jaste jaste komentáře u knih

Nenávist Nenávist Chris Carter

Tak to byla zase jízda....až na pár nesrovnalosti, které ale ráda odpustim, zase téměř dokonale dílo.

22.09.2019 5 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Taková klasická Lanczová. Nepřekvapilo, nezklamala, nenadchla.

18.05.2019 4 z 5

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

vynikajici kniha

27.03.2019 5 z 5

Heydrich, Geli a Eva Heydrich, Geli a Eva Jan Minář

Vzhledem k zajimavemu tematu jsem cekala mnohem vice. Neurazi, nenadchne, docetla jsem, ale znovu se k ni rozhodne nikdy nevratim.

09.03.2019 1 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Ja se omlouvam, ale tentokrat to proste nebylo TOP of the TOP, jak jsem u Cartera zvykla. Ten konec byl takovy odflaknuty a posledni stranky, kde autor lacine laka na dalsi dil, to uz si snad mohl odpustit. Jinak ale ctive jako vzdy, zajimava zapletka, ale nebyl to Carter, na ktereho jsem zvykla.

25.10.2018

Targa: Okamžik před smrtí Targa: Okamžik před smrtí B.C. Schiller

Přišlo mi to dost překombinované a nemám ráda otevřené konce. Čtyři hvězdičky za atmosféru a hrdiny.

03.10.2018 4 z 5

Útěky Útěky Josef Škvorecký

Lída Baarova mi byla velmi nesympatická, ani styl, kterým byla kniha napsaná mě nenadchnul

09.10.2017 3 z 5

Bůh v renaultu Bůh v renaultu Michal Viewegh

Tohle uz nebyla spisovatelska sebevrazda jako poslednich par knih, ktere vysly po autorove nemoci, ale stale mi to prijde dost nedotazene. Asi dve povidky nadprumerne, ostatni dobre, ale "zabil" to zaver nebo zaver dobry, ale povidka podprumerna. Dala bych tri hvezdy, jen kdyby Oskar prestal konecne fnukat a mlit o rozvodu.

06.10.2017 2 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Vyborna kniha, rozhodne stoji za precteni.

25.09.2017 5 z 5

Krakatit Krakatit Karel Čapek

Bohuzel se musim priklonit k negativnim komentarum. Od maturity, coz uz bude dobrych patnact let jsem pana Capka necetla a tak trosku jsem mela pocit, ze mu to dluzim. Proto vyber knihy starsi nez ctenar, kterou jsem mela splnit v ramci ctenarske vyzvy, byl jasnou volbou. Tema sice velmi nadcasove...ale to bylo tak vsechno. Hrdina se choval jako blazen, mel pletky s kazdou kterou potkal, k tomu postava Boha a Dabla na konci knihy...a dilo zkazy dokonano.

28.08.2017 2 z 5

Dva proti Říši Dva proti Říši Jiří Šulc

Výborné napsáno, strhující příběh. Rozhodně doporucuji

12.07.2017 5 z 5

Proč Gabčík nestřílel Proč Gabčík nestřílel Lubomír Kubík

Výborná kniha, po shlédnutí Anthropoidu jsem si chtěla o atentátu ještě něco přečíst a kniha rozhodně nezklamala

25.06.2017 5 z 5

Trestankyně: Příběh Růženy Vackové Trestankyně: Příběh Růženy Vackové Milena Štráfeldová

Vyborna kniha, kterou by si mel presict kazdy sympatizant KSC a obhajce starych casu.

08.04.2017 5 z 5

Medvídek Bruno Medvídek Bruno neznámý - neuveden

Velmi pekna a poucna knizka pro male deti. Trileta dcera ji miluje.

13.03.2017 5 z 5

Vysoké hry inspektora Rádla Vysoké hry inspektora Rádla Marek Skřipský

Vyjde prosím ebook?

11.02.2017 4 z 5

Porno a já Porno a já Tarra White (p)

Tento ehm...pocin...nejde snad brat jinak nez dalsi studnu na penize. Necekala jsem nic zvlastniho, ale kecy typu Moje prvni laska byl Kuba, Ma nejlepsi kamoska je Kaja a Ty nejlepsi boty jsem si koupila v Brne, to se fakt nedalo. Precetla jsem ze zvedavosti, a abych si mohla odskrtnout kolonku pisicich slavnych osobnosti ve ctenarske vyzve. Splneno, doufam, ze se ke slecne uz nikdy nevratim.

05.11.2016 odpad!

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Na knihu jsem se strasne tesila, ale tentokrat uz autor prekrocil miru naisili, ktera je pro me unosna. Nekolikrat jsem knizku malem odlozila. Zaver byl strhujici.

17.10.2016 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Cekala jsem cervenou knihovnu. Cekala jsem totalni lovestory, ktera bude sice pekna, ale nikoli prekvapiva. Tohle nebyla ani lovestory, ani neskoncila tak, jak bych cekala. Moc prijemne prekvapeni. Doporucuji

16.08.2016 5 z 5

Hvězdy nad námi – Vzpomínky dítěte, které přežilo osvětimské peklo Hvězdy nad námi – Vzpomínky dítěte, které přežilo osvětimské peklo Eva Slonim

O koncentračních táborech jsem toho už přečetla hezkou řádku. Tohle nebylo špatné, ale Souhlasím, že je to kniha spíš pro mladší čtenáře.

03.07.2016 4 z 5

Němci Němci Jakuba Katalpa (p)

Zajimava kniha, napsana moc peknym jazykem. Velke mnozstvi postav a prolinajici se casove linie. Urcite stoji za precteni, ale na vrchol zebricku bych ji asi nepostavila.

29.05.2016 4 z 5