Jordyz Jordyz komentáře u knih

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Pět hvězdiček moc nedávám....tady nemůžu jinak. Jsem nadšená. Velice čtivé i včetně těch pasáží záznamů. Bavila mě celá kniha a přečtena za 2 dny - to se mi taky nestává :-) Doporučuji! Úžasná kniha.

22.01.2018 5 z 5

Za mě dobrý :-) Jsem nadšená, velice čtivá kniha .... humor, který mám ráda... obdivuji odvahu cestovatele...a určitě si pořídím i další knihu autora :-)
Moc mě mrzí, že autor sice neustále opakoval, že fotil a v knize žádné fotografie nejsou. Ilustrace krásné, ale fotografie by knihu posunuly o level výš.

18.01.2018 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Mám moc ráda všechny knihy autora. Čtivé, zábavné, zajímavé, ze života.... pohoda a absolutní relax. Vyhlížím další jeho dílo...

09.01.2018 4 z 5

Alchymista Alchymista Michael Scott

Fajn oddychovka. Nic náročného a je tedy pravdou, že jsem si celou dobu říkala, že to bude bezva knížka pro mou dceru až trošku povyroste :-) Takže z mého pohledu nenáročná oddychovka, ale nic naprosto skvělého. Pro dceru to bude bomba!

15.12.2017 4 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Každý další díl série se mi líbí víc a víc. Připadá mi, že autorka každým dílem roste. Za mě paráda a těším se co přinese další část série!

08.12.2017 4 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

O level lepší než jednička! Ne-li ještě o víc. Z dvojky jsem nadšená, vedle ní vypadá první díl jako pouhé nastínění děje. Druhý díl byl propracovaný, úžasně čtivý a vůbec mi nepřišlo, že by byl pouze pro náctileté :-)

30.11.2017 4 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Dobrá odpočinková četba, nic moc náročného... Z mého pohledu to je asi úžasná kniha pro mladé. Jsem trochu náročnější a chybí mi větší hloubka knihy a větší propracování postav.
Každopádně super odpočinková nenáročná četba.

23.11.2017 4 z 5

Herečka Herečka Magda Váňová

Perfektní oddechovka. Příběh je tak krásně propracovaný, že mám pocit, že je opravdu skutečný a ne jen výplodem autorčiny fantazie. Kniha mě bavila, chvílemi mě rozčilovalo neuvážené jednání některých postav....prostě parádní počtení!

15.11.2017 4 z 5

Poslední anglická královna Poslední anglická královna Steve Robinson

Bohužel pro mne byla kniha tak trochu zklamáním. Začíná sice zajímavě, ale potom už to byl slabý odvar Dana Browna... Chvílemi jsem se musela pekelně soustředit, abych pochopila kam nás autor vlasntě chce přivést. Chvílemi se četla dobře a bez problémů. Žádné velké nadšení. Zkusím od autora jinou knihu :-)

03.11.2017 4 z 5

Stvůry a blíženci Stvůry a blíženci Francis Paul Wilson

Bezvadná kniha. Napínavá od začátku do konce, plná zvratů...a ano, ten konec byl takový americký velkolepý závěr trhlilleru....ale to mi nijak nevadilo. Doporučuji k přečtení.

23.10.2017 4 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Hodně zajímavé čtení a skvěle napsáno. Přesto, že jsem celou tu zápletku vytušila už od začátku, tak mě bavilo až do konce.

22.10.2017 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Perfektní kniha. Zajímavé, uvěřitelné příběhy, krásně vykreslené postavy. Za mě jen chvála a doporučení k přečtení!
Asi nejlepší, kterou jsem zatím od autorky četla.

16.10.2017 5 z 5

Otevřené manželství Otevřené manželství Tess Stimson

Pěkná, čtivá, odpočinková četba. Zajímavý námět i zápletka, nečekaný konec - co víc si od knihy na víkend přát.

12.10.2017 4 z 5

Hadohlavec Hadohlavec Peter May

Napínavá a čtivá kniha. Musím ale napsat, že první polovina mě bavila víc a oproti předchozím dílům mi v tomto docela překážel vztah Margaret a Li Jena. Nevím proč, ale tady to bylo jakoby navíc... Ale to nic nemění na mém názoru, že tato serie patří mezi moje oblíbené :-)

05.10.2017 4 z 5

Sál smrti Sál smrti Peter May

Perfektní kniha, perfektní počteníčko :-) Muším říct, že jsem nadšená a autora si zadávám do oblíbených. Kniha byla napínavá, plná děje, postavy vykreslené naprosto uvěřitelně... Jediný problém, který jsem s knihou měla bylo, že ji bylo třeba odložit a odejít do práce :-)

29.09.2017 5 z 5

Starý kraj Starý kraj Dörte Hansen

Z této knihy jsem do jisté míry zklamaná. První polovinu jsem přelouskala více méně díky odhodlání knihu dočíst. Zdála se mi neuvěřitelně plochá a jakoby bez emocí, pořád v jedné tónině... Styl psaní mi vůbec neseděl. Příběh zajímavý, ale dle mého by se dalo opravdu napsat víc poutavě. Druhá polovina se četla lépe, ale nadšení tedy žádné.

20.09.2017 2 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

2/3 knihy mi připadaly až příliš depresivní. Poslední třetina mě hodně bavila, zápletka pro mě nečekaná a celé to rozuzlení mě opravdu bavilo. Až nečekaně. Musím ale říct, že i tato kniha i Dívka ve vlaku mi připadá ponurá a taková těžká, chybí jim určitá lehkost.

13.09.2017 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Četlo se dobře, ale nenadchlo. Většinou se mi nedaří uhádnout kdo je vinen - a ani se o to nesnažím - ale tady jsem bohužel hned od začátku odhadla celou zápletku. To mi trochu zkazilo zážitek ze čtení. Není to špatné, ale nadšení se nedostavilo.

11.09.2017 3 z 5

První konec První konec Lauren James

Pohodová oddychovka, doporučuju.

05.09.2017 4 z 5

Vraždy na čínském jezeře Vraždy na čínském jezeře Robert van Gulik

Zatím všechny případy soudce Ti byly čtivé, stejně tak i tento. Určitě se pustím časem i do zbývajících.
Jen co mi trochu překáží jsou jména jednotlivých postav - nemůžu si nikdy zapamatovat kdo je kdo :-/
Ale jiná jména samozřejmě použitelná nejsou, je to jen hrozný nezvyk.

30.08.2017 4 z 5