Lars láme kosti

Lars láme kosti https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401497/bmid_lars-lame-kosti-Tnt-401497.jpg 4 251 85

Lars série

LARSŮV NEJPODIVNĚJŠÍ PŘÍPAD: JAKO BODYGUARD POPOVÉ HVĚZDY… Lars, neortodoxní soukromé očko, milovník bourbonu a řízné muziky, dostane tu nejpodivnější zakázku, jakou si kdy uměl představit. Z pozice insidera má dohlédnout na bezpečí popové hvězdičky Laury B.Itch, která se stala adresátem nevybíravých anonymních dopisů. Kdosi jí vyhrožuje způsobem, který nejen že není v souladu s bontonem, ale dokonce ani se životem. Je anonym opravdu schopný činu a Laura skutečně v nebezpečí? Právě to má Lars za úkol zjistit a následně diskrétně vyřešit. Situaci ovšem komplikuje fakt, že pisatel možná pochází z opravdu vysokých kruhů… Lars tuší, že tentokrát se bude muset vypořádat nejen s nebezpečným protivníkem, ale také s prostředím, v němž se cítí jako rockový slon v porcelánu. Nemluvě o ženských zbraních, kterými vládne samotná Laura…... celý text

playada
playada
01.03.2024 5 z 5

Lars je prostě Lars. Tady není co dodávat. dávám pět a jedeme dál. Tentokrát "Pod palbou ". To jsem zvědavá, do jaké šlamastyky se dostane tentokrát.

ElikaS
ElikaS
22.01.2024 3 z 5

Tak tady mě naštval hned na úvod začátek knihy. Čekala jsem pokračování předchozího dílu a nedočkala jsem se. To mě naštvalo.
Každopádně knížka je hodně podobná prvnímu dílu - akčňárna bez nějakého velkého děje. Tohle nebudou knížky úplně pro mě.

loskatos
loskatos
01.11.2023 1 z 5

(SPOILER) Ještě slabší, než první díl. Není to krvavá detektivka, není to vůbec detektivka. Je to jen takový kraťounký příběh, který, nebýt věčných 'drsných' hlášek by vydal tak maximálně na povídku.
Řešit celou knížku otázku nové smlouvy popové hvězdičky, to chce od autora odvahu :)

mila2411
mila2411
31.10.2023 5 z 5

Už první díl přeqapil, dvojka je ještě lepší jízda! Je v tom totiž "ženská" a to vždy zafunguje. Lars se mi líbí čím dál víc, Lars je boreček, se kterým bych asi na pivko nešel, ale tak nějak ho nejde mít nerad :-) Dám i trojku (teda třetí díl).

TomHr
TomHr
23.06.2023 2 z 5

Varování 1: Z téhle knížky se nedozvíte, jak doopravdy skončil první díl Larse.
Varování 2: Hrdina je stále tak dokonalý borec, že to u disponovaných jedinců může vyvolat alergickou reakci.
Alespoň knížka měla nějakou zápletku, takže byla konzumovatelná. Ale dost bylo Larse.

Timkim
Timkim
17.06.2023 5 z 5

Opět perfektní. Opět jsem se nahlas smál, protože ty Larsovy průpovídky nemají chybu. Stejně jako v díle prvním, žádný složitý dej, žádná komplikovaná zápletka, žádné velké zvraty, ale i přesto napínavé. Musím říct, že tahle série mě baví a rozhodně ji dám celou.

Bax9
Bax9
06.06.2023 5 z 5

Poslechnuto jako audiokniha (skvělá!) a opět jsem se bavila.

Allena24
Allena24
25.05.2023 5 z 5

Tohle bylo "ONO". Já se bavila, nic neřešila a jen si užívala. Už mám připravený další díl, který si naordinuju až bude třeba zvednout energii.

Disease
Disease
18.04.2023 4 z 5

Opět solidní zábava a vlastně lepší než první díl. Bondovský závěr pobavil.

Eva398
Eva398
17.03.2023 4 z 5

Není to žádná krvavá detektivka. Odpočinkové čtení, které je dobře napsané! A knih mě baví. Děj se vždy vyvíjí a nenudí.

Hakate
Hakate
10.12.2022 5 z 5

Tahle "braková" detektivní série mě vážně velmi baví. Další skvělé odpočinkové humorné čtení. Opět mohu doporučit!! A opět plných 5*.
Larse jsem si zamilovala už od prvních minut minulého dílu.

Nuttelka
Nuttelka
07.12.2022 4 z 5

(Audiokniha)
Další případ pro Larse a opět super poslech. Opět jsem se ani minutu nenudila, baví mě jeho styl života... ale chtělo by to k němu nějakou ženu :-) Těším se na další díl.

tlllk
tlllk
24.11.2022 3 z 5

Nie som masochista, po tom čo som sprasil prvý diel, som sa na druhý fakt nechystal, ale náhoda chcela že sa mi pokazil telefón s knihami a jediné čo som mal po ruke bolo pokračovanie. Ale k veci, myslím že druhý diel bol lepší, aspoň ta pointa ma pobavila. Ok detektív bol stále natvrdlý, nečakáte od tvrďáka také chyby a následnú sebareflexiu, ale už ubral z gender korektných vsuviek a na koniec neostal ako osol. Nie je to vrchol žánru, ale možno práve keď od toho nič nečakáte ....

hnusák
hnusák
21.11.2022 4 z 5

Nemůžu si pomoci, ale Lars je moje krevní skupina, žádný superman a žádný velký myslitel, i když to má v hlavě srovnané, občas dostane nakládačku, ale umí se z toho s grácií oklepat. Suma sumárum, příjemná oddychovka na rychlé čtení.

Swissman
Swissman
07.11.2022 4 z 5

Opět skvělé čtení. Ale první díl se mi přeci jen líbil o trochu víc.

medlovice
medlovice
28.10.2022 5 z 5

Já mám i něco dělat, Larsi jako uklízet a vařit a nakrmit zvířata a místo toho sedím a čtu. Nespím a čtu. Pak sedím v autě a čekám na manžela a z toho se najednou stává sledovačka . Byla jsem s tebou všude. V baru, ve Stardustu, znám tvůj byt , potkáváme stejné lidi. Baví mě být s tebou.

darbujan8924
darbujan8924
18.08.2022 4 z 5

Lars se skvěle čte.
Je to od něj druhá knížka co jsem přečetl na jedno nadechnutí.
Skvělé popisuje "Zlatou naivní, generaci" a fóry, taky stojí za to.. :)
a ten konec s "červem" a "intergalaktická' je pecka :)

zbuy
zbuy
28.07.2022 4 z 5

Trochu slabší než první díl, ale pořád super čtení.

smardice
smardice
06.07.2022 5 z 5

Druhý díl z odpočinkové detektivky. Sice jednodušší zápletka a nejasný konec, ale skvělé hlášky okořeněné sarkasmem, skvělá muzika a skvělý přednes.

Mickhesh
Mickhesh
30.06.2022 4 z 5

Říkat tomuhle detektivka je spíše odvážný počin, ale na obálce se to hezky vyjímá že? Nicméně říkat tomu dobré oddechové čtivo s dobrou zápletkou, spádem, sympaťákem v hlavní roli už zní jako přesně to, co tahle kniha je.. Chtě nechtě 80%. Lepší jak první díl, což se stává na této planetě.. asi nikdy!