Janniska Janniska komentáře u knih

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Za mě super kniha!Napětí až do samého konce.Přečteno doslova jedním dechem.

03.05.2017 5 z 5

Horory na dobrou noc 2 Horory na dobrou noc 2 Anthony Horowitz

Tóny opět nezklamal.Vždy se pobavím,vystraším a odpočnu si.Opravdu super čtení před spaním.

27.04.2017 5 z 5

Čtyři roční doby Čtyři roční doby Stephen King

Nadaného žáka a Tělo jsem četla již před lety a další dvě povídky v této knize mě jen utvrdili v tom že jsem sáhla po dobré knize.Dovršila jsem četbu zhlédnutím zfilmovaných výše jmenovaných povídek a nemělo to prostě chybu(zhlédnout Nadaného žáka doporučuji)Za mě prostě jednička (ikdyž pravda,můj názor na díla S.Kinga je asi skreslený,prostě ho miluju :-)

20.04.2017 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Krásná kniha,čtená jedním dechem.Jsem ráda že jsem nejdřív četla knihu a pak viděla film , ten byl celkem zklamáním.U knihy jsem brečela jak želva.

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Super knížka.Možná je psaná pro trochu jiné ročníky,ale mě se moc líbila.Od tří čtvrtin jsem trochu věděla jak asi dopadne,ale nezabránilo mi to ji "sežrat" do poslední stránky.Teď ji půjčím neteři :-)

18.04.2017

Doteky noci Doteky noci Lenka Lanczová

Oddychovka, zavzpomínala jsem na pubertu kdy jsem nečetla nic jiného než paní Lanczovou.Ráda se k jejím knížkám vracím když potřebuju pauzu od hororů a detektivek :-)

18.04.2017 4 z 5

Super vtipná kniha,přečetla jsem ji za cestu vlakem na Slovensko a ani nevím jak sem dojela.Nemohla jsem se odtrhnout a mrzelo mě že už je konec.

18.04.2017 5 z 5

Deník kastelána Deník kastelána Jan Bittner (p)

super čtení!Trošku jsem se bála že po sérii Aristokratky se mi bude jiné autorovo dílo číst těžko,ale opak byl pravdou.Moc jsem se bavila a knihu jsem předala dál do rodiny.Líbila se mojí i mamce.Doporučuji

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Velmi napínavá kniha od začátku do konce.Líbilo se mi postupné odkrývání charakterů postav.Trochu mi vadilo autorčino skánání od postavy k postavě v jednotlivých kapitolách a velmi stručný popis vyšetřovacího detektiva.Celkově na mě kniha působila dobře.

18.04.2017 3 z 5

Snuff Snuff Chuck Palahniuk

Autor se pustil rozhodně do nevšedního a na první pohled zajmavého tématu , na první pohled.Druhý pohled byl trochu zklamáním.Knihu jsem přečetla za jeden den , nebyla to úplně ztráta času , ovšem čekala jsem od knihy asi trochu víc.Vzhledem k tématu něco trochu víc napínavého,něco víc sexy,něco víc....možná až moc.Rozhodně musím autorovi pochválit vykreslení situací a postav,ale podruhé bych si knihu nepřečetla.

18.04.2017 3 z 5

Můj kámoš Ježíš Můj kámoš Ježíš Lars Husum

Knížka super,četla se jedním dechem,jen ten konec mně trošinku zklamal,přidala bych ještě kapitolu,nemám ráda konce stylem "zbytek si domysli".

02.04.2017 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Velmi poutavá detektivka.Nedala mi ani spát.Jen ten konec se mi zdál trochu moc hrr,čekala jsem delší závěr,ale to nevytýkám.Super napínavé čtení

29.03.2017 5 z 5

Právo nálezce Právo nálezce Stephen King

Pro mne je zbytečné něco komentovat,Kinga miluju a sežeru očima i lístek s nákupem když ho napíše.Jednim slovem -KRÁL

26.03.2017 5 z 5

Konec hlídky Konec hlídky Stephen King

Skvělé pokračovaní pana Mercedesa,napínavé od začátku do konce.Bomba!

02.03.2017 5 z 5

Deštivý den Deštivý den Jiří Kostka

Děkuji za knihu.
Velice zajmavý příběh,dobře napsaný,hezky se mi četlo,musím přiznat že skoro na jeden zátah(ve skutečnosti na 4) nejen že jsem občas zaslzela(to asi ženský u takovýchto knížek prostě dělají) ale moc mě bavil posun děje a nečekané rozuzlení.Ke konci jsem si nahlas řekla ,,to snad ne,dělá si p***? opravdu jsem nečekala že se děj takto zvrtne a zamotá.Super!určitě budu doporučovat.

10.02.2017 5 z 5

Americká hospodyňka Americká hospodyňka Helen Ellis

Dost slabá knížka.Moc sem se těšila až se k ní pročtu a bohužel jsem byla zklamaná.Povídky mi přišli o ničem,jakoby jim něco chybělo,přišlo mi to celé vytržené z kontextu.Sáhla jsem asi vedle...

07.02.2017 1 z 5

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

Ani jsem nečekala jak hlubší význam tahle kniha má.Čekala jsem románek o holce která přišla o sestru,potká na střední kluka a blá blá...ale byla lepší než jsem čekala.Dokonce i slza mi ukápla.

05.02.2017 4 z 5

Frankieho otázky před spaním Frankieho otázky před spaním Kate De Goldi

Celkem milá,dobře čitelná kniha o velkých starostech malého kluka.Rychle jsem ji přečetla,jen jsem od ní možná čekala o trochu víc.

01.02.2017 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Začla jsem knihu číst ze strany Veroniky a jsem ráda.Přišlo mi že Jáchym toho na ségru ve své části moc vykecal a kdybych začla jím,věděla bych až příliš detailů.´Pan Hartl mě nadchl,ostatně jako u všech svých.Poutavé čtení které mne nenechalo odpočinout.Prostě jsem musela číst dokud jsem viděla na písmena,lačná po tom jak to všechno dopadne.prostě Bomba!:-)

15.01.2017 4 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Super!!!Dnes jsem ji dopoledne dostala do ruky a právě jsem ji dočetla!!!jedním dechem...jestli na mě někdo mluvil tak nevím co...

05.01.2017 5 z 5