jinbr jinbr komentáře u knih

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Celá série se mi líbila - podrobněji viz první díl. Snad jen bych dodala, že tam mohlo být méně opakování o tom, jak jsou dámy přitahovány ke svým mužským protějškům. To už mi přišlo asi moc.

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Celá série se mi líbila - podrobněji viz první díl.

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Celá série se mi líbila - podrobněji viz první díl.

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Tak jo, asi tak... Baví mě pokaždé, jak se v komentářích objevují výroky o nesmyslném chování jednotlivých aktérů. Už jsem to u mnoha knih psala, že i v reálném životě těžko soudit lidi, kteří si prošli různými problémy. Navíc jeden a ten samý problém řeší každý člověk jinak. Každou knihu se snažím brát jako náhled do osobnosti potencionálně reálného člověka, každá postava mě něčím osloví, ať už tím, jak bych určité věci neřešila nebo co se v nich může odehrávat. Autoři mívají velké skupiny fanoušků, kteří jim dodávají hodně příběhů ze skutečnosti, které se pak stávají součástí psaného příběhu. U této série beru jako primární poselství, že i "rockeři" jsou jen lidé, že je někdy těžké rozlišit mezi skutečnými city a jen vypočítavostí. A že je těžké nespadnout do problémů. Celou sérii hodnotím jako dobrou a s dobrým poselstvím mezi řádky. Doporučuji

London Road London Road Samantha Young

klasika od samanthy. Kniha je jednoduchá, odkazuje jen na problémovou psychiku dětí vyrůstajících v nefunkčních rodinách poznamenaných násilím a alkoholem.

Večeře v horách Večeře v horách Sandra Brown

Tohle byla opravdu jen taková sladká limonádka.

29.12.2019 3 z 5

Odkud vane kouř Odkud vane kouř Sandra Brown

Jo tak tohle se zase Sandře povedlo. Velmi pěkně provázané osudy lidí, nebylo to tak dalece předvídatelné, jak někdy u Sandry je, konečné odkrytí tajemství, že není všechno tak, jak se zdá, bylo dobré. Mě se to osobně moc líbilo a příjemně vyplnilo dovolenou.

29.12.2019 5 z 5

Borec odvedle Borec odvedle Alexander Stainforth (p)

Oddychovka na víkendové lenošení. Předvídatelnost? No ano, ale nečekali jsme z toho detektivku, že?

29.12.2019 4 z 5

Boss Boss Alexander Stainforth (p)

Těší mě, že i čeští autoři umí napsat román na rovni světové tvorby tohoto žánru. Pro mě tam bylo možná až trochu moc přímé řeči, trochu to připomínalo čtení scénáře. Dialogy byly možná trochu kostrbaté, takové neučesané... Co se týče námětu a děje se mi kniha líbila, bylo to pěkné. Jinak oddychové čtení

Silnější než slova Silnější než slova Sandra Brown

Tahle kniha na mě působila tak trochu zvláštně, jako by nesourodě. Pořád mě ta dějová linka přišla taková rozházená, neuspořádaná, byť se tam objevovaly stejné osoby. Že Jack nebude to, co se dělal, či o sobě neříkal, bylo jasné, ale stejně. Rozhodně to nepatří k Sandřiným lepším kouskům.

22.12.2019 3 z 5

Nebezpečná podoba Nebezpečná podoba Sandra Brown

Tak tentokrát mě to dostala od prvních stránek. I když jsem tušila, kdo asi bude tím pachatelem, stejně to nebylo úplné a samozřejmě ta motivace mi unikala až do konce. Tato kniha za to stála, zase jsem ponocovala do tří rána.

