Targa: Okamžik před smrtí přehled

Targa: Okamžik před smrtí https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/384659/bmid_targa-okamzik-pred-smrti-Vzu-384659.jpg 3 57 57

Targa série

1. díl

Targa Hendricksová nemá přátele, rodinu ani lásku. Dokonce ani strach. Nemá nic, co by mohla ztratit. Proto je tak dobrá v tom, co dělá. Jako tajná agentka chytá sériové vrahy přímo při činu. Jenže existují jen dva způsoby, jak uspět – stát se jejich obětí, nebo je přesvědčit, že je stejná jako oni. Další, koho musí Targa dostat, je univerzitní profesor psychologie posedlý nahráváním posledních slov svých obětí. Uvěří tajné agentce? Kdo ve hře na život a na smrt zvítězí?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , XYZ (ČR)

Targa - Der Moment, bevor du stirbst , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Targa: Okamžik před smrtí. Přihlašte se a napište ho.

Sixtinka144
předevčírem 3 z 5

Knihu jsem kdysi dostala zdarma k nákupu, takže jsem od ní neměla nějaká valná očekávání. Naštěstí jsem byla mile překvapena, protože styl jakým je napsaná, mi opravdu sednul. Jsou zde nudnější pasáže a akčnější pasáže, některé kapitoly bych vynechala úplně, protože byly nakonec docela zbytečné a kniha by se bez nich v pořádku obešla. Co musím vytknout je velká nereálnost postav. Já mám ráda fantasy, ale u detektivek bych čekala, že budou alespoň trochu realisticky založené. Taky je vyloženě sériový vrah, o kterém vědí, ale nikdo pořádně nic nedělá a v klidu ho nechají se dvěmi dalšími potencionálními oběťmi. Četlo se to ale dobře, proto knihu hodnotím průměrně.

Mája777
22.10.2022 4 z 5

Nebylo to tak zlé. Přečetla jsem ji za jeden den. Ale proč musí být téměř každý vyšetřovatel něčím posedlý. Kam se poděli Colombové, Maigretové, Exnerové a ostatní ze staré detektivní školy. Dnes už nejde o hloubku vyšetřování, ale jde o to čím čtenáře zase ohromit.
Trochu mě mrzí, že jsem si nevšimla, že toto je první díl a druhý je asi v nedohlednu.
Tak třeba někdy …
(22. 10. 22 - 23 925 - 55)

DominaCZ
30.03.2022 odpad!

Jako...neměla být ona mega inteligentní?? A pak " podá jí malou součástku.
-To je vysílačka.
*Co já s tím??
Je jí jasné, že to nepoužije."
Jako na co by vysílačka asi tak byla??
A jako jak nepoužije?? Si tam hodlá dělat co chce a VŠE jí projde?? Hnus.

Nechápe ani co znamená dostat se vrahovi pod kůži?? Sorry to je potom ale blbá, a ne inteligentní :)

Ne, nelze...nedám to. Odkládám.

Knižní novinky (27. srpna - 9. září)

27.08.2018

Kniha Targa: Okamžik před smrtí v seznamech