jana5962 jana5962 komentáře u knih

Dlouhé ticho Dlouhé ticho Patricia Briggs

Jeden problem jsem mela. I kdyz si chyb normalne nevsimam, protoze je prostr nevidim. Tady jsem je videla. Ale hadam ze se proste spechalo na preklad a korekce tak nejak tak odflaknuta, ne? No, ale protoze hodnotim pribeh, zaslouzi si to pet hvezdicek. Protoze jine hodnoceni pro Mercy asi nemam.

21.08.2017 5 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Pred par minutami docteno. Skveli zazitek. Musim si nekdr koupit dalsi dily. Zabilo mi to nudne chvili v praci.

02.07.2017 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Zajímavá kniha od spisovatelky s budjou představivostí.

12.05.2017 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Přečteno jedním dechem, takovou slaďárnu jsem ještě nečetla a doufám že už číst nebudu, ale je to dobře podané :D

07.03.2016 5 z 5

Mihotavé stíny Mihotavé stíny Patricia Briggs

Skvělá kniha jako vždy. Patricie mě asi nikdy nesklame.

19.11.2015 5 z 5

Solitaire Solitaire Alice Oseman

Popravde nevim co vsichni na teto knize maji. Prvni ctiri kapitoly byli sice zajimave, ale vice mene nudne a to i celou knihou nasledovalo. Rozhodne to neni kniha meho gusta. Musela jsem se do toho nutit a jedine co mi prislo skvelé byl obal.

22.09.2015 2 z 5

Průvodce světem vlkodlaků aneb jak vlkodlaka poznat a vyhnout se mu Průvodce světem vlkodlaků aneb jak vlkodlaka poznat a vyhnout se mu Robert Curran

Některé věci byly spíše úsměvné, ale u legend jsem našla spojitost která mi dala za pravdu, že nevědomost lidí zabíjela stejně tak "čarodějnice" jako "vlkodlaky"

21.09.2015 4 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Jsem upřímně překvapená. Kdyby tam nebyly ty upíří a vlkodlačí věci byla by to příjemná knížka plná fylozofických myšlenek a věcech k zamyšlení o lásce, životě a dalších věcech. Film je fajn, taková romanťárna pro chvíle kdy nechcete myslet, ale knížka má překvapivou hloubku... Jsem opravdu mile překvapena :).

19.08.2015 5 z 5

Nocí zlomená Nocí zlomená Patricia Briggs

Super kniha! Christy mě neuvěřitelně prudila a bylo to zase něco jiného než obvykle ale nijak škodlivě, což jsem i čekala....

28.07.2015 5 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Naprosto skvělá. Konec jsem odkládala jak nejvíce to šlo, protože jsem jí nechtěla dočíst. Měla příliš málo stran :D... I ten otevřený konec stojí za to :)...

01.07.2015 5 z 5

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

je to zajimave tema, ale styl psani mi natolik nesedi, že jsem nebyla schopna ji docist

21.05.2015 3 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Moc jsem si čtení užila :). Takový malý návrat k dětství :)

27.01.2015 5 z 5

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Úžasná kniha! Moc mě překvapila a na to jak typické love story to je, mě moc bavila.

19.01.2015 5 z 5

Destrukční deník Destrukční deník Keri Smith

Pro kreativní lidi s velkou fantazií je to úžasná věc... pro lidi co chtějí brát každý úkol doslovně, jsou to vyhozené peníze :)... Já na tom svém stále pracuji a jsem ráda že jsem si ho pořídila. "Vyhozených" peněz nelituji. Zkracuje mi nudné školní hodiny či jiné zdlouhavé chvíle a jsem nadšená z toho, že na konci, bude každý originál :)

07.01.2015 5 z 5

Když jsem si jí půjčovala nevěděla jsem co čekat, ale moc mile mě překvapila a pobavila. Harryho, Ronovy a i Hermioniny poznámky jsou k nezaplacení a rozhodně mě pobavili tak jak slíbil sám Brumbál :D. Všem fanouškům HP tuhle knihu vřele doporučuji

07.01.2015 5 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Moc fajnová knížka :). Ze začátku jsem měla za to že je to pro mladší čtenáře a asi taky je, ale i tak mě bavila. Je to taková fajn kniha na odpočinek po náročném školním dnu. Spisovatelka mě rozhodně nezklamala.

06.01.2015 4 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Působivý začátek. Jednu dobu (v době šílenství po prvním filmovém zpracování) jsem měla pocit, že jí mám plné zuby a nikdy se k ní nevrátím. Jsem ráda že jsem to neudělala, protože ať se mi to líbí nebo ne je to skvělá teen fantasy kniha.

Trápení Trápení Richelle Mead

Něco nového. Něco jiného. Něco originálního. Pro příznivce této spisovatelky rozhodně další supr začátek super série. Pro mě to bylo první setkání s touto skvělou ženou a jsem vděčná že jsem na to v knihovně narazila.

10.12.2014 3 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

I když je tenhle díl asi nejdéle vzdálený samotným Hladovým hrám je stále stejně čtiví a napínaví. Rozhodně mám pokaždé když ho dočtu naprostý zmatek v hlavě kvůli Hurikánovy a vůbec všem podivným životním koncům...

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

I když jsem chvílemi uvažovala že je spisovatelka úchyl na pevné Peetovo objetí, nijak jí to nezazlívám. Kniha stojí za to.