janulle1997 janulle1997 komentáře u knih

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Kamarádky mi knížku (spíš tlustou bichli) doporučili. I když nečtu takové scifi žánry, velmi se mi kniha líbila. Ze začátku jsem nemohla pochopit děj, ale poté jsem se do ní pořádně začetla. A nakonec jsem zjistila, že ta tlustá knížka mohla být ještě trošku tlustší :).

02.02.2014 5 z 5

Mlhovina Mlhovina Amy Kathleen Ryan

Knížka se mi velmi líbila.

20.01.2014 5 z 5

Legenda Legenda Marie Lu

Knížka se mi velmi líbila. Rozhodně si koupím druhý díl. SPOILER Normálně u knížek neprožívám, že se někdo obětuje pro druhé, ale v této ano. Když se obětoval Dayův brácha, bylo mi to strašně líto.

21.12.2013 5 z 5

Proměna Proměna Nancy Lindsay Jones Holder

Tato knížka je úžasná, patří mezi mé nejoblíbenější. Jsem velmi ráda, že jsem si ji v knihovně půjčila. Strašně se mi líbí, že se čtenář každou chvíli dozvídá nějakou šokující věc.

24.09.2013 5 z 5

Zákon smečky Zákon smečky Nancy Lindsay Jones Holder

Kniha se mi velmi líbila, miluji tuto skvělou sérii knih. Velice se mi líbí, jak nic není na sto procent jisté a za každou kapitolu se stane něco zajímavého. Velmi fandím Katelyn a Trickovi ♥

24.09.2013 5 z 5

Záhrobie Záhrobie Alexandra Adornetto

Tato kniha se mi více líbila než první díl. Bylo tam více napínavého děje.

01.08.2013 5 z 5

Ledová země Ledová země John Flanagan

Všechny knihy Hraničářova učně se mi velmi líbily, těším se až si přečtu další díly.

08.07.2013 5 z 5

Terapie láskou Terapie láskou Matthew Quick

Zajímavá knížka, kniha je jiná než film, doporučuju přečíst první knižku

22.05.2013 5 z 5

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Tato série knih patří mezi mé nejoblíbenější. Je plná nečekaných zvratů a Sophii se vždy stane to nejhorší a nejméně očekávané. V prvním díle jsem vůbec nečekala a dost mě dostalo, že Archer je od Oka.

22.05.2013 5 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Tato knížka je úžasná, patří mezi moje nejoblíbenější :)

07.05.2013 5 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

Knížka byla velmi zajímavá, vůbec by mě takový děj nenapadl. Velmi mě zaujal. Těším se až se pustím do dalších dílů

Splynutí Splynutí Maggie Stiefvater

5 hvězdiček jsem dala nejspíš jenom kvůli tomu konci a také, že spisovatelka nezabila Colea. Začátek mi ale připadal divný. V minulém díle Sam slíbil, že najde lék pro Grace, ale vlastně vůbec nic nedělal. Jako kdyby bylo všechno v pohodě. Kdyby Cole nepřišel s tím lékem ve stříkačce, nevím jestli by Sam pro záchranu Grace něco pořádnýho podnikl...
Ale série byla dobrá, žádný průměr, ani podprůměr :)

Váhání Váhání Maggie Stiefvater

Knížka se mi líbila, ale děj se pořádně rozběhl až na konci knihy. Byl slabší než u první knihy Mrazení.

02.04.2013 4 z 5

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Tuhle knížku jsem četla a líbila se mi, neříkám ale, že byla úžasná. Někdy se příběh celkem vlekl, ale zajímavě to autorka vymyslela. Měla velmi dobrý nápad.

Dokonalý pár Dokonalý pár Ally Condie

Na knihu jsem se velmi těšila a nemohla jsem se dočkat, až mi ji v knihovně půjčí. Přečetla jsem ji za 2 dny a líbila se mi. Akorát před ní jsem četla velmi mnoho knih s napínavým dějem a samou akcí a tak se mi zdála trošku utahaná, ale velmi se těším na další díl a jsem zvědavá jak to všechno dopadne...

15.03.2013

Divergence Divergence Veronica Roth

Knížku jsem si koupila a doufala jsem, že jsem neudělala chybu, ale je skvělá a těším se na další díl, který dostanu na svátek. Jsem zvědavá, co se ve dvojce stane. Mám ráda Tris i Čtyřku a taky bych Čtyřce dala do držky, kdyby mi řekl: Seber se. Jseš trapná. :D

15.03.2013 5 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Knihy serie Smecka se mi velmi libily, asi nejvice prvni dil, bohuzel jsem byla zklamana koncem tretiho dilu.

09.03.2013