Horory na dobrou noc 2

Horory na dobrou noc 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47673/bmid_horory-na-dobrou-noc-2-IfS-47673.jpg 4 186 33

Horory na dobrou noc série

Další soubor hororových povídek Anthonyho Horowitze, v nichž jsou hlavními (a nechtěnými) hrdiny děti, určených pro mladé čtenáře a pochopitelně i pro jejich rodiče. Čeká na ně stopař, který není tím, kým se zdá být, strašidelná vesnice ukrývající hrůzné tajemství, mobil, kterým se dá dovolat mrtvým i vražedný výtah. Můžete se těšit na šokující pointy i notnou dávku černého humoru. Horory na dobrou noc 2 jsou působivou sbírkou děsivých příběhů od uznávaného autora a televizního scenáristy Anthonyho Horowitze.... celý text

Horory , Povídky , Pro děti a mládež

Vydáno: , BB art

More Horowitz Horror , 1999

jaroiva
jaroiva
23.10.2019 5 z 5

I když některé povídky byly trochu slabší, jako celek mě to prostě bavilo, takže mi to vychází na takových 90% a hvězdičku nemůžu strhnout.
Na dobu kolem halloweenského běsnění je to ideální žánr.

Ťapulka
Ťapulka
08.11.2018 4 z 5

Úžasná kniha, kterou jsem si užila. Nejdříve jsem po ní sáhla, abych ji mohla doporučit synovi a abychom si o ní spolu mohli povídat, a teď určitě vím, že si moc ráda a s chutí přečtu i první a třetí díl :-). Nejvíce se mi líbil Výtah, Stopař a A telefon zmrtvěl (ten mi dojal i k slzám...)

sany.66
sany.66
25.08.2018 4 z 5

Nejvíc se mi líbil příběh Výtah a Stopař. Ostatní se mi zdály slabší nebo spíš takový tipický. Výtah mě velice překvapil a musela jsem to číst vícekrát, protože jsem tomu spíše nemohla uvěřit. :D A stopař také ten konec... nečekala jsem to.

NymphMaeve
NymphMaeve
14.03.2018 5 z 5

Autor ani na podruhé nezklamal, příběhy jsou super, moc mě bavily a jsem ráda, že se mi podařilo si knihu sehnat, protože se k ní určitě brzy zase vrátím :)

syskas
syskas
21.02.2018 5 z 5

Vzhľadom na to, že jeden web neoprávnene používa naše profily a komentáre ku knihám, som sa rozhodla nehodnotiť slovne žiadne knihy. Ukážka tu:

Terry.89
Terry.89
25.01.2018 3 z 5

Příjemné oddechové čtení před spaním.

buldozer5
buldozer5
23.07.2017 5 z 5

Ještě teď mi přebíhá mráz po zádech, když si vzpomenu na některé obzvlášť strašidelné povídky :-)

Janniska
Janniska
27.04.2017 5 z 5

Tóny opět nezklamal.Vždy se pobavím,vystraším a odpočnu si.Opravdu super čtení před spaním.

dominika2585
dominika2585
06.12.2016 4 z 5

Další díl opět nezklamal. Takové oddychové čtení, člověk se někdy místo strachu až pobaví :)

niki-chan
niki-chan
28.05.2016 5 z 5

Pokračování se mi líbilo o něco více, než první kniha. A příběh s mobilem je nezapomenutelný

SeverusSnape
SeverusSnape
17.05.2016 5 z 5

Paráda ,nepochybně
A.H je mistr hororových děl pro adults

anna2449
anna2449
07.02.2016 5 z 5

Fuj teda,ten konec mne vyděsil.Citila jsem se opravdu nesvá ! Jinak skvělé povídky.Miluji Horowitze,Povidka : Spálený ,mne velice pobavila:-)

Markette
Markette
14.01.2016 4 z 5

Nějaké story mě úplně nadchly jako například: Howardův konec, Výtah a docela i Telefon Zmrtvěl :) Ale nějaké mě vůbec nebavili a občas jsem měla chuť knihu odložit. Ale i tak dávám 3 hvězdičky za obsah a jednu za obálku:) Tudíž 4 :D

wooloong
wooloong
04.08.2015 3 z 5

Letní oddychovka s celkem povedenými povídkami, i když s mnohdy neoriginálními a průhlednými pointami. Aby se staly tyto povídky opravdu dobrými horory, musely by mít mnohem lépe budovanou atmosféru.

Barat
Barat
10.06.2015 4 z 5

Podobná jako jednička, jen více napětí a humoru. Ale žádné opravdové horory nečekejte, toto je pouze oddechové čtení.

Ronnie68
Ronnie68
26.05.2015 5 z 5

Některé příběhy opravdu velice zajímavé a napínavé... kniha se mi líbila

Princezna22
Princezna22
21.10.2014 5 z 5

Horory v téhle knížce se mi líbili více než v prvním díle.. :-) bylo to takové oddechové čtení..

dark.ma93
dark.ma93
12.07.2014 4 z 5

Moc pěkně a vtipně a poutavě popsané. Některé povídky jsou slabší podle mě, jiné povedené. Nejlepší je dle mě Stopař, Výtah, Hovardův konec. Skvělé čtení na oddech :))

Pavlína 13
Pavlína 13
08.07.2014 4 z 5

Tato kniha pobavila mě i mou sestru,která si Horory na dobrou noc hned zamilovala ! :)
Doporučuju na noční čtení! :)

Bunburistka
Bunburistka
06.07.2014 3 z 5

Těmto povídkám bych dala jen tři hvězdičky, ale za ten konec ještě půlku hvězdičky přidám, protože mě opravdu moc pobavil a zaujal. :) Jinak některé povídky jsou více jiné zase méně zajímavé. Určitě to je takové oddechové a rychlé čtení