Lars láme kosti

LARSŮV NEJPODIVNĚJŠÍ PŘÍPAD: JAKO BODYGUARD POPOVÉ HVĚZDY… Lars, neortodoxní soukromé očko, milovník bourbonu a řízné muziky, dostane tu nejpodivnější zakázku, jakou si kdy uměl představit. Z pozice insidera má dohlédnout na bezpečí popové hvězdičky Laury B.Itch, která se stala adresátem nevybíravých anonymních dopisů. Kdosi jí vyhrožuje způsobem, který nejen že není v souladu s bontonem, ale dokonce ani se životem. Je anonym opravdu schopný činu a Laura skutečně v nebezpečí? Právě to má Lars za úkol zjistit a následně diskrétně vyřešit. Situaci ovšem komplikuje fakt, že pisatel možná pochází z opravdu vysokých kruhů… Lars tuší, že tentokrát se bude muset vypořádat nejen s nebezpečným protivníkem, ale také s prostředím, v němž se cítí jako rockový slon v porcelánu. Nemluvě o ženských zbraních, kterými vládne samotná Laura…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401497/big_lars-lame-kosti-Tnt-401497.jpg 4.4164

Kniha Lars láme kosti

Belanna

Lars je prostě řízek. Druhý díl je snad ještě lepší.
Nemusíte moc nad ničím přemýšlet a navíc se zasmějete.

happy-smile

První díl mě až tak nezaujal, přesto to nebylo špatné a rozhodla jsem se dát šanci ještě druhému dílu. Nakonec to přece jenom musím vyhodnotit jako odpočinkov čtení. Počet stránek je velice střázlivý a některé Larsovy příhody jsou velice úsměvné.

Lenka.Vílka

Hmm, pamatuju si, že se obálka se mi nelíbila hned poté, co kniha vyšla. (Mám raději obálky s vlastním ksychtem a když už volím banku fotek, tak se kouknu, zda to nemá už někdo přede mnou.) Ale nesuď knihu podle obalu, že?

No, tentokrát je příběh mnohem jednodušší hned od začátku. Protože tam chybí to, co bylo v jedničce. Problém na začátku, kterému se retrospektivně prokousáme. Tady to všechno začíná normálně a poměrně pomalu. A je to celý takový...normální a pomalý. A obyčejný.

Lars má za úkol hlídat popovou hvězdičku, které někdo posílá výhrůžné dopisy. Protože jak bylo i zmíněno v knize, Lars není žádnej Kevin Costner. Takže jo, bude jí hlídat z dálky. (Což jí nebude nápadné, samozřejmě. Když doteď měli hlídačů dost, o těch věděla a dělala jim naschvály. A teď najendou kolem ní nebude nikdo, ale manažer najme novou posilu.) A ona ta babénka taky nebude Whitey Houston. Podle útržků jsem pochopila, že je to ten typ zpěvačky, ze kterých je mi na blinkání :D
(Ale zase tady bylo hodně prostoru pro dělání si pr%!e z určitých hudebních žánrů a lidí, takže tenhle pohled příběhu jsem si užívala ;) ...)

Tak jsem byla zvědavá, kam se to jako dostane. Protože první polovina byla vážně hodně slabá. No, a druhá polovina byla i lepší. Jenom jsem nenašla nic, co by bylo nějak vyčnívající. Takže jo, nahoru to netáhne příběh, ale autorův humor a styl psaní. Ale tentokrát to nebylo nic, co by vystřelilo z trenek.

Je mi jasný, že si někdo řekne, že můj názor bude ignorovat, že ničemu nerozumím. Protože jsem holka. Proto hodnotím jak hodnotím, když jsou z knihy skoro všichni vyplesklý. Sorry, já sice nemám "klenoty", ale přišlo mi, že tentokrát je někde schoval i autor. Nebo jednoduše hrál na jistotu po prvnim vynikajícím dílu. To se stává. Není první a nebude ani poslední...

bcmike

Kniha mi přišla stejně skvělá jako první díl. Je stále psána lehkým odpočinkovým stylem plným skvělého humoru a super Larsových keců, které opravdu škodolibě rozesmějí. Všem doporučuji.

Opatov

Opět audio. Po první dilu jsem čekala, jestli si děj udrží předchozí level. Zápletka mě bavila a určitě nelituji nákupu. Osamělý soukromý detektiv tentokrát hlídá mladou superstar a rozhodně nenudi. Takže se těším na další díl.

gad

Dvojka snad ještě lepší než jednička. Larsovy hlášky nemají chybu a často mě rozesmály. Exil zřejmě pojede dál. Jen čekám, že v dalším díle bude nějak více vysvětlena záležitost s Majorem... Rozhodně sháním třetí díl.

lachtan77

Stejně dobrý jako první díl. Na Larse jsem si už navykl a dokonce se mi jeho styl líbí. Příběh nebyl moc propracovaný, ale to jsem úplně nečekal. Má to své kouzlo v prostředí a syrové mluvě. Poohlížím se po trojce :)

bacouch

Druhý díl ještě lepší než první. Člověk už zná hlavního hrdinu, který je tak trochu jako Bruce, ale ne tak moc dokonalý. Líbí se mi jeho sarkasmus i jeho hlášky. Příběh není moc komplikovaný, nedějou se tam nějaký velký hnusárny, takže jsem si knížku fakt užívala.