Pornovláska

Pornovláska https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473255/bmid_pornovlaska-SxH-473255.png 3 46 14

Všichni sníme o kariéře, která nám umožní cestovat a potkávat zajímavé lidi. Všechno může začít jedním jediným výletem do Prahy a malou zakázkou. Ale i když se stanete hvězdou erotických focení i videí a svět vám leží u nohou, srdci neporučíte. Nebo ano? Praha i Budapešť, italská vášnivost i francouzská elegance. Sláva i peníze, ale také vášeň a zklamání. Autobiografický román z branže, ve které je Česká republika světová.... celý text

Dragoness
23.03.2024 2 z 5

Téma bylo sice zajímavé, ale absolutně jsem nechápala chování hlavní hrdinky a její setrvávání v toxickém vztahu.

Aiden888
16.02.2024 4 z 5

Přiznám se, že to vůbec nebylo špatný čtení. Dozvíte se tady spoustu zajímavostí z branže, o které většina lidí nijak do hloubky nepřemýšlí a prostě jen přijímají to, co jim nabízí internet. Navíc to celé bylo doplněno o příběh ženy, která si tímhle oborem prošla. Co mi ale čtení dost kazilo byla povaha hlavní hrdinky. Na jednu stranu vidíte poměrně silnou ženu, která si šla tvrdě za svým a zároveň si uchovala svoje pevně dané hranice a jakousi sebeúctu. To ale neplatí o jejím osobním životě, kde zase na druhou stranu předváděla neuvěřitelnou psychickou závislost na chlapovi, se kterým by normální žena nezůstala ani týden. Plus její žárlení a neustále odcházení a vracení se. No někdy se mi svírala pěst v kapse, nebudu lhát. Ale jo, pro ženy, kterým nestačí plytké románky, je tohle ideální čtivo.

M.M.Wilweber
01.10.2023 1 z 5

(SPOILER) No, obrázek na přebalu krásný a slibující vhled do téhle branže. Co se obsahu týče, je to opis pohledu na tuhle problematiku od někoho s naivní dynamikou očekávání od vztahu s někým, kdo je absolutně emocionálně jinde. Celou dobu jsem si přála aby ho poslala ke všem čertům, přečetla si něco od Freuda a něco o psaní knih. Styl psaní je, jako od třináctiletý holky na my space.
Avšak - bylo zajímavé jak se "ich" hrdinka vnímá a jak za "já mu to natřu" následuje "brečela jsem "...
Upřímně nechápu, jak mohli vydat knihu někomu kdo má IQ 60.
Dočetla jsem s velkou dávkou sebezapření a abych to shrnula, tak knížka byla jak acylpyrin. Nepomohla ani neuškodila.

Andrée
25.08.2023 2 z 5

Od knihy jsem si slibovala trochu víc. Samotný název knihy vybízel k tomu, že dostaneme naservírované detaily ze zákulisí této profese, o které se ví, ale už tak moc se o ní nemluví. Leč nějaké peprné detaily se v knize opravdu vyskytují, velmi rychle se přehoupneme do (s trochou nadsázky) červené knihovny, kde je primárně řešen toxický vztah a profese jde tak trochu do pozadí.
Bylo to však i tak velmi zajímavé čtení. Od ženy štírky bych však čekala větší pud sebezáchovy. Neustálé ponižování a neúcta ze strany partnera, odpuštění a návraty, neustálá snaha o přízeň

Celkově hodnotím knihu kladně. Je to prostě úplně jiný/stejný svět.

Maki21
18.05.2023 1 z 5

(SPOILER) Kniha mě zaujala svou obálkou a doufala sem že nás vezme do zákulisí pornoprůmyslu. Stalo se tak ale velmi okrajově a stal se z toho další zamilovaný román který ještě ani nemá ukončený konec a naznačuje pokračování. Další knihu si rozhodně nekoupím a můžu jí označit za velké zklamání.

rosalindaaa
30.03.2023 1 z 5

Knížku jsem četla ze zvědavosti ,ale moc mě nenadchla,dočetla jsem ji jen proto, že jsem čekala nějaký zajímavý dramatický konec ale i to mě zklamalo . Knížka je o zamilované ,, blbce '' která se chová jako šlapka ..

