Juzzy Juzzy komentáře u knih

Stalker Stalker Lars Kepler

Opět skvělé, pachatele jsem nedokázal určit. Ale na pátou hvězdu tomu něco chybělo - místy až překonstruovaný děj zavánějící sci-fi. A taky z logiky příběhu nerozumím proč nedošlo nejdřív na Simonu.

22.09.2015 4 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Dost dobré na Harryho rozjezd.

12.08.2015 5 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Nesbo a s ním i HH zrají jak víno.. Škoda, že jsem už dříve četl Policii, ale i tak super!

06.01.2015 5 z 5

Vztahy bez stížností Vztahy bez stížností Will Bowen

Nemůžeš mít dobrý vztah s nikým, pokud ho nemáš sám se sebou... Vřele doporučuji.

28.02.2019 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Tohle nemá chybu, brutální od začátku a skvělý zvrat v závěru.

06.12.2018 5 z 5

Modlitba za Černobyl Modlitba za Černobyl Světlana Alexandrovna Alexijevič

Dobrá myšlenka, smutná až děsivá vyprávění, ale neustálý proud srdceryvných a často opakujících se příběhů se mi četl obtížně.

11.09.2018 3 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Tohle se už opět povedlo. Nicméně příliš mnoho případů na jednu knihu. Rose držím palce! - 9/10

08.08.2018 5 z 5

Klapzubova jedenáctka Klapzubova jedenáctka Eduard Bass (p)

Nadčasová kniha nejen o úžasné partě bratrů kopálistů a jejich cílevědomého táty, ale i o soudržnosti a morálních hodnotách.

19.01.2018 5 z 5

Mým marodům – Jak vyrobit pacienta Mým marodům – Jak vyrobit pacienta Jan Hnízdil

No pěkně.. Farmakologický průmysl, politika, doping ve sportu. Všechna svinstva světa pan doktor rozebral, některá detailněji, některá okrajově.

03.09.2017 5 z 5

Kobra Kobra Deon Meyer

Jedna nejlepších Meyerovin, co jsem četl.. Trochu odfláknutý závěr, jinak ale napínavé od začátku do konce - 9/10.

15.08.2017 5 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

klasická Carl&Asad&Rose Story.. no mám ovšem pocit, že Adler-Olsen s příběhy této jinak fantastické trojky trochu stagnuje.. milostné kotrmelce Carla Morcka tomu také nepřidají.... a konečně - 3x "bysme" v překladu bije do očí :-/

30.03.2017 4 z 5

Kapesní průvodce inteligentní ženy po vlastním osudu Kapesní průvodce inteligentní ženy po vlastním osudu Pavel Tigrid

Pozoruhodná kniha - detailní obeznámení se s nedávnými dějinami naší země. Někdy až moc detailní. Pan Tigrid používá výrazy nesnadno pochopitelné a zařaditelné, nečetlo se to lehce. Ale jinak se dá říct - povinná četba středoškoláků.

19.01.2017 4 z 5

Tři kamarádi Tři kamarádi Erich Maria Remarque (p)

Klasickou beletrii nečtu, ale určitě se k ní více upnu. Krásný příběh přátelství, soudržnosti a odhodlání v těžkém období plném strádání a nejisté budoucnosti.

18.10.2016 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Coben opět nezklamal - třetí kniha, třetí pecka. Napětí od začátku do konce. Poslední desítky stran jsem večer dal pomalu jedním dechem. :-) Závěr nečekaný, mohl být možná propracovanější, ale kvalitě díla to nikterak neubírá. Jen mě zaujalo, že skupina "spravedlivých" s propracovaným krytím a anonymitou zanechá tak banální stopy na FB. :-)

15.09.2016 5 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Slabší než první Krev na sněhu, víc romantiky a mnohdy zbytečné omáčky. Chybělo tomu víc akce. Za soba ale hvězda navíc. :)

19.04.2016 4 z 5

Mrazivá noc Mrazivá noc John Lutz

Vynikající. Spravedlivý udržoval čtenáře v napětí od začátku do konce. A k tomu grande finale. Naprostá spokojenost, určitě od Johna Lutze přečtu i další díla.

05.04.2016 5 z 5

Buzz Buzz Anders de la Motte

Stále skvělé, ale občas už přitažené za vlasy. Game nasadila laťku příliš vysoko, Buzz něco z tempa ubralo, ale i tak se už těším na finále.

15.12.2015 4 z 5

Nikomu ani slovo Nikomu ani slovo Harlan Coben

Vynikající, velkolepé, 300 stran akce.

25.10.2015 5 z 5

Smrt za svítání Smrt za svítání Deon Meyer

Překvapivě dobré a chytlavé.

12.06.2015 5 z 5

Zajatci smrti Zajatci smrti Deon Meyer