JessyPitt JessyPitt komentáře u knih

Metoda 15/33 Metoda 15/33 Shannon Kirk

Knihu jsem si přečetla kvůli zajímavému námětu. Chytla me však tak 1/3 knihy. Posledních 40 stran o ničem. Ale ten střed byl vcelku dobrý. Psané skoro jako deník dívky kterou unesli a správa pomstu na svého únosce.

13.12.2017 3 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Zatím je mi záhadou,ze tuto knihu všichni hodnotí tak vysoko. Námět knihy zajímavý a nevšední. Pohled do duše hlavní postavy také. Ale příběh sam je postaven na naprosto nepravdepodobnych skutečnostech. Psycholog co ma doma ženu na praskach by do pece či ochranné péče před soudním líčením určitě nedostal dívku dcery vrazedkyne... NO a více věci je tam mimo. Kniha se prvních téměř 200stran vleče a prakticky se tam nic neděje. Pak to má spád. Za me pouze 3 hvězdy a to za námět nad kterým se da dále přemýšlet . .

04.12.2017 3 z 5

Případ Ewy Morenové Případ Ewy Morenové Håkan Nesser

Kniha byla vcelku docela dobrá. Řekla bych ze lepší než případ divil která nikomu nechyběla. Jen me trošku vadilo, ze tam zbytečně moc popisků pocity komisarky morenove ohledně jejího osobního života. S případem to moc nesouviselo a zbytečně se kniha tak nějak tím nafukovala..

25.11.2017 1 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Po knize jsem sáhla, protože me zaujal její obal. Čekala jsem opravdu napínavé drama, které se bohužel nekonalo. Tato kniha neurazi, ale ani nenadchne. Vidím ji spíše pro čtenáře nactilete. Velké dějové mezery a slabší napětí z knihy dělají slabší průměr..

31.10.2017 3 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Tak tento díl byl naprosto skvělý. Celou dobu si kniha udržela tempo a napětí. Do poslední chvíle nemusíte kdo je vrah. A musím říct, ze jsem měla pro čtení fakt strach..Takže vřele doporucuji

12.10.2017 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Kniha se velmi dobře četla, řekla bych takové oddychove čtení. Na me tedy všechny příběhy v knize popsané byly az zbytečně depresivní a smutné. Ke konci knihy těch postav a jmen bylo tolik, ze se to pletlo. Kniha byla chvilkama napinava, ale i chvilkkama nudná. Škoda, ze si neudržela stejně tempo po celou dobu..

11.09.2017 3 z 5

Podsvětí Podsvětí Michal Šefara

Kniha me zlakala k precteni díky svému námětu. Bohužel jsem zklamaná..Hrozná čeština, samé vulgární výrazy. Prostě kdybych měla hodnotit obsah a sloh tak je to klasický brak. Pokud Vás to i přesto zajímá pujcte si spíše v knihovně, protože to už nikdy znovu číst nebudete.. Dávám jeden bod za to, ze to psal český autor a odehrává se to v praze..

01.09.2017 1 z 5

Dneska už se tomu směju Dneska už se tomu směju Adina Mandlová

Pro me to bylo čtení plné emoci. Kniha nebyla ani chvíli nutná, jak to u některých životopisů bývá. Knihu jsem Odkladala s určitou melancholií. Dost často se v knize mluví o tehdejší době. No možná bby byla překvapena, ze se za z léta zas au tak moc nezměnilo. Aneb jak říkal pan Werich jde tady o duši a tu ta knížka opravdu ma.

11.07.2017 4 z 5

Dávám 4 hvězdy za to, že je to trochu návrat do Bradavic. I když už to pokračování prostě nemá šťávu. Původní příběhy byli úplně někde jinde a už se asi nikdy v pokračování nedostanou tam kde to prostě bylo. Měla jsem vypůjčeno z knihovny, upřímně koupit jí novou tak je mi líto peněz a bohužel ta knížka za ty peníze není adekvátní......

