Borec odvedle ekniha

Laura je těžká workoholička. Pracuje od rána do večera, podřízení ji nenávidí a od mužů si udržuje dostatečný odstup. „Dokonalý svět“ se jí zhroutí ve chvíli, kdy dostane padáka. A místo toho, aby se mohla v klidu vybrečet, musí se dohadovat s provokativním borcem, co jí zablokoval vjezd do domu. Laura ho zpočátku nemůže vystát, ale pak zjistí, že ten otrava není vůbec k zahození a že je to vlastně její nový soused. Hodně sexy soused. Následuje pozvánka na večeři, první společný den… a Laura má hlavu v oblacích. Nic ovšem není takové, jak se na první pohled zdá, a řada zdánlivých náhod a propletenců na sebe nedá dlouho čekat....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/383626/borec-odvedle-BIW-383626.jpg 3.865
Romány, Pro ženy, Erotika
Vydáno: (ekniha), David Kaps

čohynka

Vracet se k ní určitě nebudu.. Ale zase až takový propadák to nebyl.. Už jsem četla daleko horší slátaniny...

1moniccka

Velké zklamaní čekala jsem něco víc.Zápletku jsem čekal už v půlce. A konec byl tak jednoduchý a skončilo tak jak začalo nudně.

Evka3814

Kniha mě docela zklamala,podle názvu a obálky jsem asi čekala více. Začátek byl nudný,ale zvědavost mi nedala. V polov ině už to bylo zajímavější dokonce jsem se i zasmála některým hláškam,ale konec byl takový nějaký.

Kiwicatko

Tak tohle opravdu ne. Mela jsem pocit, ze ctu nejakou podivnou dvoustranku v casopise typu Zena a zivot nebo Pribehy zivota. K tomuhle se opravdu vracet nebudu.

anishta

Jsem překvapená! Velmi milé a vtipné čtení, není zde erotika, což oceňuji, ale i tak to všude jiskřilo. Příběh byl sice trochu předvídatelný, ale neztratil na kouzlu. Musím vytknout jen stereotypní vylíčení matek a vlastně většiny zen po třicítce, to nebylo hezké. :D

Ivuska.09

Příjemné, čtivé, mezi romány je tento jeden z těch lepších.

knihomolka525

kniha pro milovnice rozebírání mileneckých vztahů =on ji chce ,ona ho nechce a ve finále se chtějí oba.Oddechovka.

novi74

Překvapivě dobré, hlavně první dvě třetiny.

Aracely

Tato kniha se autorovi povedla. Bavila jsem se a mám jen málo výtek… Laura si nakonec získala mé sympatie, sexy soused také.

Více v mé recenzi!

sabca

První kniha od tohoto autora a nezklamala. Moc hezky se četl příběh ošklivého kačatka, které se vyklubalo v pěknou ženu. Je to příběh ze života i když trochu zidealizovaný. Doporučuji

jani.ruzicko

Asi jsem to úplně nečekala, ale nebylo to vůbec špatné =) Naprostá oddechovka, u které už od začátku víte, že Lukáš dostal její místo a už jen čekáte na to, jak se to Laura dozví. =) Tomáš byl 11ti letej řízek, sympaťák =D

Ráčkajda

Tak to bylo opravdu nenáročné čtení:-), ale po Carterovi prima oddechovka.....

Kacule88
15.10.2017

Nemusím moc romány,ale tenhle byl skvělý.

karbulka
07.10.2017

Nečekaně dobré čtení

Maruscha
10.09.2017

Mě tato knížka bavila od začátku do konce. "Slupla" jsem ji za odpoledne.

cukrovka
03.09.2017

Nenáročná čtivá oddechovka.

gargamelka
29.07.2017

Skvělá letní oddychovka, plná zábavy, vtipných situacích, náhod a propletenců. Povzbudí když je clověku pod psa:)

Channach
12.04.2017

Chvílemi jsem měla pocit, že čtu scénář k nějaké skvělé komedii, kterou budu jednoho dne milovat, a prakticky ihned na to se příběh zařadil mezi béčkové, možná i céčkové kousky. Je to škoda, protože potenciál tam je. Celá recenze v záložkách.

mmmisulka.r
06.04.2017

Celkem povedená romantika oplývající humorem. Autor se ženské mysli i chování chopil překvapivě zručně.
Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček.

Jacinda
29.03.2017

Příjemné a oddechové čtení. Na mě moc náhod, štěstí, make-upu a černobílost postav (ona je krásná, on je krásný, záporáci jsou tlustí a neúspěšní). Ale kniha je psaná velmi čtivě a zábavně (několikrát jsem se upřímně rozesmála) a jsou tam skvělé myšlenkové pochody hlavní hrdinky. 11. 4. Dodatek. Po tom, co si knihu pořád pamatuju přidávám hvězdu navíc. Prostě mi fakt přilnula k srdci :)))

DariDerek
18.03.2017

Tohle se mi líbilo. Nenáročná četba, která ale v sobě skrývá opravdové překvapení. :-) Více v recenzi v záložkách. :-)