Horory na dobrou noc 2

Další soubor hororových povídek Anthonyho Horowitze, v nichž jsou hlavními (a nechtěnými) hrdiny děti, určených pro mladé čtenáře a pochopitelně i pro jejich rodiče. Čeká na ně stopař, který není tím, kým se zdá být, strašidelná vesnice ukrývající hrůzné tajemství, mobil, kterým se dá dovolat mrtvým i vražedný výtah. Můžete se těšit na šokující pointy i notnou dávku černého humoru. Horory na dobrou noc 2 jsou působivou sbírkou děsivých příběhů od uznávaného autora a televizního scenáristy Anthonyho Horowitze....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47673/big_horory-na-dobrou-noc-2-IfS-47673.jpg 4.2172

Horory na dobrou noc 2.

Horory, Povídky, Pro děti a mládež

Vydáno: , BB art

More Horowitz Horror, 1999

Kniha Horory na dobrou noc 2

jaroiva
23.10.2019

I když některé povídky byly trochu slabší, jako celek mě to prostě bavilo, takže mi to vychází na takových 90% a hvězdičku nemůžu strhnout.
Na dobu kolem halloweenského běsnění je to ideální žánr.

Ťapulka
08.11.2018

Úžasná kniha, kterou jsem si užila. Nejdříve jsem po ní sáhla, abych ji mohla doporučit synovi a abychom si o ní spolu mohli povídat, a teď určitě vím, že si moc ráda a s chutí přečtu i první a třetí díl :-). Nejvíce se mi líbil Výtah, Stopař a A telefon zmrtvěl (ten mi dojal i k slzám...)

sany.66
25.08.2018

Nejvíc se mi líbil příběh Výtah a Stopař. Ostatní se mi zdály slabší nebo spíš takový tipický. Výtah mě velice překvapil a musela jsem to číst vícekrát, protože jsem tomu spíše nemohla uvěřit. :D A stopař také ten konec... nečekala jsem to.

NymphMaeve
14.03.2018

Autor ani na podruhé nezklamal, příběhy jsou super, moc mě bavily a jsem ráda, že se mi podařilo si knihu sehnat, protože se k ní určitě brzy zase vrátím :)

syskas
21.02.2018

Vzhľadom na to, že jeden web neoprávnene používa naše profily a komentáre ku knihám, som sa rozhodla nehodnotiť slovne žiadne knihy. Ukážka tu:

Terry.89
25.01.2018

Příjemné oddechové čtení před spaním.

buldozer5
23.07.2017

Ještě teď mi přebíhá mráz po zádech, když si vzpomenu na některé obzvlášť strašidelné povídky :-)

Janniska
27.04.2017

Tóny opět nezklamal.Vždy se pobavím,vystraším a odpočnu si.Opravdu super čtení před spaním.