jaja1989 jaja1989 komentáře u knih

Svědectví Svědectví Stephen King

Moje 1.kniha od Kinga a nevim,co si myslet.Cetla jsem verzi o 1056stranach a zacatek byl desivy, jak jsem čekala od spisovatele hororu,ale asi od půlky knihy to byla nuda.Snaha o to udělat politiku v nový zone
Taky jsem fandila spoustě postav a pak buď umřeli a nebo se z nich stali koko...

27.04.2021 2 z 5

Dáma v ohrožení Dáma v ohrožení Stephanie Laurens (p)

A zase se to Laurensove povedlo, boží knizka, kde je všechno: láska, zvraty a úplně nové tema.

01.01.2021 5 z 5

Zkrocení rebela Zkrocení rebela Suzanne Enoch

Za mě teda bozi příběh.
Od začátku jsem hlavním hrdinům fandila a konec byl super.
Doufám,že se v dalším díle dozvím jestli se markýz poucil????

22.01.2020 5 z 5

Velký král Přemysl Otakar I. Velký král Přemysl Otakar I. Vlastimil Vondruška

Už od začátku mi přišel Přemysl jako velký sobec,nepocitam, že znásilnit ženu umí každý blbec ,ale jak se choval už od začátku k ženám celkove zvlášť k Adlete, na manželství se musí pracovat a když se bála porodu měl ji pomoc ne ji odkopnout,chlap nikdy nepochopí jak je porod těžký a v těch dobách neměli epidural????????
Jinak celkově hezky napsané chvílemi dost nudné a člověk se někdy ztrácí mezi všemi panovníky,ale jeho ostatní knihy jsou daleko lepsi

26.05.2019 3 z 5

Abeceda kostí Abeceda kostí Louise Welsh

Bože, co to je za hovadinu ?Jako já mám detektivky ráda, ale tohle bylo utrpení číst.

07.05.2016 odpad!

Brněnské nevěstky Brněnské nevěstky Naďa Horáková

Spisovatelka se snaží navázat na V.Vondrušku a daří se jí to.
Kniha čtivá sice jsou tam výrazy, které bych oželela, ale to co se stalo Jahůdce jí asi neodpustim:)
Rozhodně stojí za přečtení a těším se i na její další knihy.

04.02.2016 4 z 5

Pražský hřbitov Pražský hřbitov Umberto Eco

Jméno růže miluju, ale co má být jako tohle?hned na začátku urazí všechny národy a i církev nechápu jak by tohle mohlo konkurovat Dumasovi, jak se píše v úvodu:(

27.05.2015 odpad!

Jiskra života Jiskra života Erich Maria Remarque (p)

Až moc realistický přáběh o koncentráku, díky němu se mi měsíce zdálo o holocaustu.
Na utrpení milionu lidí by se nemělo zapomínat.

20.04.2015 3 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

I učitel může být kretén

20.04.2015 5 z 5

Tři kamarádi Tři kamarádi Erich Maria Remarque (p)

Nejlepší kniha, která není o válce, od Remarque, ikdyž konec se mi nelíbil hold jsem romantička:)

20.04.2015 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Každý kdo chce zkusit drogy by si měl přečíst tuhle knihu, která se rozhodně nemůže rovnat českýmu Mementu.

Znamení rožmberské růže Znamení rožmberské růže Vlastimil Vondruška

Hustý příběh se zajímavou zápletkou, co na tom že tam jsou historické nepřesnosti, tady jde o příběh ne o historická fakta.
Prostě ze zoufalé situace vás dostane jedině on:)

Záhada zlaté štoly Záhada zlaté štoly Vlastimil Vondruška

Jediný český autor detektivek co čtu, příběhy jsou zajímavý a zabaví, tak že nevnímám okolí:)

Olomoucký bestiář Olomoucký bestiář Vlastimil Vondruška

Vlkodlaci vedou, takže se musí objevit i tady:)
Tady je krásně vidět, jak předsudky jsou zakořeněný v lidstvu od nepaměti.

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Výborná kniha, kterou jsem si zamilovala díky povinné četbě, což je úspěch, protože jinak vybírali samí kraviny:)

Záhada hlavolamu Záhada hlavolamu Jaroslav Foglar

Nejúžasnější díl ze série o Rychlých šípech.

20.04.2015 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Knížka je lepší než film.

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

nedivim se ze se Vatikánu nelíbila, ale jinak je boziiiiii.

17.04.2015 5 z 5

Poustevník z Eytonského lesa Poustevník z Eytonského lesa Ellis Peters (p)

Nikdo není tak svatý za jakého se vydává.

17.04.2015 5 z 5

Právo azylu Právo azylu Ellis Peters (p)

Každý má právo azylu i ten nejchutší z nejchutších, ikdyž jen třeba na 40 dní, ale kdo ví co se za tu dobu stane?
Příběh o hamižnosti, nevěre, lásce a nedocenění.