Lars láme kosti

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

LARSŮV NEJPODIVNĚJŠÍ PŘÍPAD: JAKO BODYGUARD POPOVÉ HVĚZDY… Lars, neortodoxní soukromé očko, milovník bourbonu a řízné muziky, dostane tu nejpodivnější zakázku, jakou si kdy uměl představit. Z pozice insidera má dohlédnout na bezpečí popové hvězdičky Laury B.Itch, která se stala adresátem nevybíravých anonymních dopisů. Kdosi jí vyhrožuje způsobem, který nejen že není v souladu s bontonem, ale dokonce ani se životem. Je anonym opravdu schopný činu a Laura skutečně v nebezpečí? Právě to má Lars za úkol zjistit a následně diskrétně vyřešit. Situaci ovšem komplikuje fakt, že pisatel možná pochází z opravdu vysokých kruhů… Lars tuší, že tentokrát se bude muset vypořádat nejen s nebezpečným protivníkem, ale také s prostředím, v němž se cítí jako rockový slon v porcelánu. Nemluvě o ženských zbraních, kterými vládne samotná Laura…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401497/big_lars-lame-kosti-Tnt-401497.jpg 4.3222
Nahrávám...

Komentáře (76)

Kniha Lars láme kosti

Eva398
17. března

Není to žádná krvavá detektivka. Odpočinkové čtení, které je dobře napsané! A knih mě baví. Děj se vždy vyvíjí a nenudí.

Hakate
10.12.2022

Tahle "braková" detektivní série mě vážně velmi baví. Další skvělé odpočinkové humorné čtení. Opět mohu doporučit!! A opět plných 5*.
Larse jsem si zamilovala už od prvních minut minulého dílu.


Nuttelka
07.12.2022

(Audiokniha)
Další případ pro Larse a opět super poslech. Opět jsem se ani minutu nenudila, baví mě jeho styl života... ale chtělo by to k němu nějakou ženu :-) Těším se na další díl.

tlllk
24.11.2022

Nie som masochista, po tom čo som sprasil prvý diel, som sa na druhý fakt nechystal, ale náhoda chcela že sa mi pokazil telefón s knihami a jediné čo som mal po ruke bolo pokračovanie. Ale k veci, myslím že druhý diel bol lepší, aspoň ta pointa ma pobavila. Ok detektív bol stále natvrdlý, nečakáte od tvrďáka také chyby a následnú sebareflexiu, ale už ubral z gender korektných vsuviek a na koniec neostal ako osol. Nie je to vrchol žánru, ale možno práve keď od toho nič nečakáte ....

hnusák
21.11.2022

Nemůžu si pomoci, ale Lars je moje krevní skupina, žádný superman a žádný velký myslitel, i když to má v hlavě srovnané, občas dostane nakládačku, ale umí se z toho s grácií oklepat. Suma sumárum, příjemná oddychovka na rychlé čtení.

Swissman
07.11.2022

Opět skvělé čtení. Ale první díl se mi přeci jen líbil o trochu víc.

medlovice
28.10.2022

Já mám i něco dělat, Larsi jako uklízet a vařit a nakrmit zvířata a místo toho sedím a čtu. Nespím a čtu. Pak sedím v autě a čekám na manžela a z toho se najednou stává sledovačka . Byla jsem s tebou všude. V baru, ve Stardustu, znám tvůj byt , potkáváme stejné lidi. Baví mě být s tebou.

darbujan8924
18.08.2022

Lars se skvěle čte.
Je to od něj druhá knížka co jsem přečetl na jedno nadechnutí.
Skvělé popisuje "Zlatou naivní, generaci" a fóry, taky stojí za to.. :)
a ten konec s "červem" a "intergalaktická' je pecka :)

1

Doporučujeme

Rychlopalba
Rychlopalba