ještěrka38 ještěrka38 komentáře u knih

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Nějak jsem se nemohla začíst. Za mě určitě je lepší film. Přišlo mi to takové nemastné, neslané. Takové nepropracované. Sparks má určitě lepší knihy.

13.02.2024 2 z 5

Kyselé třešně Kyselé třešně Lenka Chalupová

První stránky knihy mě úplně nenadchly, ale nakonec jsem se začetla na konci jen byla v šoku. Vůbec jsem neznala tuto historickou tragédii. Paní spisovatelka je prostě skvělá a doporučuji přečíst i další pokračování.

09.02.2024 5 z 5

Korálky z klokočí Korálky z klokočí Naďa Horáková

Tak za mě tedy velké zklamání. Taková slátanina všeho. Historie, detektivka, červená knihovna...Nevím, mě se kniha tedy nelíbila.

05.02.2024 2 z 5

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Byla jsem překvapená, že tato kniha je vlastně vydaná jako soubor dvou knih, které vyšly samostatně. Naštěstí jsem ani jednu nečetla. Obě části se čtou moc dobře, takové oddychové čtení. I když druhá část je dost depresivní. Ale přiznám se, že jsem čekala něco jiného.

29.01.2024 4 z 5

Co dělají pocity? Co dělají pocity? Tina Oziewicz

Moc hezky zpracovaná kniha o pocitech doplněna jednoduchými obrázky.

26.01.2024 4 z 5

Naprosto skvěle napsáno. Hrozná doba, komunisti fakt prasata a to ještě ubližuju těm prasatům.. Někteří horší než nacisti. Přesto doporučuji.

17.01.2024 5 z 5

Vězni pohledů Vězni pohledů Mons Kallentoft

Malin mám ráda, ale ty její opilecké askapády už mi lezou na nervy. A přišlo mi jako by se série tak nějak možná uzavřela.

11.01.2024 4 z 5

Kreslené pohádky Kreslené pohádky Hans Christian Andersen

Pěkně zpracováno. Pohádky Hanse Christiana Andersena miluju.

08.01.2024 4 z 5

H. CH. Andersen junior a bratři Grimmové H. CH. Andersen junior a bratři Grimmové Thierry Capezzone

Nenadchlo mě to.

08.01.2024 1 z 5

Kamarád pro medvěda Kamarád pro medvěda Petr Horáček

Pěkný příběh o hledání kamaráda.

08.01.2024 4 z 5

Ty chladné oči Ty chladné oči Scarlett Wilková

Ze začátku mě kniha moc nebavila, ale nakonec mě příběh úplně pohltil a nemohla jsem přestat číst.

05.01.2024 4 z 5

Ne! řeklo strašidýlko Ne! řeklo strašidýlko Áslaug Jónsdóttir

Kniha se mi nelíbí ani obrázky v ní.

05.01.2024 2 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

První kniha v letošním roce a musím říct, že pěkný humus. Nápad fajn, ale detailní popisy jsou na po.. A ten konec.. Každopádně kdo má rád tyto psychothrillery, tak doporučuji..

01.01.2024 4 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Zbytečně dlouhé, ale dobré. Carl a Asad a jejich oddělení Q mě vlastně baví.

24.12.2023 4 z 5

Návrat nežádoucí Návrat nežádoucí Lenka Potůčková

Kniha se čte moc hezky, ale je vidět, že je to první kniha. Trošku jsem čekala větší napětí, přeci jen mi přišlo, že autorka 50. léta vykreslila až moc idylicky.. Hlavní hrdinka vlastně kromě toho, že přišla koncentračním táborem, měla úplně pohodový život. Tohle mi přišlo až moc naivní.. Nicméně pěkný příběh.. Mohl by pokračovat dalším dílem .

16.12.2023 4 z 5

Ranč u dědečka Ranč u dědečka Táňa Keleová-Vasilková

Příjemná oddechovka.

02.12.2023 4 z 5

Moje máma Jana Brejchová Moje máma Jana Brejchová Tereza Brodská

Myslím, že je to krásná zpověď se spoustou fotek, i když některé věci jsou zmíněné jen letmo, ale není to bulvár, takže mi se kniha líbila.

27.11.2023 4 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

A jestli neumřeli, žijí do dnes...Asi tak...

24.11.2023 3 z 5

Svatojánské ořechy Svatojánské ořechy Lenka Chalupová

Nemohla jsem přestat číst. Velmi silné téma.

14.11.2023 5 z 5

Kapka kámen vyhloubí Kapka kámen vyhloubí Hana Kulasová

Neuvěřitelná žena, která i v takové těžké době, kdy se o autismu vědělo velmi málo nebo spíš nic, dokázala své dítě naučit nejen běžné věci do života, ale ještě svou píli i vzdělávat.. Před paní smekám.

08.11.2023 4 z 5