Mihotavé stíny

Povídková sbírka Mihotavé stíny přivádí čtenáře zpět do světa automechaničky a kožoměnkyně Mercedes Thompsonové, tentokrát se však nejedná o její příběh, nýbrž o pohled do zákulisí celé série. Sbírka obsahuje deset povídek a dvě vystřižené scény, které přibližují život a pohled ostatních postav. Autorka se v povídkách vrací do hluboké minulosti, například v srdceryvném příběhu Samuela a Ariany, nebo setrvává v současnosti a poskytuje čtenářům vhled do života vedlejších protagonistů série. Díky tomu se mohou čtenáři lépe seznámit například s Asilem, Benem, či Warrenem a jeho přítelem Kylem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/245391/mihotave-stiny-245391.jpg 4.4247

Mercedes Thompsonová

Literatura světová, Povídky, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

Shifting Shadows (2014)

Kniha Mihotavé stíny

KláraK13
29.11.2018

Líbí se mi celá série této autorky.

kkarmela
08.11.2018

krásná celá série, velmi čtivé

mikoss
25.09.2018

čtivá, romantická i dobrodružná splnila všechny očekávání

brendiska
31.08.2018

Jako vždy super čtení. Přečetla jsem všechny knihy z obou serii (Mercedes i Alfa a omega), takže postavy jsem znala a bylo super nahldénout do pozadí vedlejších postav. Všechny byly zajímavé a už během čtení ostatních knih jsem si je oblíbila a tak bylo super vědět o nich víc.

Ailee
10.08.2018

Prvních pár povídek mě moc nebavilo. Popravdě u spousty postav jsem marně přemýšlela, kam do příběhu Mercy zapadají. Jakmile však došlo na členy smečky, bylo to úplně o něčem jiném, takže z knihy, která mě nebavila, se najednou vyhoupla mezi mé oblíbence.

Andynka
25.02.2018

Chápu proč tuto knihu spisovatelka napsala. Ale sama za sebe, bych se bez ní obešla.
Protože to bylo pro mě málo. Víc by mě zajímal, život Adama, nebo jak se Bran stal marokem.
Neříkám, že vše bylo nezajímavé, to vůbec, ale bylo toho málo.... Já jsem z této knihy zklamaná.

*Pájuše*
27.01.2018

Patricia Briggs je známkou kvality, proto jsem to očekávala i u této knihy, resp. povídkové knihy. Bohužel, jsem zklamaná. Některé povídky mě nebavily, jiné dokonce nudily! Což zrovna u série Mercy Thompson, dokonce i u Alfy a Omega, se mi nikdy nestalo! Příběhy o vedlejších postavách by byly super, kdybych si alespoň některé pamatovala. Takhle to byly jen povídky, ke kterým mi chyběl návod jak je číst. Jediná povídka, která se mi opravdu líbila byla o Asilovi a Kaře. Potom už jen vystřižená scéna z Mercy. A co se týče prequelu k sérii Alfa a Omega, který je obsažený jako povídka ve Štvanici, zdála se mi v knize nadbytečná. Ale víte, jak se to říká: proti gustu žádný dišputát.

paprika75
07.03.2017

Jsem ráda, že tahle kniha je. Moc se mi líbil příběh o Arianě a počátcích Samuela a Brana ve vlčí kůži. Příběh Charlese a Anny mně přivedl k sérii Alfa a omega. Díky. 5*