Barbar z Vysočiny

Barbar z Vysočiny https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126436/bmid_barbar-z-vysociny-EkA-126436.jpg 4 101 12

Murray Family série

Sir Artan Murray se nechá přesvědčit umírajícím příbuzným, aby unesl jeho rozkošnou a poddajnou neteř. Ve skutečnosti musí čelit rozzuřené dívce, která požaduje, aby ji okamžitě vrátil na předsvatební slavnost, z níž ji odlákal. Artan však nemůže připustit, aby tak odvážné a okouzlující stvoření vstoupilo do manželského svazku s bezcitným lordem, do kterého ji nutí hamižní příbuzní. Rozhodne se dívce dvořit a přesvědčit ji, že opravdová láska přináší i nezapomenutelnou rozkoš… Cecily Donaldsonová je rozhodnutá obětovat se pro své příbuzné. Než však smluvený sňatek zpečetí její osud, chce aspoň jednou ochutnat opravdovou vášeň. Jednou ochutnanému však již nelze odolat, stejně jako osudové lásce, která slibuje změnit celý její dosavadní život.... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Oldag

Highland Barbarian , 2006

munka
21.03.2021 4 z 5

Pekná oddychovka na odreagovanie.

kacenka6144
17.02.2021 3 z 5

Po delší době jsem se vrátila ke knížce o rodině Murrayových, které jsem si docela oblíbila. U tohoto příběhu mi, na rozdíl od těch předchozích, něco chybělo. Všechno bylo takové víc naivní. Pustím se do dalšího nepřečteného dílu a uvidím, jestli jde jenom o výjimku nebo už spisovatelce (kterou mám mimo jiné velice ráda) došla v této řadě inspirace.

Artep071
05.11.2020 3 z 5

Docela to mělo spád a četlo se to příjemně , bavil mě jak Artan tak Cecily . Trošku mě překvapil konec ..jednou větou vyřešen osud poručníků mě jako čtenářku docela na krkl .. no dle mého závěr příběhu autorka docela ošidila. Proto 3* :)

DUNIKO
18.08.2020 5 z 5

Moooc pěkné čtení ❤️❤️❤️

Janča1980
11.01.2020 5 z 5

Krásná kniha, jako její všechny!

Terisek99
09.02.2019 5 z 5

Úžasná kniha. Hezký příběh. Taková oddechovka, plná romantiky a intrik.

Ivusak7
08.03.2018 5 z 5

Úžasný příběh četla jsem jedním dechem a z tohoto dílu jsem byla nadšená.

Rozinka28
19.02.2018 4 z 5

Příjemné odreagování. Kniha se čte sama, příběh plyne a závěr je, jak jinak, romantický.

Jája92
28.01.2018 3 z 5

Pěkný příběh, který se četl skoro sám.

alnahu
11.04.2016 5 z 5

Příjemná oddechová romantika o osudové lásce. Dobře se četla.

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Od začátku sympatický hrdina a hned od začátku jsem fandila lásce mezi hrdinami knížky, hezká knížka na odreagování.

maryzka
19.09.2012 2 z 5

Hlavní hrdina měl lepší osud a jednoduchou zápletuku než jeho bratr z příběhu Divoch z Vysočiny. Ikdyž asi coby na hlavní hrdinku člověk ztratí nervy, nebot z kraje se chce každému zavděčit, ale hlavní hrdina ji přesvědčí, že by mohla mít i svoje názory.Pod jeho vedením se z ní stáva rázna žena.