jehanys jehanys komentáře u knih

Poslední detektiv Poslední detektiv Robert Crais

Moje druhá kniha od tohoto autora. Příjemné čtení . Snad jen méně akce v závěru. Je škoda kazit uvěřitelný příběh neuvěřitelnou akcí. Měl jsem v plánu další příběh těchto detektivů, ale dám si pauzu.

25.03.2021 4 z 5

Cizí země Cizí země Charles Cumming

Žádné násilí, honičky a akční nesmysly. Mě to bavilo.

27.02.2021 3 z 5

Žena na lesní cestě Žena na lesní cestě Megan Goldin

Dlouho jsem se rozhodoval. Nakonec jsem dal pět hvězd. Mně se to četlo moc dobře a kniha mě bavila. Ale ten konec...... . Škoda

14.02.2021 5 z 5

Cesty rytířů Cesty rytířů František Niedl

Přečetl jsem celou sérii. Moc děkuji za krásné chvíle s rytíři z Vřesova.

02.12.2020 5 z 5

Hráč Hráč František Niedl

První díl byl dle mého názoru lepší. V této knize mi hlavní hrdina trochu připomínal Ramba. Škoda. Moc akční a přehnané. Někdy méně znamená více.

05.10.2020 2 z 5

Knihy pana Vondrušky mám rád, ale poprvé jsem nedočetl. Snad se někdy k této sérii vrátím.

17.09.2020 1 z 5

Inspektor Prevít Inspektor Prevít František Niedl

Dle mého názoru lepší, než pokračování. Obě ale výborné.
Knihy pana Niedla mě moc baví.

05.03.2020 4 z 5

S vlčí hlavou v erbu S vlčí hlavou v erbu František Niedl

Další kniha z této série, kterou jsem přečetl a nezklamala. Co mě však mrzí je fakt, že mám před sebou poslední. Co pak?
Jsem rád, že se mi do rukou dostaly knihy pana Nejedla.

27.02.2020 5 z 5

Čas vlků Čas vlků František Niedl

Moc, moc dobré.

21.02.2020 5 z 5

Inspektor s velkým ptákem Inspektor s velkým ptákem František Niedl

Výborná kniha na dovolenou. Moc jsem se zasmál. Závěr byla spíše nuda, ale dočetl jsem to. Byla to má první kniha od autora. Vyzkouším další.

02.02.2020 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Jedním dechem.

01.01.2020 5 z 5

Intrikáni Intrikáni Vítězslav Jareš

Toto je přesně ta kategorie knih, které číst nechci, ale přesto je čtu. Je mi smutno. Pravda a láska nikdy nezvítězí. Tak to prostě fungovat nemůže. Moc pěkně napsané . Další kniha, na kterou jsem se každý den těšil.

10.12.2019 5 z 5

Ana Ana Roberto Santiago

Moc děkuji za tuto knihu. Já mám takový žebříček knih.
1. Čtu, ale dál to nejde. Těch tolik není. Snažím si je nevybírat.
2. Čtu a tak nějak se dostanu na poslední stranu ( neurazila, ale prostě tam něco chybělo). Dám na recenze a čtu. Nevadí mi.
3. Jo, tak ta byla dobrá. Kéž by jich bylo více.
4. Nemůžu se dočkat chvíle, kdy knihu otevřu a stanu se součástí děje. Těch je málo a asi je to dobře. Po poslední stránce přichází chvíle kdy si říkám, že žádná jiná již nebude taková jako tato. Nechci již nic nového číst. Naštěstí mi to vydrží tak maximálně jeden den. Ana mi to trochu nabourala. Ta pauza bude jistě delší a další kniha to bude mít u mě hodně těžký. Pane Goffo, co dělá Miko?
Knihu Ana vřele doporučuji.

27.11.2019 5 z 5

Lars láme kosti Lars láme kosti Daniel Gris

Skvěle se to čte, ale čekal jsem trochu té detektivky. I tak jsem se ale bavil. Doufám, že Lars dlouho v Řecku nezůstane a začne zase pracovat.

03.11.2019 4 z 5

Vor v zakone - hlava mafie Vor v zakone - hlava mafie Vítězslav Jareš

Dobře se to četlo. Vyzkouším od pana Jareše ještě něco.

15.09.2019 4 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Tak jsem to konečně dočetl. Kniha se mi docela líbila, ale bylo to moc dlouhé. Co mě ale v poslední době u detektivek vadí, je moc krve a brutalita vrahů. Myslím, že někdy méně znamená více, ale to je pouze můj názor.

01.09.2019 3 z 5

Mrazivá hlubina Mrazivá hlubina Adrian McKinty

Souhlsím se surikatou246. Tak v polovině knihy jsem se musel knihou prokousávat a měl chuť toho nechat. Protože chci číst další knihy v sérii, tak jsem to dočetl. Konec je tak trochu odměna za výdrž. Jsem rád, že jsem to nevzdal.

29.07.2019 3 z 5

Přiznat vinu Přiznat vinu Martin Goffa

Nebudu se opakovat v hodnocení autorových knih. Váše knihy se mi prostě líbí. Moc Vám za ně pane Goffo děkuji.

06.07.2019 5 z 5

Primární důvěra - úhel pohledu Primární důvěra - úhel pohledu Martin Goffa

Stačily pouze tři večery a zase je mi smutno. Moc Vám pane Goffo za krásné chvíle při čtení Vašich knih děkuji. Je tak dál.

30.06.2019 5 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Začátek knihy se mi líbil a dobře se mi to četlo. Tak od poloviny už to opadávalo a ke konci se to posunulo někam jinam.

26.06.2019 1 z 5