Králův rytíř

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tento romantický příběh nás zavádí do dávných časů, kdy Skotsko ze všech stran ohrožovali nepřátelé. Král David proto potřeboval spolehlivé válečníky, kteří by mu pomohli zemi ochránit před cizími nájezdníky. Jedním z těchto statečných mužů byl Waryk de Graham, jenž získal za své zásluhy titul rytíře – a právo oženit se s královou schovankou. Jmenovala se Mellyora a byla dcerou gaelské šlechtičny a vikingského válečníka. Vládla svému panství silnou rukou, a když si pro ni přijel Waryk, kterému z rozhodnutí krále náležela, byla plně odhodlána se vzepřít. Zpočátku se skutečně obrnila nepřístupností, ale postupem času zjistila, že proti vlastní vůli podléhá šarmu králova oblíbeného rytíře....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9541/big_kraluv-rytir-PGo-9541.jpg 4.2206
Série:

Graham Family 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Don Bosco, Domino
Originální název:

Come The Morning, 1999


více info...
Nahrávám...

Komentáře (26)

Kniha Králův rytíř

Alenka76
27.01.2022

Nadherna kniha ale to su skoro vsetky od tejto spisovatelky nemohla som ju odlozit .

Lena79
10.10.2021

Mellyora mi chvílemi přišla jako velice dětinská až protivná. Waryk byl v pohodě. To ale nic nemění na faktu, že si knihy Shanon Drake vždy ráda přečtu.


kacenka6144
08.03.2021

Mellyora a Waryk - dvě naprosto rozdílné povahy, které se skvěle doplňovaly. Jejich vzájemné slovní souboje mě bavily. A Mellyořiny útěky neměly chybu. :-)

renefer
08.11.2020

Tady je vidět, jak se čtenářský vkus s věkem mění. Já jsem byla vždycky zapřísáhlá odpůrkyně červené knihovny, přece nebudu číst nějaký romantický bláboly :) Ale pak jsem si po jedné inspirativní diskuzi na internetu řekla, že zkusím, proč se to všem vlastně líbí a půjčila si v knihovně Ondinu od této spisovatelky. A pak už to se mnou jelo z kopce. Zjistila jsem, že tyhle knihy jsou vtipné a napínavé, plné dobrých hlášek a samozřejmě i nějaké ty romantické bláboly se najdou, naštěstí jen v omezeném množství. Vlna prvotního nadšení po deseti letech a spoustě nakoupených knih tohoto žánru už sice opadla, ale i tak si jím občas ráda proložím svoje krváky a drsňárny ;)

alena4149
03.05.2020

Jedným slovom nádherná strašne moc sa mi páčila nemôžem si pomôcť ale mne sa štýl spisovateľky páči mam rada keď je hlavný hrdina udatny pohledny a na tu bobu musí byť pánom a keď sa nakoniec dievčina povolí ale v tej dobe tomu tak bolo ze chlap bol dominantný ale nakoniec láska ho odmekčí a aj keď sú knižky vždy stene mne sa páčia a musím povedať že ich milujem všetky celá séria Graham je úžasná ale najlepšia je práve táto vrelo doporučujem ????

Nikusscha
27.02.2020

Všechny knížky o Graham's family se mi líbily

petraj30
22.02.2020

Od této autorky jsem nečetla mnoho knih, ale právě proto jsem si od ní sháněla další a další a tak se občas stávalo, že jsem jednu knihu četla dvakrát a tuhle jsem začala číst dokonce potřetí. Spisovatelka má několik obdobných knih, proto jsem si nebyla jistá, jestli jsem to už přečetla nebo ne, poznala jsem to asi zhruba v polovině, ale i tak jsem to dočetla, protože mě ty její knížky prostě baví.
Velmi napínavý příběh, romantika je tam spíš na konci, ale žasla jsem nad odvahou Mellyory, občas to bylo vtipné, její vzdor a rozhovory.... Mě se příběh líbil. Ale číst po čtvrté...možná si to ještě rozmyslím:-)

zimolka
06.11.2019

Další krásně napsaný příběh.

1