Klapzubova jedenáctka

Koupit

Klasický humoristický román ze sportovního prostředí, o tom, jak chalupník Klapzuba vychová ze svých synů slavnou fotbalovou jedenáctku.

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/279/klapzubova-jedenactka.jpg 3.9915

Kniha Klapzubova jedenáctka

Meda77
25. listopadu

Éda Bass je literární historií,netřeba komentovat. Kniha by měla být opět povinnou četbou. Úsměvný příběh o fotbalovém rodinném podniku, čte se fajn i pro mládežníky, kteří zrovna do ničeho nekoupou. Rozhodně lepší jak FIFA na PC. Pěkné 4.

RealChad

Milé čtení, krásné ilustrace, nápadité značení stránek. Krásně se četlo. Žvásty typu "Na tuhle knížku už jsi moc starej, to už jsi propás" rozhodně nejsou na místě. Její krásu si uvědomuji a připouštím i v pozdějším věku. :-)

Snoopi

Krásná čeština, bohatý jazyk a skvělý humor - to vše jsem ocenila až po letech, kdy pro mě tato knížka přestala představovat trauma z povinné četby. Líbí se mi i velice svérázné a nezaměnitelné ilustrace Josefa Čapka, které knihu doprovázejí.

hapac

Klasika a vzpomínka na školní čas.

RoseDadas

3,5*
Klapzubova jedenáctka je klasikou, ke které se mnozí čtenáři často a rádi vrací. Nejsem si ale úplně jistá tím, zda pro dnešní mládež není příběh už trošku zastaralý a možná i méně přitažlivý. Záleží také na tom, co si kdo od knihy slibuje. Za mě se jedná o ideální, spíše klučičí čtení, které není nijak vulgární, nepostrádá dobrodružství a jež se zaměřuje na morální hodnoty.

david6273

Klasická, vzpomínková kniha z dětství, která nikdy neomrzí.

lassse

Který fanoušek by nechtěl aby jeho tým byl ten nejlepší z nejlepších? Tady jeden máme ;-)

Pebra

Velmi se omlouvám všem fotbalistům, ale mně - už v dětství - po přečtení téhle knihy přišli všichni fotbalisté tak nějak vygumovaní.