jaste jaste komentáře u knih

Divné děti a smutná kočka Divné děti a smutná kočka Petra Soukupová

Moc pěkná kniha, občas je vyprávění trochu rozvláčné, ale i tak jsme si to užili. Dětem 8 a 10 se líbila moc.

13.03.2024 5 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Trochu mi to připomínalo Petera Maye. Na mne moc rozvlacne, až moc pomalu plynouci.

04.03.2024 3 z 5

Holka, která zachránila Vánoce Holka, která zachránila Vánoce Matt Haig

Úžasná, krásný příběh. Poslouchala jsem v auditu a podání bylo vynikajici

17.12.2023 5 z 5

Dědečku, vyprávěj - Příběhy starého Orientu Dědečku, vyprávěj - Příběhy starého Orientu Ladislav Špaček

Hezké vyprávění, dětem se bude líbit. Jen mě mrzí, že se Viktorka neposouvá, ac už je starší, mluví a chová se na 5

08.11.2023 4 z 5

Zmizelá Šumava Zmizelá Šumava Emil Kintzl

Nenadchlo, nejsou to mnohdy příběhy, jako spíš krátké příhody. Čekala jsem něco kompaktnějšího. Rodáky asi potěši.

07.08.2023 3 z 5

Sluha dvou pánů Sluha dvou pánů Carlo Goldoni

Nějak mě to nenadchlo, zamotaná pletenice jako většína komedii z té doby

26.07.2023 3 z 5

Balíček Balíček Sebastian Fitzek

Nesedlo mi to, nemám ráda překombinované fantasmagorie

21.07.2023 3 z 5

Náhradník Náhradník Princ Harry (p)

Zajimavy vhled do zivota kralovske rodiny, jak se ostatni lidi chovaji k sobe navzajem, vecne udrzovany odstup a dodrzovani protokolu. Pasaze vypravene samotnym Harrym o svem zivote uz mi tak zajimave neprisly, bylo to takove nabubrele, sebestredne... Nejvic me iritovalo adorovani vsemoznych drog.

12.06.2023 1 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Ja se omlouvam, ale tohle me vubec nebavilo. Nemam rada superhrdiny ala Joona Lina, ktery se do kazde akce pusti bezhlave, aniz by domyslel dusledky a vyjde z nich jako superhrdina. A ten konec....no comment.

02.06.2023 3 z 5

Hlas pro vraha Hlas pro vraha Olina Táborská

Atmosfera doby...ano, to bylo fajn. Cekala jsem detektivku, bohuzel jsem si neprecetla recenze. Kniha by byla sama o sobe fajn, kdyby byla zkracena na polovinu a kdyby byla pronikavejsi detektivni linka.

30.05.2023 2 z 5

Kniha je vyborna, opravdu jsem se bala, a to jsem dospela. Vyslechnuto jako audio.

28.04.2023 5 z 5

Dědečku, vyprávěj o Česku Dědečku, vyprávěj o Česku Ladislav Špaček

Já se přiznám, že zde už mám opravdu problém s Viktorkou. Myslím, že by holčičce mnohem víc slušel předškolní nebo mladší školní věk. Na šestou třídu už její chování opravdu neodpovídá. Jinak pěkně, poučné.

30.03.2023 4 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Tohle ve me bude zase asi rezonovat dlouho, ostatne jako kazda kniha pani Dvorakove. Cekala jsem danajsky dar uplne jineho razu. Rozhodne stoji za precteni, jen necekejte odpocinkovou literaturu.

06.03.2023 5 z 5

Dům pod náměstím Dům pod náměstím Markéta Hejkalová

Uz tu bylo asi vsechno receno. Nemastne, neslane, prekombinovane.

12.01.2023 3 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Poslouchala se mi velmi dobre, jen jsem cekala nejak vetsi propojeni jednotlivych postav.

06.01.2023 4 z 5

Jelení vršek Jelení vršek Hana Marie Körnerová (p)

Asi jsem cekala vic, nez historickou cervenou knihovnu. Mne bohuzel nicim neuchvatila.

05.01.2023 3 z 5

Tenkrát o Vánocích Tenkrát o Vánocích * antologie

Až na povídku pana Stancika, která vzala Vánoce opravdu jen okrajově, se mi líbily všechny.

01.01.2023 4 z 5

Sněhová sestřička Sněhová sestřička Maja Lunde

Tak ta byla nadherna....

07.12.2022 5 z 5

Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Štěpán Javůrek

Nebylo to spatne, audiokniha se dobre poslouchala, pribeh hezky ubihal, ale neco mi tam chybelo. Vadi mi neuzavrenost pribehu, ktery ale bude mit pokracovani v knize Sudetsky dum 2.

02.12.2022 4 z 5

Vrah andělů Vrah andělů Andrew Mayne

Moc nechapu, tady to 90%+ hodnoceni, mne to prislo cele strasne pritazene za vlasy. Jedine, co mi prislo zajimave, bylo prozrazovani kouzelnickych kousku. Jinak byla detektivka az moc dokonala, na konci nic moc poradne vysvetleno. Poslouchala jsem jako audioknihu a ani ta mi neprisla nijak prevratne nactena. Uz po autorovi asi znovu nesahnu.

17.11.2022 2 z 5