Stvůry a blíženci

Psychologický thriller o zneužití hypnózy. Krásná mladá žena, která se léčí u psychiatra, po nocích navštěvuje bary a vyhledává společnost mužů. Jednou však procitne z hypnozického spánku, zhroutí se vlastní bezmocnosti a vrhne se z okna 12. patra. Její sestra-dvojče chce prostřednictvím svého přítele detektiva očistit alespoň její památku. Málem se však stane díky své podobě další obětí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30212/stvury-a-blizenci-30212.jpg 3.637
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno:, Cesty

Jordyz
23.10.2017

Bezvadná kniha. Napínavá od začátku do konce, plná zvratů...a ano, ten konec byl takový americký velkolepý závěr trhlilleru....ale to mi nijak nevadilo. Doporučuji k přečtení.

Zlatovláska
03.09.2017

Kniha byla naprosto vynikající. Mylně jsem na začátku četby předpokládala, že mě obsah nijak extra nemůže překvapit a že tato kniha bude "jen" oddechová. Ale opak byl pravdou! Kniha je vynikající a dokonce cca posledních 100 stran jste nuceni přečíst na jeden "zátah". Bylo by velmi zajímavé zpracovat obsah této knihy do televizní podoby. Titul hodnotím na pět hvězdiček. :-)

jarin58
29.08.2017

Nebýt toho nepovedeného konce..... Jinak dech beroucí,napínavé.

mira.k
14.05.2017

No ten fantastický konec to celé zkazil. Zklamání.

Fifth Element
07.01.2014

No.. tak co k tomu napsat.. strhujici a desive.. svym zpusobem se mi kniha libila i nelibila, ted by to chtelo nejakou oddechovku :)

petka-2007
14.06.2013

Zajímavé čtení - myšleno v dobrém slova smyslu. Dobře napsáno - velmi čtivě.

tygrilady
28.10.2012

Velice se mi tato kniha líbila !!! Jedna z nejlepších jakou jsem kdy četla! a rozhodně nejlepší,kterou jsem četla od tohoto autora!

Senza Jenka

Tak tohle bylo hodně zvláštní.