JanaSustr JanaSustr komentáře u knih

Idol Idol Kristen Callihan

Zhltla jsem jí za půl dne a vůbec jsem se nenudila, hlavní hrdinové me bavily oba dva a celkově to jsem si to užila , těším se na další :-)

14.04.2021 5 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Miluju romany o mafii takže to jsem si zgustla, paradicka :-D za mě plny počet a je jedno jak to bylo nereálný absurdní a neuvěřitelný je to pohádka pro velký holky a to my přece chceme ;-D ja jo!!!

04.07.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Velice příjemná knížka, hezká, smutná, ty vážný a bláznivý okamžiky tomu dodávali na jedinečnosti. Po dlouhé době jsem tak nějak čtenářsky uspokojená. Příjemné překvapení.

03.12.2019 5 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Naprosto dokonalá kniha, ani nepamatuju kdy jsem měla z knihy takové výbuchy smíchu , až jsem brečela. Nedoporučuji číst v noci vedle spícího manžela a dítěte :-D dokonalý fakt mě bavila doufám že tato autorka napíše aspoň 50 tak vtipných knížek je to super relax , deset hvězdiček , pět je málo

24.01.2021 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

To byla přesně kniha pro mě, sedla mi . Ostatně jako všechny knihy od této autorky takže plný počet.

01.12.2020 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Nabíječ me prostě dostal. Vtipné, erotické, prostě knížka kterou si přečtu klidně i víckrát a nebudu toho litovat. Opravdu me to chytlo. Celkově se mi líbí jak Alice píše.

16.11.2019 5 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

moc jsem si to užila jako všechny díly

03.04.2021 5 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Úžasná kniha, nebudu prozrazovat víc, ale každý kdo si podobnými věcmi prošel je tohle jako pohlazeni po duši a je v tom vážném tématu spoustu pravdy. Takže za mě velice emotivní knih.

23.11.2020 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Smutná a zároveň krásná kniha s velkým tematem. Kolikrát mě bolelo srdce. Povedená kniha.

18.09.2020 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Já prostě miluji knihy o mafianech, hlavně romany o mafianech takže já si to užila ;-D

04.07.2020 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Klasika jako všechny předešlé knihy..... prostě boží už se těším na další

20.04.2020 5 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Kniha se mi moc líbila, melo to spád zadny zbytecny zdržování, napětí, dobrodružství, láska. Velice hezky se četla. Za mě plný počet.

14.12.2019 5 z 5

Po stopách vlka Po stopách vlka Cami Wolf

Všem kdo miluji žhavé fantasy s vlky , upíry, démony rychle sem. Tohle bylo dokonalý, moc jsem si to užila. Sice jsem to doslova zhltla ale užila si to na max a těším se na další díly!!!

16.01.2024 5 z 5

Nemiluj ma Nemiluj ma Marah Woolf

moc jsem síť o užila , konečně něco jiného zároveň velmi naučného a zajímavého , člověk se má hned chuť ponořit do řeckých dějin a trochu si rozšířit obzory, každopádně mě to hodně bavilo a doufám že budou další a další díly.

26.08.2022 5 z 5

Pornovláska Pornovláska R. R.

naprosto odflaknuté, styl psaní občas dost mimozní, mohlo to být zajímavé ale občas jsem se v textu ztrácela, po půlce jsem si zvykla ale pane bože pořád hrála takovou frajerku ale tak hrozně se ponižovat před takovým debilem ? občas jsem měla chuť knížku zavřít a už neotevřít .... totální brak akorát ne z toho začala bolet hlava

07.09.2021 1 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Super kniha

26.10.2020 5 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Všechno bylo prostě fajn. Moc hezká knizka. Po dočtení mam takový hezký hřejivý pocit. Spokojenost.

26.10.2020 5 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Boží knizka, vtipná, dojemná , sexy. Zhltla jsem ji za jeden den. Moc mě bavila.

25.08.2020 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Zábavná jednohubka.

18.07.2020 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Moc hezká knížka. Velice jsem si to užila. Přečtené během pár hodin.

05.07.2020 5 z 5