jana5962 jana5962 komentáře u knih

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

je to zajimave tema, ale styl psani mi natolik nesedi, že jsem nebyla schopna ji docist

21.05.2015 3 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Moc jsem si čtení užila :). Takový malý návrat k dětství :)

27.01.2015 5 z 5

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Úžasná kniha! Moc mě překvapila a na to jak typické love story to je, mě moc bavila.

19.01.2015 5 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

Něco nového. Něco jiného. Něco originálního. Pro příznivce této spisovatelky rozhodně další supr začátek super série. Pro mě to bylo první setkání s touto skvělou ženou a jsem vděčná že jsem na to v knihovně narazila.

10.12.2014 3 z 5

Dar Dar James Patterson

Při čtení druhého dílu jsem se moc pobavila. Super hlášky. Čte se rychle. Moc se mi líbí obal. Wistyiny názory jsou někdy dost prdlé, ale to ničemu neubírá na hodnocení. Při četní druhého dílu už i kamarádka pochopila, že i věci co jsou tak jednoduché dějem se dají číst a dobře se u nich bavit.

Čarodějka a čaroděj Čarodějka a čaroděj James Patterson

Když se nudíte a nechcete část nic složitého je tohle opravdu skvělá kniha a když vás chytne je to i dobrá série. Koupila jsem si celou sérii v levných knihách na doporučení kamarádky aniž bych věděla o čem to bude a jak spisovatel píše. Zklamaná jsem ovšem rozhodně nebyla! Jsem šťastná že jsem si tuto knihu přečetla a že ji mám doma.

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Nejvtipnější nejsmutnější příběh pro teenagery. Co víc k tomu říct? Jsem moc ráda, že mám tenhle kousek v knihovně. Zásoba úžasných citátů a všechno postupně dávalo smysl. Prostě geniální propojení děje citátů postav a obálky... úžasné!
Přiznám se že jsem nebrečela jako spoustu lidí a prý jsem za to necita, ale já si to nemyslím. Vím jak vypadá rakovina v realitě a tak si téhle knihy vážím. Vážím si stylu psaní Johna Greena a jeho smyslu pro humor. Nemůžu ke knize říct víc než co už řekli lidé přede mnou. Vřele ji doporučuji.

Železný polibek Železný polibek Patricia Briggs

OK. Nemám ráda milostné trojúhelníky, ale z nějakého důvodu mi tenhle vznikající mnohoúhelník nevadil. Skvělá kniha stejně jako předchozí.

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Přišlo mi že v tomto díle bylo víc vtipných hlášek než v prvním, ale to moje hodnocení nijak nezvedá. Tahle série mě opravdu baví, ale co se týče fantasy knih jsem vcelku kritická... I tak je to jedna z mých nejoblíbenějších sérií.

Princezniny deníky Princezniny deníky Meg Cabot

Už od začátku jsem si zakázala srovnávat knihu s filmem a udělala jsem dobře. Je to něco úplně jiného, ale tak nějak dobře. Beru to jako příjemnou oddechovou četbu a je to první kniha co je psaná stylem deníku a baví mě. Za mě rozhodne doporučuji.

08.12.2014 5 z 5

Dlouhé ticho Dlouhé ticho Patricia Briggs

Jeden problem jsem mela. I kdyz si chyb normalne nevsimam, protoze je prostr nevidim. Tady jsem je videla. Ale hadam ze se proste spechalo na preklad a korekce tak nejak tak odflaknuta, ne? No, ale protoze hodnotim pribeh, zaslouzi si to pet hvezdicek. Protoze jine hodnoceni pro Mercy asi nemam.

21.08.2017 5 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Pred par minutami docteno. Skveli zazitek. Musim si nekdr koupit dalsi dily. Zabilo mi to nudne chvili v praci.

02.07.2017 5 z 5

Mihotavé stíny Mihotavé stíny Patricia Briggs

Skvělá kniha jako vždy. Patricie mě asi nikdy nesklame.

19.11.2015 5 z 5

Solitaire Solitaire Alice Oseman

Popravde nevim co vsichni na teto knize maji. Prvni ctiri kapitoly byli sice zajimave, ale vice mene nudne a to i celou knihou nasledovalo. Rozhodne to neni kniha meho gusta. Musela jsem se do toho nutit a jedine co mi prislo skvelé byl obal.

22.09.2015 2 z 5

Nocí zlomená Nocí zlomená Patricia Briggs

Super kniha! Christy mě neuvěřitelně prudila a bylo to zase něco jiného než obvykle ale nijak škodlivě, což jsem i čekala....

28.07.2015 5 z 5

Napořád Napořád Alyson Noël

Přečteno po skouknutí opravdu krásného book tarileru, ale bylo to zklamání. Půjčila jsem si z knihovny hned tři díli, ale dočetla jsem jen první a pak jsem to šla vrátit. Nakoukla jsem sice do druhého, ale to jak spisovatelka děj podala mi nesedí. Možná to je překladem a tak to někdy zkusím v Angličtině... ale nemyslím si že to bude tím.... Nápad je ovšem dobrý

10.12.2014 1 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Skvělá doplňující kniha. Za tohle si Rowlingové vážím. Má vše propracované do nejmenších detailů.

Spálená mrazem Spálená mrazem Patricia Briggs

Opět povedené a opět jiné. Od doby co jsou Adam a Mercy spolu se změnil i Patriciin styl vyprávění děje a naštěstí to sérii neuškodilo. Máme tu vyprávění z pohledu Adama. Podivné chování spojení mezí jí, Adamem a smečkou atd... Prostě zase super díl.

09.12.2014

Říční znamení Říční znamení Patricia Briggs

Tenhle díl je poněkud jiný než-li předchozí, ale mám ho hrozně ráda. Dozvídáme se díky ní víc o Mercyině původu atd... je to super! Nemůžu si pomoct, ale můžu na tuhle sérii pět jen chválu.

Stříbrná relikvie Stříbrná relikvie Patricia Briggs

Konečně! Adama a Mercy jsou spolu a všechno je "tak jak má být" :D. Opět mě spisovatelka nezklamala.