jana0338 jana0338 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Silný příběh , poplakala jsem si

03.04.2023

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Tak tohle bylo hodně dobré. Krásná kniha plná přírody , ale bohužel i lidských předsudků a nepochopení . Nemohla jsem se odtrhnout .

03.01.2023 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Asi jdu hned péct skořicové šneky . Moc se mi příběh líbil . Šla z něj úžasná atmosféra .

27.01.2023 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Tak to byl docela mazec neskutečné čím si musela projít

07.06.2023 4 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Skvělá kniha , vděčnost za to, že je to jenom fikce , a že můžeme žít ve svobodném světě

01.01.2024

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Mám k tomu asi jediné - chudák Bohdana. Smutný příběh .

16.04.2023 3 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Opět moc hezký příběh . Autorka zasadila do kouzelné krajiny a opět se mi sbíhaly sliny a měla jsem u čtení hlad při líčení všech těch dobrot , které kuchař připravoval .

14.01.2023 4 z 5

Růže pro Algernon Růže pro Algernon Daniel Keyes

Skvělá kniha , k zamyšlení , kam až může lidská mysl a kapacity mozku . Doporučuji všem přečíst .

02.06.2021 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Za mě zatím asi nejlepší kniha autorky .

28.09.2023 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Autorka opět nezklamala , čtivý příběh, propletené osudy , mělo to spád

05.06.2023

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Krásný příběh , nemohla jsem se odtrhnout

18.07.2021 5 z 5

Vlčí štěstí Vlčí štěstí Paolo Cognetti

Miluji autorovo líčení přírody , jednoduchý příběh , na kterém je úžasná ta syrovost hor a láska k nim .

01.01.2023 4 z 5

Vířivka Vířivka Lucie Konečná

Docela drsný příběh k zamyšlení

16.08.2022 5 z 5

Skvělá kniha, na zamyšlení. Moc se mi líbila, jsem ráda, že nabírám podobný směr.

20.02.2021 5 z 5

Pod Annapurnou svítá modře Pod Annapurnou svítá modře Jiří Fišar

Skvělá kniha, o čemž svědčí i to, že mi kradl současně ke čtení i manžel. Po jejím přečtení mám chuť vyrazit a někam se vydat. Přečetla jsem jedním dechem.

20.04.2020 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Po přečtení této knihy budete mít chuť jet do Japonska . Píšu si ho na svůj bucket list . Autorka úžasně popisuje atmosféru , zvyky a samozřejmě jídlo . Úžasně inspirativní . Krásný příběh .

22.01.2023 4 z 5

Houpačky Houpačky Lucie Konečná

Super kniha o tom, že věk je jen číslo a život je třeba žít naplno

29.04.2022

Maddox Maddox Melanie Moreland

Opět super čtení , tato série je skvělá, docela jsem se místy bavila nad vtipnými komentáři

31.08.2021 4 z 5

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Četla jsem všechny Laďovi cestopisy a tato kniha se mi líbila nejvíce . Užila jsem si ji , zasmála se a získala jsem inspiraci . Nakoplo mě to k dalšímu cestování .

29.12.2020 5 z 5

151 příběhů na Stezce Českem: Dobrodružství holky s bucket listem 151 příběhů na Stezce Českem: Dobrodružství holky s bucket listem Lucie Kutrová

Tohle mě baví , člověk má chuť se hned někam sbalit a vyrazit .

23.05.2023 4 z 5