jaja1989
17.04.2015

Prvním dílům se nevyrovná přesto nepetří k těm nejhorším.

Aracely
09.03.2015

Nedočetla jsem , takže spíš napíšu komentář. Přece jen není to úplně Fér hodnotit knihu * když jsem ji nedočetla. Ale nemohla jsem . Neměla jsem na to nervy. Má první kniha od téhle autorky ještě už skoro poslední díl, možná to bude i tím, ale kniha by se mohla zkrátit o 150 stran Minimálně. Přečetla jsem půlku a stačilo mi to. O 100% mi přišla lepší kniha : Seznam skandálních snů. Tu jsem přečetla a hned začala čist znovu :-) Tuhle jsem zas vrátila do knihovny a zkusím začít od prvního dílu a uvidíme ...