Jordyz Jordyz komentáře u knih

Sedm lží Sedm lží Elizabeth Kay

Nebylo to úplně špatné, ale bohužel takové jalové. Chyběl mi náboj a uvěřitelnost.

02.03.2021 3 z 5

Stupně viny Stupně viny H.S. Chandler

Skvělé čtení! Ani jedna část mi nepřipadala zbytečná nebo nudná. Tušila jsem nějakou boudu, ale konec to předčil.

26.02.2021 5 z 5

Podej mi ruku Podej mi ruku Megan Abbott

Očekávala jsem rozhodně víc. Prostředí slibné, zápletka zajímavá a přesto mě to nebavilo. Knihy dočítám, takže jsem dočetla, ale ani konec mě nenadchl. Celkově mi kniha připadá dost nedotažená.

22.02.2021 2 z 5

Ústav Ústav Stephen King

Spokojenost. První část knihy se mi četla lépe, i mě víc bavila. Nemám ráda takové ty urputné konce jako z amerického filmu.Tady mi to přišlo vyvážené, přesto první polovinu hodnotím lépe.

19.02.2021 4 z 5

Město schodů Město schodů Robert Jackson Bennett

Tak nevím, jsem z knihy trochu rozpačitá. Moc jsem se na ni těšila a nakonec jsem se těšila, až ji konečně dočtu. Trvalo mi než jsem pochopila vztahy v knize a celou problematiku. Musím říct, že poslední třetina byla nejčtivější a pro mě teprve odkrývala vše potřebné.

12.02.2021 3 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Nedalo se odložit, napínavé, mrazivé.

05.02.2021 4 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Pohodové čtení, možná jsem čekala trošku víc, ale i tak nejsem zklamaná. Trošku jsem bojovala se jmény, jak se chvílemi oslovovaly jmény a příjmením, tak mi trvalo než jsem si to spojila.

01.02.2021 4 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Nečekaný konec mě dostal! Jsem mile překvapená. Kniha byla celkově velice čtivá.

26.01.2021 4 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Skvělé čtení, čtivé od začátku do konce. Jen ten konec je vždycky tak zbytečně divoký.

24.01.2021 4 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Právě jsem dočetla a jsem nadšená! Vlastně jsem si myslela, že se touto knihou budu prokousávat a byla jsem mile překvapena její čtivostí. Mám chuť se sbalit a vypadnout od lidí :-)

15.01.2021 5 z 5

Kéž bych ti to dokázala říct Kéž bych ti to dokázala říct Hannah Beckerman

Pěkný, čtivý, hluboký příběh. Přečteno jedním dechem.

10.01.2021 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Krásná kniha. Tolik děje, že by vystačil i na celou ságu. Místy jsem se malinko ztrácela, než jsem si uvědomila o jaké době a osobě to vlastně čtu. Celkově - velká spokojenost.

04.01.2021 4 z 5

Učedník Učedník Hans Rosenfeldt (p)

Spokojenost. Čtivé, napínavé. Jdu na další díl.

16.12.2020 4 z 5

Běsa Běsa Dita Táborská

Malinku jsem četla už před několika měsíci a pamatuju si, že se četla těžce. Běsa byla celkem čtivá od začátku, ale taky jsem se místy ztrácela a musela přemýšlet, o kom to zrovna čtu. Celkově hodnotím kladně, hlavně za celkový příběh a jeho hloubku.

11.12.2020 4 z 5

Když jsem tě ztratila Když jsem tě ztratila Kelly Rimmer

Příjemná oddychovka. Postupné odcizování jako v životě...nic není tak jak si to malujeme dopředu, každý se vyvíjí a někdy holt jiným směrem....a zklamání pramenící z nepochopení. Bavily mě pohledy z obou stran - když dva prožívají totéž a každý to vnímá jinak.

10.12.2020 4 z 5

Útěk Útěk Diane Chamberlain

Celkový příběh se mi líbil, i když závěr jsem předvídala. Vzhledem k tomu, že jde o starší knihu a technologie v té době byla trošku někde jinde než teď, bylo zajímavé sledovat, jak jsme se v té době dostávali k informacím a jak rychle jsem to všechno zapomněla :-)

07.12.2020 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Nebylo to špatné. Žádné velké nadšení se nedostavilo, ale četlo se dobře.

01.12.2020 4 z 5

Jantarové oči Jantarové oči Vilma Kadlečková

Tak nevím. Některé části knihy jsem přímo hltala a najednou jsem četla a ani jsem nevěděla co. Vadilo mi, že se vůbec neorientuju. Až ke konci mi to začalo dávat smysl. Možná ještě zkusím druhý díl a pak se uvidí...

27.11.2020 3 z 5

Udělala jsem chybu Udělala jsem chybu Paula Daly

Napínavé, čtivé, celkem neotřelá zápletka. Za mě spokojenost.

23.11.2020 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Klasická kriminálka. Obětí trochu víc, než byste čekali, napětí roste a závěr má spád. Když neuhodnu vraha, jsem spokojená. Takže tady spokojenost.

18.11.2020 4 z 5