jehanys jehanys komentáře u knih

Tajemství živých Tajemství živých Carol Wyer

Moc mě ta kniha bavila.

14.06.2019 4 z 5

Znesvětitel Znesvětitel Paul Finch

Na mě už moc akční. První kniha v sérii mě bavila víc. Dám si pauzu a pak se pustím do další

23.05.2019 3 z 5

Skvěle.
Další knížka, kde příběh i hlavní hrdina jsou uvěřitelní a kdy se těším na další autorův počin. Miko je mi moc simpatický a věřím, že jeho další život bude pokračovat. Co bych vytknul, je málo stran textu a přidal bych alespoň jednou tolik.
Díky Vám pane Goffo mám spoustu krásných večerů. Prosím pokračujte.

22.04.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Přečteno jedním dechem.

11.03.2019 5 z 5

Na mušce lovce Na mušce lovce Albrecht Wacker

Těžko, moc těžko hodnotit. Při čtení této knihy jsem přemýšlel o lidech, kteří zažili hrůzy války. Vůbec nechápu, jak to mohli vydržet. Myslím vojáky, civilisty a to na obou stranách. Nechápu. Máme veliké štěstí, že žijeme v dnešní době.

25.02.2019 4 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Linda S. Howington

Vydržel jsem do půlky. Pak mě to přestalo bavit. Ten začátek docela šel. Ale dron nad městem nikým nepozorován, nebo sedící na lampě veřejného osvětlení ? Dál to nešlo.

18.02.2019 1 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Má to spád, napětí a skvěle se to čte. Jen Jurek je jako z jiného světa. Co vše dokáže s jednou rukou a protézou.. . V televizi bych to asi vypnul. Přesto jsem v době nemoci přečetl za dva dny. Tak snad příště bude Bobr trochu uvěřitelnější.

03.02.2019 4 z 5

Hlas Hlas Arnaldur Indriðason

Pro mě trochu bez napětí a náboje. Děj trochu roztažený a místy nudný. Hlavní hrdina se mně jako policista moc nelíbil.

28.12.2018 2 z 5