20.06.2017 4 z 5

Každé dítě může dobře spát Každé dítě může dobře spát Annette Kast-Zahn

Kniha je stručná a je v ni obsazeno skutečně to jak naučit dítě dobře spát. Mám pomohla, takže doporučuji.

13.05.2017 4 z 5

Zaklínač duší Zaklínač duší Sebastian Fitzek

Tak tato kniha me dost zklamala. Námět k naprosto zmatený.. Styl psaní mi vůbec nevyhovoval, strašně jsem se ztrácela ve jménech a osobnostech. Samotny priheb je fantazy a přiřazené za vlasy. Někdy to bylo napínavé, ze jsem.se zacetla, ale TO bylo snad jen dvakrát...

11.05.2017 2 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Knížku jsem přečetl jedním dechem a myslím, ze snad ani není třeba hodnocení. Co ma člověk hodnotit u tak silného příběhu? Nikdy na ten příběh uz nezapomenu...

14.04.2017 5 z 5

Saeculum Saeculum Ursula Poznanski

No očekávala jsem od knihy úplně něco jiného než kniha byla. Je určen pro mladistvé čtenáře, kteří si knihu asi spíš užijí. Námět knihy dobrý, ale nejpoutavejsi bylo ue všech téměř 500 stran tak 200. Zbytek omáčka a moc rozvlekle.. Rozuzlení příběhu zbytečně moc realistický.. Asi bych tam přidala víc m mystiky. Za zbytečné stránky bez přílišného významu dávám jen 3 hvězdy. Další knihy od autorky možná někdy..

12.04.2017 3 z 5

Strach Strach Jozef Karika

Za me tedy rozporuplná kniha. Moc jsem vlastně nepochopila o co mělo jít díky závěru knihy. Jelikož se to jmenuje strach předpokládala jsem se, ze se budu bát. Ano občas to bylo hruzyplne, ale nesplnilo to moje očekávání. Konec knihy me naprosto zklamal..Bohuzel

28.03.2017 2 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Když jsem začala knihu číst, prvních 50 stran bylo poměrně utrpení...Nemohla jsem se zacist a odskakovani k jednotlivým dejum me rusilo. Za to tedy od poloviny knihy jsem byla naprosto bez dechu a ten závěr...Behal mi mráz po zádech...Skvělé zatáhlo do děje a pořád nad tím musím přemýšlet. Smutný ale zároveň krásný..

14.03.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Teda tahle detektivka ac mela prec 400 stran byla hrozny ficak.!! Do poslední chvíle jsem marně hledala vraha!

23.02.2017 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Tento díl se mi opravdu líbil, hlavně ten nečekaný konec byl napínavý. Málo kdy detektivka tak překvapí. I když bez toho vysvětlení na konci by čtenář jen těžko mohl vraha tušit...

07.02.2017 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Mám tohoto spisovatele ráda, ale tento díl byl na mě už moc krvák..Samá krev a odpornosti - až moc podrobné líčení mučení obětí a tak... To jak se děj s jeho přítelem vyvíjel byl poměrně předvídatelný. Za předvídatelnost a až nadměrnou přílišnou krvelačnost dávám 3 hvězdy...

17.01.2017 3 z 5

Lexikon strašidel: průvodce světem nadpřirozených bytostí a démonů v našich zemích Lexikon strašidel: průvodce světem nadpřirozených bytostí a démonů v našich zemích Alois Pavlůsek

Knihu jsem jen tak proletla, pujcena z knihovny - myslím, ze v knihovnicce chybět nebude. Zdroje knihy jsou knížky, které jsem uz četla, takže pro né nebyla priliz přínosem..

10.07.2016 3 z 5

Tajemství katakomb Tajemství katakomb Tom Egeland

Knížka je autorova prvotina, a je určen a pro mladší čtenáře. Za me příjemné pocteni, taková lehká nenáročná literatura. Nedá se srovnávat se složitou zápletku jako používá daň brown. Ale kniha se stylu dana b. Podoba svým zanrem.

10.07.2016 3 z 5