Jm.bazar Jm.bazar komentáře u knih

Griša - komplet 1.-3. díl – box Griša - komplet 1.-3. díl – box Leigh Bardugo

K sérii mě přivedl seriál, podařený seriál, a už vím proč, držel se knihy, uvidíme zda tímto směrem půjdou i další série. Každopádně krásně vymyšlený svět, děj Vas vtáhne a vy s hrdiny prožívate jejich boj.

25.10.2021 5 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Krásný a tajemný svět, někdy až moc hádanek, které se ale doufám nakonec perfektně rozuzlí ;)

14.05.2021 5 z 5

Asfalt Asfalt Štěpán Kopřiva

No upřímně film bych vidět nechtěla :) ale četlo se to super.

08.04.2021 4 z 5

Hlasy a hvězdy Hlasy a hvězdy Vilma Kadlečková

Já se bohužel s hodnocením většiny neshodnu. Svět velmi zajímavý, téma taktéž, postavy dejme tomu, ale děj moc rozvleklý a často až nudný. Jedna zápletka rozepsaná do 5knih. Jsem zvědavá jak se autorka popere se závěrem, jestli někdy přijde. Škoda, udělat z toho jednu knihu, byla by geniální. Můj osobní názor ????

20.03.2021 3 z 5

Občas předvídatelné a občas přitažené za vlasy, přesto velice čtivé.

07.01.2021 5 z 5

Meč Přísahy Meč Přísahy Brandon Sanderson

Neustálá akce, kniha je čtiva, přestože má tolik stran ;)

25.11.2020 4 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Opět me kniha vtahla a vyplivla az po docteni posledni stranky, plnou ocekavani a napeti, jak to vse dopadne.

31.12.2018 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Jsem napjata jak bude dej pokračovat. Vic neni potreba psat, protoze precist knihu za dva dny se stane výjimečně.

27.12.2018 5 z 5

Město zrcadel Město zrcadel Justin Cronin

Rozhodně je to zajimavy namet, ktery se autorovi podarilo napsat velmi ctivou a napinavou formou a s uzasnymi postavami, s jejich klady i zapory. Po dlouhe dobe me nejaka serie opravdu zaujala a hlavne zustala v pameti.

18.12.2018 5 z 5

Nejtemnější cesta Nejtemnější cesta Guy Gavriel Kay

Libi se mi, ze autor se neboji zvratu, bohuzel opet plati ze nez se člověk zacne bat o hrdiny uz je po zapletce. Navic mi vadi jak autor neustale vse pripomina. I pres to jde o zajimavou a urcite neobvyklou fantasy serii.

28.10.2018 4 z 5

Potulný oheň Potulný oheň Guy Gavriel Kay

Moc se mi libi vypraveni jedne situace z vice pohledu postav. Nelibi míchání pribehu co uz tu byly a podivné reinkarnace postav. Postavy jsou zajimave, ale opet jsem snimi nedokazala soucitit, proste vse se deje moc rychle, clovek jim nestaci ani fandit ani se o ne bat.

14.10.2018 4 z 5

Letní strom Letní strom Guy Gavriel Kay

Ctive, ale nejak jsem se nedokazala vcitit do hlavnich hrdinu, vse moc rychle prislo a odeznelo.

14.10.2018 4 z 5

Co se děje po celý rok Co se děje po celý rok Anne Suess

Nadherne propracovane knihy do nejmensiho detailu, realne a nejen deti se u nich pobavi. Za me nejvtipnejsi obrazek jak panovi uplavaly vlasy ve vode :))

07.10.2018 5 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Mala kniha o velkem odhodlani a nezdolne sile cloveka.

30.08.2018 4 z 5

Zlá doba pro draky Zlá doba pro draky Sergej Lukjaněnko

Čtive, zajimavy napad, zapletka kapku predvidatelna.

21.08.2018 3 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

V prvnim dile se nudite,v druhem si zamilujete postavy a treti uz proste zijete. Par pohadkovych vypujcek, ale jinak ctivy, akcni a osobity dej.

20.04.2018 5 z 5

Legenda Legenda David Gemmell

čtive, originalni a napinave. Moje prvni setkani s autorem a urcite ne posledni.

21.03.2018 5 z 5

Rychlopalba Rychlopalba Štěpán Kopřiva

No jestli to fakt takhle u policie funguje tak nevim zda je mam litovat nebo odsuzovat. Každopádně bylo zajimave cist o mistech ktere clovek zná osobne. Dej utíkal, zapletka zajimava, ale kniha nenadchla, proste jsem mela pocit ze jsem to uz nekde videla.

21.02.2018 3 z 5

Poločas rozpadu Poločas rozpadu František Kotleta (p)

Ani nevim jak, začala jsem knihu číst a najednou byl konec :) děj prostě utíkal. Uvidíme jak to dopadne ;)

10.02.2018 4 z 5

Rázová vlna Rázová vlna František Kotleta (p)

Knížka opět rychle přečtena, ale nějak jsem občas vypla pozornost, už bylo to zabíjení dost jednotvarne. Závěr dost useknuty.

02.02.2018 3 z 5