SvetPodleNiky
11.01.2023 2 z 5

(SPOILER) Hlavní hrdinka, slečna R. nám dovolí nahlédnout do prostředí českého porno průmyslu. Tento svět jí nabízí luxus, bohatství, cestování a setkávání s mnoha lidmi. Během svého působení u soft scén se zamiluje do fotografa a producenta Derecka. S ním prožívá poněkud toxický vztah, kde nechybí hádky, žárlivost a nevěry. Zároveň se stane jeho pravou rukou, když sama musí oslovovat nové modelky a zasvěcovat je do tajů tohoto světa. V závěru, kdy Dereck odcestuje na natáčení do Německa, se v klubu objeví někdo, kdo jí nenechá jen tak chladnou. Je Dereck nadobro mimo hru?
••••••••••••••••••••••••
Zcela upřímně musím napsat, že mě celkem zajímá, jak to v této branži chodí. Trošku jsem čekala, že tato kniha půjde do hloubky této sféry, ale šlo spíše o psychologický román, kdy člověk četl, kam je schopná zajít sebevědomá žena, aby získala lásku člověka, pro kterého je naprosto lhostejná.

maky1702
13.09.2022 1 z 5

Pro mě bohužel velké zklamání. Čekala jsem více popisů, jak se točí porno, specifika branže a podobně. Jedná se však prakticky o špatně napsanou červenou knihovnu, hlavní náplní je z velké části nešťastná zamilovanost autorky.

stupidiack
13.09.2022 3 z 5

Překvapivě čtivě napsáno, příjemné počtení.

gargamelka
04.09.2022 3 z 5

Těžko říci na kolik je knížka z branže, ale splnila očekávání- nenáročné pro vyčištění hlavy.

Keporkakyně
01.07.2022 odpad!

Člověk si chce přečíst něco pěkného o pornu a co dostane? Červenou knihovnu a k tomu dementně napsanou.

JanaSustr
07.09.2021 1 z 5

naprosto odflaknuté, styl psaní občas dost mimozní, mohlo to být zajímavé ale občas jsem se v textu ztrácela, po půlce jsem si zvykla ale pane bože pořád hrála takovou frajerku ale tak hrozně se ponižovat před takovým debilem ? občas jsem měla chuť knížku zavřít a už neotevřít .... totální brak akorát ne z toho začala bolet hlava

Korsika
06.07.2021 4 z 5

Tuto knihu jsem otevřela hlavně ze zvědavosti, protože přece jen se jedná o více méně uzavřenou společnost - o profesi, o které se nikde nahlas moc nemluví, i když i většina běžných lidí s ní má určité zkušenosti.
Kniha byla překvapivě velice čtivá, děj ubíhal svižně a erotických pasáží tam bylo podle mého názoru adekvátně k námětu knihy. Žádné vulgarismy a do detailu popisované erotické scény jako to bývá zvykem u běžných erotických románů - autorka se soustředí
na popis chodu produkční společnosti a provede vás tímto nevšedním zaměstnáním s tak lehkou grácií, až téměř získáte pocit, že je to zaměstnání jako každé jiné a budete překvapeni, kolik dalších běžných profesí je do něj zapojeno.

LukBook
04.07.2021 4 z 5

Za mě je Pornovláska velice zajímavou knihou. Nakouknete pod pokličku erotické branže, poznáte samotné aktérky, ale i fotografy a další profese. Je to dostatečně vzrušující, ale i emotivní.

fotografování pornografie autobiografické prvky kariéra pornoherečky modeling

Autorovy knížky

R. R.