JanickaP JanickaP komentáře u knih

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Tak u tohohle dilu jsem se vazne pobavila a od srdce se zasmala. Bavil me mozna vic nez 1.dil.

06.12.2022 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Tohle je vazne rychla knížka, v koplexu mi to vubec nevadilo, ale ten konec mi prijde jakoby autorka potrebovala rychle na záchod,tak si odskočila,ale zapomnela se vratit a neco malo dopsat :D, proto o *mene. Kazdopadne Ben je VELIKY sympatak ️

28.11.2022 4 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Griffin je takovy sladous- v dobrem slova smyslu. Je dokonaly,pozorný a ma krasny charakter. Strasne jsem mu fandila a jsem rada,ze po celou dobu knizky je porad stejne "uhledny". Luca mi teda malilicko vadila, porad jsem cekala,ze se kousne a proste vsechen strach hodi za hlavu, ale ono s tema fobiema to asi tak lehke neni, nicméně me to trošku otravovalo, ze je takova bojacna. Ale celkove se mi knizka moc libila a klidne bych ji prelouskala znovu.

15.11.2022 5 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Tak prvne musim rici,ze jsem cetla jen posledni dil. Nejak me ty prvni 2 dily nelakaly a prislo mi to zbytecne natahovani. Jako dalsi vec,co me totalne iritovala, bylo jmeno hlavniho hrdiny...Lachlan :D, boze, kdo to vymysleeeel. Porad jsem mu chtela rikat lachtan,coz z takového drsnaka kterym byl delalo spis nějakého troubu :D. Ale knizka se da přečíst na 1 zatah, dej je pomerne rychly a zadne zbytecne zdrzovani. Kazdopadne me to uplne nevtahlo,abych nemohla prestat cist.

04.11.2022 4 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Opravdu jednoducha a rychleplynouci kniha. Zadna velka zdrzovacka nikde nebyla a myslím,ze je to škoda. Trochu mi ta kniha prijde jakoby ji chtela mit autorka rychle z krku. Uplne me to za srdce nevzal,proto 3 *.

29.10.2022 3 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Tady me to zacalo bavit,az kdyz byl Kill ostrihany . Nejak jsem se nedokazala smirit s tim,ze by mel dlouhe vlasy. Pak uz to bylo super. Toto je ma 2 . kniha od autorky a ona pise tak jemne,nezne. Tohle se mi proste líbí, zadna prehnana dramata. Urcite vezmu do ruky i jeji dalsi knizky. Opet byly vsechny postavy skvele,vsechny jsem si oblibila.

28.10.2022 5 z 5

Pod maskou nevinnosti Pod maskou nevinnosti Alessandra Torre

Rozhodne lepsi,jak 1.dil. Tady se konecne neco i delo. Bylo to zajímavé, komentare Julie me bavily. Muzu dat plny pocet *.

26.10.2022 5 z 5

Nevinnost se zavázanýma očima Nevinnost se zavázanýma očima Alessandra Torre

Z duvodu recenzi jsem byla dost skepticka...ale pravda je,ze tato kniha neni uplne terno,ale propadak take rozhodne ne! De Lucu jsem si oblibila, Julie mi neprisla jako zadna úplná naivka. Ba naopak,cekala jsem, za bude vice "lacinna", ale za me si svou hrdost udrzela :). V knizce bylo patrne i trochu humoru a cetla se velice dobre.

25.10.2022 4 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Po dlouhe dobe pisu recenzi. Ale tahle knizka byla tak mile krasna a nezna, ze to musim napsat. Opravdu dlouho me zadna kniha takhle nenadchla, nemohla jsem prestat cist. Mohla tam byt trochu vetsi zápletka (ten prostor tam byl),ale vlastne mi ani nevadilo, ze tam zadne velke ALE nebylo. Obe hlavni postavy (Macon a Delila) jsem si zamilovala, byli mi sympatycti a Macon mel pro me od zacatku neskutecne charisma, inteligenci a vtip. Nekolikrat jsem se behem cteni zasmala. Milostne sceny nebyly nikterak premrstene naopak konecne knizka, kde ten sex byl vlastne uplne normalni (zadne zapletene nohy a ruce :D). Davam tedy plny pocet * a verim,ze tato kniha nadchne temer kazdeho.

24.10.2022 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Na ty rencenze,ktere jsem o knize cetla,tak musim rici, ze nebyla uplne tak nejhorsi. Jasne,jsou tam veci,ktere by normalni holka neudelala,ac by byla sebevic zamilovana nebo by zkratka mela alespon nejakou dustojnost. Ale hodnotim to prumerne, cte se dobre a dej utika.

08.08.2022 3 z 5

Racer Racer Katy Evans

Nebylo to spatne,ale knizky o tatinkovi byly lepsi.

09.02.2021 4 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Tak tahle knizka me opravdu nudila...nejak me to vubec nevtahlo,a to mam obe autorky fakt v oblibe.

06.02.2021 3 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Docela jsem se zasmala,hezky pribeh,i kdyz trochu smutny. Kazdopadne jsem neudělala chybu ve vyberu.

06.02.2021 5 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Nechtela jsem tomu verit, ze by me mohla tahle knizka tak zaujmout, kdyz byla jen o Mel, ale opak se stal pravdou. Jak tu bylo uz jednou psáno, rekla bych ze je to nejlepsi dil z cele serie, ktera doted je.

03.10.2019 5 z 5

Legenda Legenda Katy Evans

Bylo to dost podobne zactku Remyho a Brook, ale bavilo me to. Bylo to rychle, zadne extra zdrzovacky a libil se mi tady i Remy jako hodnej "tatka".

02.10.2019 4 z 5

Remy Remy Katy Evans

Tak tenhle dil byl asi nejlepsi-prozatim. Byl vtipny, ryze muzsky a rychly. Remy je fajnovy chlapik, ne jedna zena by takového chtela mit doma.

30.09.2019 5 z 5

Šance Šance Katy Evans

Stejne dobra knizka jako prvni dil. Dokonce jsem se i zasmala nekterym Melaninym poznamkam. Jsem zvedava, co mi nabidne dil 3.

28.09.2019 4 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Zajimava knizka. Cetla se snadno a dej byl zajimavy, jen se tam pomerne casto opakovaly vyrazy a slova.

26.09.2019 4 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Je fajn si obcas precist teen pribeh. Člověk se i zasmeje nekterym slovnim pretahovatkam mezi hlavnimi postavami. Je to fajnova knizka, ktera se da precist jendim dechem.

15.09.2019 4 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Rychla a ctiva knizka. Zadny propadak, ale necekejte zase uplne neco extra. Cole je sympatak, mam rada hrdiny, kteri jsou charismaticti, vedi co chteji a jsou sebejisti. Wil je taky fajn postava, myslim si, ze k sobe hezky pasuji. Libi se mi, kdyz knizka plyne pomerne rychle a neni tam zbytecne omacky okolo.

13.09.2019 3 z 5