Jahoda197 Jahoda197 komentáře u knih

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Hltala jsem každou stránku, abych se dozvěděla, jak to dopadne a teď se cítím podivně prázdná, protože na další příběh o Strikovi a Robin budeme muset dlouho čekat :(

04.07.2016 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Váhala jsem mezi dvěma a třema hvězdičkama, ale nakonec jsem se rozhodla pro dvě. Případ mě vůbec nezaujal a ani okolní děj to moc nezachránil.

19.02.2017 2 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Začátek byl trochu pomalý.

21.06.2016 4 z 5

Král Lávra Král Lávra Karel Havlíček Borovský

Četlo se mi to hezky, jednoduše a rychle :)

18.01.2014 5 z 5

Tahle knížka se mi hodně líbila :) Myslím, že je to skvělé doplnění k Harrymu.

28.12.2013 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

První čtyři knížky mě skoro vůbec nebavily, ale tahle byla super! Doufám, že to tak bude i pokračovat.

19.04.2018 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Ze začátku mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak jsem četla pokaždé, když jsem měla chvilku čas.

28.02.2018 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Tenhle díl mě z celé série bavil nejmíň, celé se to hrozně vleklo, ale konec byl hezký.

24.08.2016 3 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Přišlo mi hodně matoucí střídání vyprávění z pohledu Tobiase a Tris. Když jsem skončila v půlce kapitoly a druhý den se ke čtení vrátila, chvíli mi trvalo, než jsem se zorientovala.

18.01.2015 3 z 5

Neviditelné zlo Neviditelné zlo Lisa Jane Smith

Tak schválně, jak dlouho vydrží Stefan mrtvý?

14.08.2014 4 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Po přečtení téhle knížky se trochu obávám, že moje děti nebudou znát klasické "mudlovské" pohádky, ale budou výrůstat jedině s Harrym :)

05.01.2014 5 z 5

Temné shledání Temné shledání Lisa Jane Smith

Elena je zpátky? Živá?...Vidím menší podobnost se seriálem, tam taky skoro každý kdo umře za chvíli zase obživne :D

05.01.2014 3 z 5

Zášť Zášť Lisa Jane Smith

Cože, Elena umřela?...Katherine zabila Klause...to je zajímavý...bohužel to pořád porovnávám se seriálem a nedokážu to hodnotit nezaujatě.

01.01.2014 2 z 5

Kráska a zvíře – Román podle filmu Kráska a zvíře – Román podle filmu Elizabeth Rudnick

Bylo příjemné si znovu prožít děj filmu. Kráska a zvíře patří mezi mé oblíbené pohádky od Disneyho.

22.07.2017 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Tuhle knihu jsem četla hodně dlouho. Měla dost pomalý rozjezd, takže mi dlouho trvalo, než jsem se začetla. Také mi vadily flashbacky, které sice byly pro příběh důležité, ale pro mě nudné.

24.06.2017 3 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Trvalo mi dost dlouho, než jsem se do příběhu začetla. Ze začátku mě zaujaly jen některé postavy a proto mi kniha přišla většinou nudná. Ale pak jsem to překonala. Akorát mi to celé přišlo dost neuzavřené.

17.07.2016 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Tuhle knížku jsem si vybrala úplně náhodně. Protože se mi líbil název. Vůbec jsem netušila o čem je. Ani tohle není špatný způsob, jak vybírat knihy ke čtení.

23.05.2016 4 z 5

Poslední víkend Poslední víkend Agatha Christie

Tak nějak se pořád nemůžu rozhodnout, jestli mám ráda detektivky. Postavy téhle knihy mi nijak zvlášť nesedly, ale hledání vraha se mi líbilo. Závěr jsem nečekala, ale vzhledem k tomu, že jsem neměla žádnou teorii, ani nikoho, koho bych jako vraha chtěla, tomu nemůžu nic vytknout.

27.03.2016 4 z 5

Z pohledu jezevčíka Z pohledu jezevčíka Frauke Scheunemann

Parádní knížka. Vyprávění z pohledu jezevčíka Herkula hezky zpestřuje jinak nezajímavý obyčejný příběh jeho paničky Carolin a já tak můžu knížku jen doporučit :)

07.02.2016 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

V předchozím dílu jsem se seznámila s postavami, které jsem se velmi oblíbila. Nevím, jestli je to stylem psaní nebo právě Strikem a Robin, ale objevila jsem v sobě velký zájem o detektivky. Nemohla jsem přestat číst. Fantastické.

28.05.2015 5 z 5