19.12.2019 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

tuto knihu jsem začínala číst s pocitem, že to bude takové nijaké... No, z mého pohledu to bylo super. Vic byl ano - hajzlík, sobec, porouchaný, ale nafoukaný dle mého ne. Za všechny ty negativní projevy schovával strach kluka ukázat dřeň. Kluci velmi často zlehčují svoje city, zvláště když mají pocit, že nejsou nebo nebudou opětovány. To, že byl bohatý a mohl toho hodně dovolit, to vše jen umocňuje. Léčení takové duše je velmi komplikované a upřímně řečeno - pokud si nikdo ze čtenářů ničím tak brutálním neprošel, nepochopí. Co se týče Em - tady jsou její pocity a emoce, způs uvažování podmíněno nebo limitováno její uměleckou duší. Už jsem několikrát udělala zkušenost s tímto druhem lidí, a u všech se to více či méně projevuje. Bez toho by totiž nebyli schopni vytvořit tolik krásných uměleckých děl ze všech oborů. Mě se kniha moc líbila, právě pro ten náhled do psychiky obou protagonistů. Vím, že autorka v tomhle čerpá ze skutečných příběhů a osudů. Kniha pro mě byla jdnoznače velmi milým překvapením v tomto žánru.

18.12.2019 5 z 5

Ostrý střih Ostrý střih Sandra Brown

Sandra to umí, a tenhle román k tomu patří. Bylo to pěkně promyšlené, jednotlivé kroky, které jakoby stále více ukazovaly na Julii. Snad jen ten konec mohl být trochu více vygradován, nebo popsán... Ale jinak se mi to líbilo, i když pachatel byl evidentní, stále tam bylo dost překvapivých momentů.

16.12.2019 5 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Tuto knihu jsem četla jako druhou ze série, ale nic to nemění na tom, že se mi líbila a a byla to taková pohodová romantika. nebyla zbytečně natahovaná, ale na druhou stranu také ničím extrémně nevynikala. Ale na víkend dobré.

16.12.2019 5 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Kristan Higgins

Honor se mi líbila, i s jejími hovory se svými vajíčky. Tak to někdy lidé mají, aby mohli hovořit sami se sebou. zde mi spíše vadila taková trochu roztahanost ke konci, tam mě to přišlo, jako se vařilo trochu z vody. Ráda si ale přečtu další díl.

09.12.2019 4 z 5

Návrat na vinici Návrat na vinici Kristan Higgins

Tak vážení ano, tohle bylo opravdu pěkné.... miluji takové ty bručouny, co si drží "mužskou tvář" a mají svou ženu skoro na piedestalu. Tahle kniha se mi opravdu líbila, bylo to hodně o příběhu a hlavně vztahu. S Jeremym jsem soucítila a chápala ho.

09.12.2019 5 z 5

Nejhlubší tajemství Nejhlubší tajemství Sandra Brown

Sandra umí detektivní příběh vygradovat. Jakkoli mohl být ze začátku trochu pomalejší nebo snad nudnější rozjezd, konec moc hezky vygradoval a posledních 50 stran jsem to měla tak 50 na 50, kdo je vrah. To nemění nic na tom, že že zápletka byla dobře promyšlená a konec byl dobře promyšlený. Mě se to moc líbilo

06.12.2019 5 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Tím prvním dílem jsem se zase pořádně vrátila ke čtení. Pravda je, že tento druhý je lepší, vztek na ostatní kvůli ztrátě rodičů je často výraz bezmoci nad tím že na událost nemáte absolutně žádný vliv. Smrt prostě nevrátíte. Tečka. Jinak se mi to moc líbilo, nebylo to přehnané v takovém tom odmítání. Sneslo by to trochu více vtipu. Ale zase tam bylo hodně dobrých motivačních myšlenek.

04.12.2019 5 z 5

Tučné úterý Tučné úterý Sandra Brown

kniha a příběh se mi moc líbil. Jména mě nemátla, i u nás používáme často střídavě obě jména. Závěrečné rozuzlení bylo zajímavé, bylo tam pár moc hezkých obratů a zajímavých dokončení u jednotlivých aktérů. Já byla spokojená

02.12.2019 5 z 5

Záměna Záměna Sandra Brown

(SPOILER) Všeobecně si myslím, že Sandra přešla od dříve jen milostných románů k romantickým s detektivní dějovou linkou. A také si myslím, že se postupem doby zlepšuje. Nicméně i tato kniha se mě osobně líbila, dokáže nějak vnitřně pochopit i to, že se Gillian vrátila do domu své sestry. Mohlo to být právě proto, aby Jem nebyl podezřívavý. Jako vždy je zde okrajově naťuknuto i několik dalších společenských problémů. Pro mě byla dostatečně napínavá.

29.11.2019 5 z 5