Silnější než slova

Silnější než slova

Kdo je tajemný muž, jenž si říká Jack Sawyer a jednoho dne se znenadání objevil na Corbettově ranči? Přišel opravdu jenom náhodně, nebo je to komplic uprchlých vězňů, kteří přísahali rodině Delraye Corbetta pomstu? Ačkoli mu na ranči zpočátku nikdo příliš nedůvěřuje, Jack Sawyer si nejdříve najde cestu k malému Davidovi, vnukovi Delraye Corbetta, postupem času i k Davidově matce Anně, která je od narození hluchá. Opatrné a zvolna se rodící přátelství přechází v lásku, avšak stíny z Jackovy minulosti i nebezpečí hrozící celé rodině Corbettových mohou ohrozit naději na budoucnost a představují klíčovou zkoušku vztahu Anny a Jacka. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/1315/silnejsi-nez-slova-1315.jpg 4107

Unspeakable (1998)

Vydáno:, Ikar (ČR)

EvikU.

Další super kniha od Sandry. Moc hezké a povedené. Konec knížky byl hodně drsný. Napětí rozhodně nechybělo.

akdar72
05.12.2016

Krásné až do konce. Sandra Brown píše skvěle. Detektivka, romantika, psychologie....

moudivlacek
03.12.2016

Opětovně další skvělý příběh. Sice rychle budete tušit, co jsou hlavní hrdinové zač, kdo je dobrý a kdo zlý, přesto nechybí i moment překvapení. A kde nejlépe, než na konci. Jen škoda, že tam na konci není doslov, jak to skončilo až do konce.
Také svět neslyšících vám přiblíží hlavní hrdinka i jejich vyřazení ze společnosti, i když dnes, doufám, je to již lepší.

amysa
02.07.2016

Detektivka s romantikou v jednom, tak jak to umí právě Sandra! Bavilo mě nejen to napětí, ale i rodinné a mezilidské vztahy a vůbec mi nevadila předvídatelnost příběhu. Na závěr mě i tak čekalo překvapení v podobě rozuzlení celého příběhu, které jsem tedy neodhadla ani náhodou...
Ještě nemám přečtené všechny knížky autorky, ale z toho co jsem zatím přečetla, tak mohu její romány jedině doporučit, pro mne jsou zkrátka zárukou dobrého čtení.

TaLu
17.07.2015

Zajímavá zápletka. Kniha, ve které je nejen romantika, ale také napětí. Na autorku až nezvykle a překvapivě "drsný" děj. Dobře jsem se bavila.

stefi61
24.09.2014

Sandra nezklamala. Jedna z nejlepších knížek co jsem od ní četla. Konec mohl být trochu rozvinutý. Doporučuji

Evaevelína
17.02.2013

mě knížka sedla, strašně mě bavil David a jeho dětské názory. Jsem ráda že jsem četla knihu kde je i nějaký hendikep,který nebrání v lásce..ba naopak přidalo tomu šmrnc. Jinak přestřelek a mrtvých je tam opravdu dost..

kika 13
06.11.2012

Děj se prolíná se současností a s minulostí.Pěkné čtení.

Ulrika
04.11.2012

Musím s tebou souhlasit janino:-) Také jsem už přečetla od Sandry B. řadu knih, ale v žádné nebylo tolik padouchů a tolik mrtvol, ale i tak se mi příběh velmi líbil

janina.kub
25.04.2012

přečetla jsem od sandry brown dost knížek, ale v této se (zatím) střílelo nejvíce :-)
ale i tak se mi líbila (jako většina od ní)